11 Grudzień 2019 15:06:51

Si@tkówka
Sportowe Kęty
Siatkarskie emocje przez całą dobę
Polski Związek Piłki Siatkowej
Strefa Siatkówki
Małopolski Związek Piłki Siatkowej

Klub Kibica UMKS Kęczanin
Klub Kibica
Terminarz - 11-14.10.2018

II Liga Mężczyzn
Kęty (hala OSiR) – 13 października 2018 r. (sobota) godz. 18.

UMKS Kęczanin Kęty - BBTS II Bielsko Biała 3:0 (25:23, 25:21, 25:16)

Składy
UMKS: Błasiak, Fenoszyn, Ferek, Szpyrka, Żuchowski, Gruszka, Skolimowski, Krupa, Pochłopień, Samborski, Sablik, Waloch (libero), Gutt (libero)
BBTS II: Łysikowski, Kubisz, Kawaler, Borowski, Dubrawski, Bochenek, Bangrowski, Sobkowiak, Lejawa, Michalec, Dorosz, Ziomek (libero), Englart (libero)

Pozostałe mecze III kolejki:
Volley Rybnik - MKS II Będzin 3:0 (27:25, 25:23, 29:27)
ZAKSA Strzelce Opolskie - SMS PZPS I Spała 0:3 (25:27, 18:25, 20:25)
TKS Tychy - AT Jastrzębski Węgiel II 3:0 (25:19, 25:18, 25:19)
MKS Andrychów - AZS Politechnika Opolska 3:1 (28:26, 25:17, 20:25, 25:16)

Tabela


1 MKS Andrychów 3 9 09:01
2 ZAKSA Strzelce Opolskie 3 9 09:01
3 TS Volley Rybnik 3 7 08:03
4 TKS Auto Partner Tychy 3 6 07:03
5 UMKS Kęczanin Kęty 3 6 06:04
6 Wie-Druk MKS II Będzin 3 3 04:07
7 BBTS II Bielsko-Biała 3 3 03:07
8 SMS PZPS I Spała 3 2 04:08
9 AZS Politechnika Opolska  3 0 01:09
10 AT Jastrzębski Węgiel II 3 0 01:09


I Małopolska Liga Kobiet
Myślenice – 13 października 2018 r. (sobota) godz. 15.

Dalin Myślenice - UMKS Kęczanin Kęty 0:3 (12:25, 26:28, 16:25)

Mistrzostwa Małopolski Juniorek
Wieliczka – 11 października 2018 r. (czwartek) godz. 16.

WTS Solna Wieliczka - UMKS Kęczanin Kęty 3:2 (23:25, 25:19, 25:17, 22:25, 15:10)

Mistrzostwa Małopolski Juniorów
Kęty (sala PZ 10 "Kopernik") - 13 października 2018 r. (sobota) godz. 10.

UMKS Kęczanin Kęty - SL Salos RP Kraków 3:0 (25:13, 25:10, 25:12)

Mistrzostwa Małopolski Kadetów
Kęty (sala PZ 10 "Kopernik") - 13 października 2018 r. (sobota) godz.  13.

UMKS Kęczanin Kęty - SL Salos RP Kraków 3:0 (25:15, 25:13, 25:14)

Mistrzostwa Małopolski Kadetek - Turniej Kwalifikacyjny (Grupa E)
Andrychów – 14 października 2018 r. (niedziela)

Turniej z udziałem zespołów: UMKS Kęczanin Kęty A, UMKS Kęczanin B, MKS Andrychów, Victoria Witkowice, ALPS Wadowice i Skawa Wadowice.

Wyniki:
UMKS Kęczanin Kęty A - UMKS Kęczanin Kęty B 2:0 (14,19)
UMKS Kęczanin Kęty A - MKS Andrychów 0:2 (-11,-24)
UMKS Kęczanin Kęty A - Victoria Witkowice 2:0 (10,10)
UMKS Kęczanin Kęty A - ALPS Wadowice 2:0 (18,10)
UMKS Kęczanin Kęty A - Skawa Wadowice 2:0 (8,2)
UMKS Kęczanin Kęty B - MKS Andrychów 0:2 (-12,-10)
UMKS Kęczanin Kęty B - Victoria Witkowice 1:1 (12, -17)
UMKS Kęczanin Kęty B - ALPS Wadowice 2:0 (17,11)
UMKS Kęczanin Kęty B - Skawa Wadowice 2:0 (6,15)

Klasyfikacja końcowa:
1. MKS Andrychów
2. UMKS Kęczanin Kęty A
3. UMKS Kęczanin Kęty B
4. Victoria Witkowice
5. ALPS Wadowice
6. Skawa Wadowice


Poleć tego news'a
Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
UMKS na Facebook UMKS na Instagram

Wspierają Nas
Gmina Kęty

Ice-Mastry

Czanieckie Makarony

PSB Gabryś-Sikora

Witmet


Powiat Oświęcimski

Tauron

Aksam

Z galerii
5,875,819 unikalne wizyty