19 Październik 2019 12:32:54

Si@tkówka
Sportowe Kęty
Siatkarskie emocje przez całą dobę
Polski Związek Piłki Siatkowej
Kęczanki – drugie, Kęczanie – czwarci

K A D E T K I  – grupa E (hala OSiR Kęty):

 KS Dalin Myślenice – MKS Andrychów 2:0 (11,18)

UKS Setbol Oświęcim – UMKS Kęczanin Kęty 2:0 (11,19)

UMKS Kęczanin Kęty – UKS Brzeszcze 2:1 (16,-23,12)

KS Dalin Myślenice - UKS Setbol Oświęcim 2:0 (16,14)

UKS Setbol Oświęcim – MKS Andrychów 0:2 (-13,-13)

UKS Brzeszcze - KS Dalin Myślenice 0:2 (-10,-17)

KS Dalin Myślenice – UMKS Kęczanin Kęty 2:0 (14,24)

MKS Andrychów - UKS Brzeszcze 2:1 (-22,13,8)

UKS Brzeszcze - UKS Setbol Oświęcim 0:2 (-12,-16)

MKS Andrychów – UMKS Kęczanin Kęty 0:2 (-14,-16)

 

Klasyfikacja końcowa :

  1. KS Dalin Myślenice  - 8 pkt.
  2. UMKS Kęczanin Kęty – 7 pkt.
  3. MKS Andrychów – 6 pkt.
  4. UKS Setbol Oświęcim – 5 pkt.
  5. UKS Brzeszcze – 4 pkt.

 

Kęczanin Kęty: Bartosz, Matyszkowicz, Żmudka, Madeja, Lipowiecka, Jurzak, Motyka, Bogacz, Muchewicz (libero) – Dźwigoń (trener)

Setbol Oświęcim: Wawrzusiszyn, Kleczkowska, Grubka, Meus, Konior, Gawor, Stelmach, Mendryk, Płachta, Noworyta, Sikora, Świętek (libero) – Karaś (trener)

UKS Brzeszcze: Borowska K., Borowska Ł., Kamińska, Krzyścin, Łysek, Maślanka, Pałka B., Pałka G., Ptaszek, Wicher, Wójcik (libero) – Pochopień (trener)

Dalin Myślenice: Drewenkiewicz, Gablankowska J., Kaczorowska, Krawczyk, Litwa, Gablonkowska M., Mikrut, Topa, Skała (libero) – Sikora (trener)

MKS Andrychów: Adamczyk, Wenda, Matusiak, Karkoszka, Stachera, Graca, Młynarczyk, Dutka, Zborowska, Bartnicka, Pabiś (libero) – Adamczyk (trener)

 

 -------------------------------------------------

K A D E C I  - grupa C :

Grupa 1 (PZ nr 10 Kęty)

Jocker Oświęcim – WKS Wawel Kraków 0:2 (-9,-16)

UMKS Kęczanin Kęty - Jocker Oświęcim 2:0 (15,17)

UMKS Kęczanin Kęty – WKS Wawel Kraków 0:2 (-28,-16)

Grupa 2 (ZS-G nr 2 Kęty)

AZS Politechnika Kraków – Dobry Wynik Kraków 0:2 (-17,-10)

MKS Andrychów – AZS Politechnika Kraków 2:0 (13,19)

MKS Andrychów - Dobry Wynik Kraków 1:2 (-22,14,-9)

 

mecz o 5 miejsce :  Jocker Oświęcim -  AZS Politechnika Kraków 0:2 (-19,-16)

mecz o 3 miejsce : UMKS Kęczanin Kęty – MKS Andrychów 0:2 (-19,-21)

finał : WKS Wawel Kraków - Dobry Wynik Kraków 2:1 (23,-18,5)

 

Klasyfikacja końcowa :

  1. WKS Wawel Kraków
  2. Dobry Wynik Kraków
  3. MKS Andrychów
  4. UMKS Kęczanin Kęty
  5. AZS Politechnika Kraków
  6. Jocker Oświęcim

 

Kęczanin Kęty: Gandyk, Kasolik, Iwaszko, Kawończyk, Paul, Moch, Saduś, Błasiak, Duźniak, Marszałek, Karaś, Osierda (libero) – Węgliński (trener)

AZS Politechnika: Lasoń, Nowakowski, Fremel, Boryczko, Kasprzyk, Górski M., Górski K., Guzy – Rakoczy (trener)

Dobry Wynik: Komenda, Dudziński, Walczak, Strażyk, Daniel, Jóźwik, Fornal J., Zięba, Pitner, Bogacz, Fornal T.(libero) – Pozłutko (trener)

MKS Andrychów: Skóbel, Stach, Skrzypczak, Żywioł, Piekiełko, Flaga, Jarzyna, Króliczek, Pajor, Ćwiertnia, Kotlarski, Maryon, Łysoń, Wojtal (libero) – Włodarczyk (trener)

Joker Oświęcim: Dziedzic, Hajda, Kwiatkowski, Hutny, Januszyk, Michalak, Maciejczyk, Kołodziej (libero) - Naglik (trener)

Wawel: Fenoszyn, Bogacz, Samborski, Wieczorek, Gawin, Karwus, Sowula, Kania, Zawadzki (libero) – Wójcik (trener)  

- zdjęcia -


Poleć tego news'a
Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
UMKS na Facebook UMKS na Instagram

Wspierają Nas
Gmina Kęty

Ice-Mastry

Czanieckie Makarony

PSB Gabryś-Sikora

Witmet


Powiat Oświęcimski

Tauron

Aksam

Z galerii
5,721,075 unikalne wizyty