23 Maja 2024 10:26:08

Si@tkówka
Polski Związek Piłki Siatkowej
Strefa Siatkówki
Małopolski Związek Piłki Siatkowej

Klub Kibica UMKS Kęczanin
Klub Kibica
Zapraszamy na sobotnie mecze

Już w najbliższą sobotę 16 października o godzinie 18. w hali kęckiego OSiR-u odbędzie się kolejny mecz drugoligowej drużyny UMKS Kęczanin Kęty. Siatkarze, po ubiegłotygodniowej wygranej, tym razem zmierzą się z drużyną PWSZ Karpaty Krosno. Z pewnością będzie to przeciwnik trudniejszy od AZS-u Politechnika Krakowska.

Drużyna PWSZ Karpaty Krosno w ubiegłym sezonie aspirowała do awansu do I ligi. Krośnianie weszli do fazy play-off, ale po kontuzjach kilku zawodników, nie zdołali przejść do drugiej rundy. Ostatecznie rozgrywki zakończyli na czwartym miejscu w tabeli. Zespół stracił co prawda kilku cennych zawodników, między innymi utalentowanego atakującego – Jonasza Bieguna, który zasilił szeregi kęckiej drużyny – ale z pewnością nie można go lekceważyć. W Krośnie grał również nasz przyjmujący – Karol Węgliński, a jednym z jego obecnych siatkarzy jest były zawodnik Hejnału Kęty  – Tomasz Gadzała. Mecz zapowiada się więc bardzo ciekawie.

Zespół PWSZ Karpaty Krosno sezon rozpoczął od porażki w meczu wyjazdowym z STS Skarżysko-Kamienna 0:3 (25:27, 18:25, 23:25).

Przed meczem II ligi, o godzinie 15., swoje trzecie spotkanie rozegrają seniorki Kęczanina. Trzecioligowa drużyna kobiet UMKS-u zmierzy się tym razem z GSKS Laskową.

Wszystkich kibiców i sympatyków siatkówki zapraszamy do dopingowania obu kęckich drużyn. Zachęcamy również do skorzystania z oferty klubowego sklepiku, który będzie czynny przed i po meczu. Na stoisku można nabyć gadżety w klubowych barwach (szaliki, koszulki, kubki i smycze) oraz przystąpić do Klubu Przyjaciół i Grupy Wspierającej Kęczanina.


Poleć tego news'a
Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This

UMKS na Facebook UMKS na Instagram

Wspierają Nas
Gmina Kęty

Ice-Mastry

Czanieckie Makarony

PSB Gabryś-Sikora

Witmet

Alumetal

Powiat Oświęcimski

Tauron

Aksam

Wranglery

Kenty Bouw

Unique Forms

Z galerii
10,269,179 unikalne wizyty