16 Kwiecień 2021 13:32:55

Si@tkówka
Sportowe Kęty
Siatkarskie emocje przez całą dobę
Polski Związek Piłki Siatkowej
Strefa Siatkówki
Małopolski Związek Piłki Siatkowej

Klub Kibica UMKS Kęczanin
Klub Kibica
Finał Mistrzostw Małopolski Młodzików

Mistrzostwa Małopolski Młodzików - FINAŁ
Kęty (hala OSiR) - 06-07.03.2021

Grupa A:
UMKS Kęczanin Kęty
SMS Sparta AGH Kraków
UKS 22 Kraków

Grupa B:
SKPS Dunajec Nowy Sącz
MKS Andrychów
GKPS Gorlice
KS Radwansport MDK Kraków

Harmonogram spotkań:

06.03.2021 (sobota)
godz. 10.00 UMKS Kęczanin Kęty - UKS 22 Kraków 2:1 (27:29, 26:24, 15:10)
godz. 11.30 SKPS Dunajec Nowy Sącz - KS Radwansport MDK Kraków 2:0 (25:9, 25:13)
godz. 11.30 MKS Andrychów - GKPS Gorlice 0:2 (17:25, 13:25)
godz. 13.00 SMS Sparta AGH Kraków - UKS 22 Kraków  2:1 (23:25, 25:23, 15:6)
godz. 14.30 SKPS Dunajec Nowy Sącz - GKPS Gorlice 2:0 (25:13, 25:16)
godz. 14.30 MKS Andrychów - KS Radwansport MDK Kraków 0:2 (21:25, 11:25)
godz. 16.00 UMKS Kęczanin Kęty - SMS Sparta AGH Kraków 1:2 (19:25, 25:22, 11:15)
godz. 16.00 SKPS Dunajec Nowy Sącz - MKS Andrychów 2:0 (25:7, 25:19)
godz. 17.30 GKPS Gorlice - KS Radwansport MDK Kraków 1:2 (25:19, 22:25, 3:15)

07.03.2021 (niedziela)
godz. 10.00 Półfinał 1A-2B SMS Sparta AGH Kraków - KS Radwansport MDK Kraków 2:0 (25:15, 25:20)
godz. 11.30 Półfinał 1B-2A Dunajec Nowy Sącz - UMKS Kęczanin Kęty 2:0 (25:16, 25:20)


godz. 14.00 Mecz o III miejsce UMKS Kęczanin Kęty - KS Radwansport MDK Kraków 2:0 (25:15, 25:22)
godz. 15.30 Mecz o I miejsce Dunajec Nowy Sącz - SMS Sparta AGH Kraków 2:0 (25:20, 25:15)


Klasyfikacja końcowa:
1. SKPS Dunajec Nowy Sącz
2. SMS Sparta AGH Kraków
3. UMKS Kęczanin Kęty
4. KS Radwansport MDK Kraków
5. UKS 22 Kraków
5. GKPS Gorlice
7. MKS Andrychów

Najlepsi zawodnicy turnieju:
MVP - Szymon Sobczyk (Dunajec)
Libero - Błażej Legutko (Dunajec)
Rozgrywający - Fabian Rokita (Dunajec)
Atakujący - Dominik Chrabota (Sparta)
Przyjmujący - Dawid Krysta, Wojciech Olearczyk (obaj Kęczanin)
Środkowi - Mateusz Mruk (Sparta), Łukasz Bryniak (Dunajec)

Skład Kęczanina: Kamil Dubiel, Adrian Miłoń, Filip Filarski, Kariol Graczyk, Antoni Handzlik, Antoni Haręża, Nikodem Kowalczyk, Dawid Krysta, Tymon Madej, Adrian Miłoń, Wojciech Olearczyk, Sebastian Piecha, Dariusz Prus, Aleksander Pytel, Grzegorz Sala, Jan Sędziak, Jakub Smolarek, Jakub Smolarek (2), Arkadiusz Tomasik, Artur Wierzbicki, Szymon Własiński


Poleć tego news'a
Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
UMKS na Facebook UMKS na Instagram

Wspierają Nas
Gmina Kęty

Ice-Mastry

Czanieckie Makarony

PSB Gabryś-Sikora

Witmet


Powiat Oświęcimski

Tauron

Aksam

Z galerii
7,240,088 unikalne wizyty