19 Grudzień 2018 10:21:52
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
· Klub Kibica?
· KIBICOWSKO w II LIDZE
· UMKS Kęczanin II (I...
· UMKS Kęczanin (III ...
· Kęczanin Kęty - te...
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum

Si@tkówka
Sportowe Kęty
Siatkarskie emocje przez całą dobę
Polski Związek Piłki Siatkowej
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

07-01-2015 12:54
Mecz sparingowy - 6.01.2015 UMKS Kęczanin Kęty - Hutnik Kraków (II liga gr. VI) 3:1 (19:25, 25:18, 25:18, 25:22)

23-11-2014 14:24
Uwaga: Mecz z KPS Siedlce (29.11.2014) został przeniesiony na godz. 17. !

14-08-2014 14:40
Powrót z obozu w Stężycy - sobota 16 sierpnia o godz. 7.43. (dworzec PKP Bielsko-Biała)

15-12-2013 18:48
mecz w Nysie w środę 18.12 o godz. 18. hala AZS PWSZ ul. Głuchołaska 12.

20-11-2013 21:07
Niestety, brak już wolnych miejsc w autobusie z kibicami wyjeżdżającym w sobotę do Będzina.

Piotr Janiak na miejscu 5-6 w finale Mistrzostw Polski

Na ćwierćfinale zakończył swój udział w turnieju finałowym Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej Piotr Janiak (grający w z Dawidem Popkiem). O awans do najlepszej czwórki imprezy para przegrała w meczu z piątym zespołem ostatniej olimpiady i Mistrzami Polski 2013 - Grzegorzem Fijałkiem i Mariuszem Prudlem. Wcześniej z turnieju odpadły pozostali zawodnicy Kęczanina: Marcin Kantor (z Michałem Kądziołą) - w III rundzie repasaży i Mateusz Zarankiewicz (z Bartłomiejem Malcem) - w I rundzie repasaży.

Ostatecznie para Piotr Janiak/Dawid Popek zakończyła finał Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej mężczyzn rozgrywany w dniach 23-25 sierpnia 2013 w Niechorzu na miejscach 5-6. Mistrzami Polski 2013 w siatkówce plażowej została para Grzegorz Fijałek (brat byłego rozgrywającego Kęczanina - Macieja) i Mariusz Prudel, którzy w finale pokonali 2:0 młodzieżowych Mistrzów Świata do lat 23, czyli Piotra Kantora (brat nowego przyjmującego Kęczanina - Marcina) i Bartosza Łosiaka.

Pełne wyniki turniej mężczyzn:

I runda:
Maciej Kałuża / Aleksander Mamełka - Bartek Malec / Mateusz Zarankiewicz 2:0 (23:21, 21:18)
Michał Kądzioła / Marcin Kantor – Adam Manios / Dariusz Tkaczuk 2:0 (21:16, 24:22)
Marcin Brzeziński / Robert Szczerbaniuk – Bartłomiej Kiernoz / Bartosz Lewicki 2:0 (21:17, 21:15)
Bartłomiej Kujawiak / Paweł Pełka – Tomasz Wierzbicki / Mateusz Łysikowski 2:0 (21:19, 21:14)
Adam Parcej / Mateusz Radojewski - Bartosz Kujawski / Tomasz Maziarek 2:0 (21:18, 21:14)
Michał Makowski / Sebastian Sobczak – Patryk Baran/ Krzysztof Baran 2:0 (21:16, 21:14)
Jędrzej Brożyniak / Bartłomiej  Dzikowicz  - Peter Kanyion / Marcin Konkel  2:1 (21:15, 19:21, 15:5)
Tomasz Sińczak / Rafał Szternel – Adam Andrys / Roman Andrys 2:0 (21:18, 21:14)

II runda:
Maciej Kosiak / Maciej Rudol - Maciej Kałuża / Aleksander Mamełka 2:0 (21:12, 21:14)
Michał Kądzioła / Marcin Kantor - Łukasz Kaczmarek / Sebastian Kaczmarek 2:1 (21:15, 14:21, 15:10)
Marcin Brzeziński / Robert Szczerbaniuk - Dawid Popek / Piotr Janiak 2:1 (21:19, 14:21, 15:12)
Dominik Witczak / Rafał Matusiak - Bartłomiej Kujawiak / Paweł Pełka 2:0 (21:14, 21:18)
Bryl / Kujawiak - Adam Parcej / Mateusz Radojewski 2:0 (21:19, 21:13)
Grzegorz Fijałek / Mariusz Prudel - Michał Makowski / Sebastian Sobczak 2:0 (21:12, 21:9)
Piotr Kantor / Bartosz Łosiak - Jędrzej Brożyniak / Bartłomiej  Dzikowicz  2:0 (21:17, 21:16)
Jarosław Lech / Damian Wojtasik - Tomasz Sińczak / Rafał Szternel 2:0 (21:19, 21:16)

I runda repasaży:
Adam Andrys / Roman Andrys  - Maciej Kałuża / Aleksander Mamełka 2:0 (21:12, 21:0)
Łukasz Kaczmarek / Sebastian Kaczmarek - Peter Kanyion / Marcin Konkel  2:1 (14:21, 22:20, 15:6)
Dawid Popek / Piotr Janiak - Patryk Baran/ Krzysztof Baran 2:0 (21:17, 21:12)
Bartłomiej Kujawiak / Paweł Pełka - Bartosz Kujawski / Tomasz Maziarek 2:1 (21:17, 10:21, 15:7)
Adam Parcej / Mateusz Radojewski - Tomasz Wierzbicki / Mateusz Łysikowski 2:0 (21:13, 21:16)
Michał Makowski / Sebastian Sobczak - Bartłomiej Kiernoz / Bartosz Lewicki 2:1
Jędrzej Brożyniak / Bartłomiej  Dzikowicz  - Adam Manios / Dariusz Tkaczuk 2:0 (21:16, 21:13)
Tomasz Sińczak / Rafał Szternel - Bartek Malec / Mateusz Zarankiewicz 2:0 (21:11, 21:10)


III runda:
Maciej Kosiak / Maciej Rudol - Michał Kądzioła / Marcin Kantor 2:0 (21:12, 21:12)
Dominik Witczak / Rafał Matusiak - Marcin Brzeziński / Robert Szczerbaniuk 2:0 (21:12, 21:14)
Grzegorz Fijałek / Mariusz Prudel – Michał Bryl / Kacper Kujawiak 2:0 (21:11, 21:16)
Piotr Kantor / Bartosz Łosiak - Jarosław Lech / Damian Wojtasik 2:0 (21:18, 21:17)

II runda repasaży:
Łukasz Kaczmarek / Sebastian Kaczmarek - Adam Andrys / Roman Andrys 2:0 (21:13, 21:8)
Dawid Popek / Piotr Janiak - Bartłomiej Kujawiak / Paweł Pełka 2:0 (21:17, 21:12)
Michał Makowski / Sebastian Sobczak - Adam Parcej / Mateusz Radojewski
Jędrzej Brożyniak / Bartłomiej  Dzikowicz   - Tomasz Sińczak / Rafał Szternel

III runda repasaży:
Łukasz Kaczmarek / Sebastian Kaczmarek - Marcin Brzeziński / Robert Szczerbaniuk 2:0 (21:17, 21:15)
Dawid Popek / Piotr Janiak - Michał Kądzioła / Marcin Kantor 2:0 (21:18, 21:15)
Michał Makowski / Sebastian Sobczak - Jarosław Lech / Damian Wojtasik 2:1 (21:18, 17:21, 15:10)
Michał Bryl / Kacper Kujawiak - Tomasz Sińczak / Rafał Szternel 2:0 (21:13, 21:18)

Ćwierćfinały:
Maciej Kosiak / Maciej Rudol - Dominik Witczak / Rafał Matusiak 2:0 (21:13, 24:22)
Piotr Kantor / Bartosz Łosiak - Grzegorz Fijałek / Mariusz Prudel 2:1 (21:14, 19:21, 16:14)
Dawid Popek / Piotr Janiak - Łukasz Kaczmarek / Sebastian Kaczmarek 2:0 (21:18, 21:15)
Michał Bryl / Kacper Kujawiak - Michał Makowski / Sebastian Sobczak 2:0 (21:16, 21:8)

IV runda repasaży ( o awans do półfinału ):
Grzegorz Fijałek / Mariusz Prudel - Dawid Popek / Piotr Janiak 2:0 (22:20, 21:12)
Dominik Witczak / Rafał Matusiak - Michał Bryl / Kacper Kujawiak 2:1 (21:13, 15:21, 15:8)

Półfinał:
Grzegorz Fijałek / Mariusz Prudel - Maciej Kosiak / Maciej Rudol 2:1 (21:17, 13:21, 15:8)
Piotr Kantor / Bartosz Łosiak - Dominik Witczak / Rafał Matusiak 2:1 (18:21, 21:15, 15:10)

Mecz o 3 miejsce:
Maciej Kosiak / Maciej Rudol - Dominik Witczak / Rafał Matusiak 2:1 (18:21, 21:15, 15:10)

Finał:
Grzegorz Fijałek / Mariusz Prudel - Piotr Kantor / Bartosz Łosiak 2:0 (21:14, 21:13)



Mistrzostwo Polski 2013 wśród kobiet zdobyła para Kinga Kołosińska - Monika Brzostek, która jeszcze kilka tygodni temu trenowała na boisku do plażówki przy kęckiej hali OSiR jakie powstało przed turniejem Plaża Open.

Półfinały:
Monika Brzostek/Kinga Kołosińska - Martyna Wardak/Joanna Wiatr 2:0 (21:12, 21:17)
Karolina Baran/Jagoda Gruszczyńska - Barbara Sroka/Agata Lewicka 2:0 (21:16, 21:19)

Mecz o III miejsce:
Martyna Wardak/Joanna Wiatr - Barbara Sroka/Agata Lewicka 2:0 (21:15, 21:17)

Finał:
Monika Brzostek/Kinga Kołosińska - Karolina Baran/Jagoda Gruszczyńska 2:0 (21:10, 21:12)


Poleć tego news'a
Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?

UMKS na Facebook

Klub Przyjaciół

Wspierają Nas
Gmina Kęty

Ice-Mastry

Haczek

Czanieckie Makarony

PSB Gabryś-Sikora

Grupa Kęty

Hutnik

Al-Bo

Iskierka

Konzeption

Witmet

DTL

Bank Spółdzielczy w Kętach


Buchalter

OSiR

Powiat Oświęcimski

Nessi - Blisko Aktywnych

Tauron

Aksam

Z galerii
5,027,563 unikalne wizyty