03 Maja 2024 09:06:18

Si@tkówka
Polski Związek Piłki Siatkowej
Strefa Siatkówki
Małopolski Związek Piłki Siatkowej

Klub Kibica UMKS Kęczanin
Klub Kibica
Zobacz temat
 Drukuj temat
Wyjazdy
ark
jak wrażenia po pierwszym naszym II-ligowym wyjeździe ? Wink

Wielkie dzięki dla wszystkich wyjazdowiczów !

http://www.skarzy.../7181/246/
Podzielenie się tym wpisem:
Facebook Google Tweet This
 
www.sportowe-kety.pl
ukaszek2nd
Było fantastish GrinGrinGrin Czekamy na kolejne wyjazdy, tym razem w większym gronie... mam nadzieję Grin
Podzielenie się tym wpisem:
Facebook Google Tweet This
 
subciabgr
Niech żałują Ci których z nami nie byłoSmile
Czekam na powtórkęSmile

Pozdrowienia dla wszystkich wyjazdowiczów!Smile
Podzielenie się tym wpisem:
Facebook Google Tweet This
 
RobinCook
Fantastycznie to mało powiedziane. Byliśmy w mniejszości (tak około na jednego kibic UMKS'u przypadało ok. 40 ze Skarżyska). Ilość się nie liczy. Trzeba było to poczuć jak gospodarze nie wiedzą co się dzieje kiedy kibicują Kęczanie. Przyznać trzeba, że zachowali się przyzwoicie po meczu i przyszli podziękować (oczywiście nie byliśmy dłużni), ale i tak pokazaliśmy im jak się kibicuje. Ekipa śdo kibicowania świetna (pozdrawiam oczywiście). Mam nadzieję, że z następnymi wyjazdami bedzie więcej osób i impreza na maksa.
Podzielenie się tym wpisem:
Facebook Google Tweet This
 
ark
ja też liczę na "powtórkę z rozrywki" Wink może niekoniecznie do Spały ale na Wandę z pewnością wybierzemy się konkretniejszą ekipą Smile

proponuję na meczu z Wawelem zacząć się zbierać
Podzielenie się tym wpisem:
Facebook Google Tweet This
 
www.sportowe-kety.pl
Admin
A ja bym tak z tej Spały nie rezygnował Smile

Kęty - Spała

Jak będzie ekipa, to ja mam 4 miejsca wolne Wink
Edytowane przez Admin dnia 07-11-2010 23:21
Podzielenie się tym wpisem:
Facebook Google Tweet This
 
http://www.keczanin.info
ark
właściwie mamy długi weekend ... droga do Spały jakby szybsza niż Skarżyska ... no i podobno warto zobaczyć obiekty przygotowań olimpijskich w Spale ... jedziemy ! Wink

ja mam dwa wolne miejsca ... trzy już zajęte Smile



mecz w Spale w sobotę o 16
Edytowane przez ark dnia 08-11-2010 18:40
Podzielenie się tym wpisem:
Facebook Google Tweet This
 
www.sportowe-kety.pl
subciabgr
Jedziemy!Smile
Kto jeszcze jest chętny? Niech da znaćSmile
Podzielenie się tym wpisem:
Facebook Google Tweet This
 
ark
wyjazd w sobotę o godz.10 z parkingu pod Wyspianem
Podzielenie się tym wpisem:
Facebook Google Tweet This
 
www.sportowe-kety.pl
ark
przyjmujemy zapisy na wyjazd do Krakowa na mecz z Wandą Kraków - sobota 27.11.2010 (niestety nie jest jeszcze znana jest godzina meczu - zarza jak tylko będzie znana zostanie podana na stronie)

wszyscy chętni proszeni są o zgłaszanie tutaj na forum bądź pod nr gg 31490237 lub e-mail jurodiwy@poczta.fm

chłopakom z pewniością przyda się doping kibiców a poza tym osoby, które były z nami w Skarżysku, bądź Spale wiedzą że warto z nami jeździć Wink

------------

osoby, które chciałyby same dojechać do Krakowa informujemy że hala w której swoje mecze rozgrywa Wanda mieści się w Krakowie przy ul. Odmogile 1b
Edytowane przez ark dnia 25-11-2010 00:35
Podzielenie się tym wpisem:
Facebook Google Tweet This
 
www.sportowe-kety.pl
ukaszek2nd
No jam jest chetny i gotowy Waszmosciowie :-D
Podzielenie się tym wpisem:
Facebook Google Tweet This
 
RobinCook
I My nie opuścimy w potrzebie wspólnego kibicowania Smile
Podzielenie się tym wpisem:
Facebook Google Tweet This
 
ark
mecz w Krakowie o 17, podobno dojazd na halę jest bardzo prosty
Podzielenie się tym wpisem:
Facebook Google Tweet This
 
www.sportowe-kety.pl
ukaszek2nd
Dojazd prosty czy nie, my i tak KO-CHA-MY Cie! Bo najlepszy w swiecie jest kecki klub UMKS! :-P a btw mam taka cicha nadzieje ze tym razem (zwazywszy na nieduza odleglosc...) zbierze sie dostatecznie duzo kibicow na wyjazd chociazby busem :-D moglibysmy pokazac Krakusom w pelni co potrafia keccy kibice yeah!
Podzielenie się tym wpisem:
Facebook Google Tweet This
 
toko
jedziemy!! musza sie wszyscy sprezyc i zebrac dobra ekipeGrin i pomoc chlopakom!!!
Podzielenie się tym wpisem:
Facebook Google Tweet This
 
subciabgr
Oczywiście że jadęSmile Nie ma innej opcjiGrin
Podzielenie się tym wpisem:
Facebook Google Tweet This
 
Admin
Macie fajnie ... ja się szkolić muszę Sad
Ale będę trzymał kciuki za chłopaków. Dajcie czadu i wracajcie z 3 punktami
Grin
Podzielenie się tym wpisem:
Facebook Google Tweet This
 
http://www.keczanin.info
ukaszek2nd
Jednym słowem (w sumie dwoma Pfft) DALISMY CZADU! Smile Po co wy gracie?! Jak wy kibicow nie macie!!! PfftPfftPfft Mieli szczescie i tyle ale wyjazd udal sie w 1000% Oby tak dalej!!!
Podzielenie się tym wpisem:
Facebook Google Tweet This
 
subciabgr
Wierni kibice dopingiem rozgrzali "zimną salę" w KrakowieGrin
Podzielenie się tym wpisem:
Facebook Google Tweet This
 
ark
Osoby zainteresowane uczestnictwem w spotkaniach wyjazdowych (i nie tylko) informujemy, że sam klub UMKS Kęczanin oraz jego zarząd ma niewiele wspólnego z naszymi wypadami. Wyjazdy na mecze są spontaniczne i organizuje je grupa kilku zapaleńców, którym - podobnie jak wielu innym, sprzyjającym Kęczaninowi i przychodzącym do kęckiej hali - bardzo zależy, nie tylko na dobru klubu, ale także na pozytywnym wizerunku naszego miasta poza jego granicami. Wyjazdy organizowane są całkowicie bezinteresownie i po kosztach paliwa. Jakiekolwiek insynuacje „niezorientowanych” (na marginesie - serdecznie pozdrawiamy), jakoby ktoś na tym zarabiał, są poniżej pasa i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Podobne wypowiedzi świadczą jedynie o tym, że nie brakuje w naszej gminie person, które przy każdej nadarzającej się okazji ( najczęściej za pośrednictwem komentarzy w Internecie i prasie) próbują dyskredytować klub i jego zwolenników. Działając w ten sposób, przy okazji obrażają co najmniej pół tysiąca kibiców, każdorazowo dopingujących naszych siatkarzy podczas meczów rozgrywanych w Kętach oraz zarząd i zawodników Kęczanina. Osoby, które widnieją na zdjęciach z meczów w Skarżysku, Spale czy Krakowie, zwykle zajmują te same miejsca w kęckiej hali ... Wystarczy podejść i zapytać jak to się odbywa - zapraszamy.

Z tej strony serdecznie zapraszamy na nasz kolejny wyjazd do Krakowa na mecz z Politechniką i dziękujemy wszystkim którzy uczestniczyli w meczu z Wandą. W sumie z kęczanami - studentami krakowskich uczelni, którzy przyszli na mecz, drużynę Kęczanina wspierało ok 30 osób.

Serdecznie pozdrawiam
Edytowane przez ark dnia 28-11-2010 20:22
Podzielenie się tym wpisem:
Facebook Google Tweet This
 
www.sportowe-kety.pl

Poleć ten wątek
Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This

Przejdź do forum:
10,207,558 unikalne wizyty