16 Grudzień 2018 10:18:00
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
· Klub Kibica?
· KIBICOWSKO w II LIDZE
· UMKS Kęczanin II (I...
· UMKS Kęczanin (III ...
· Kęczanin Kęty - te...
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum

Si@tkówka
Sportowe Kęty
Siatkarskie emocje przez całą dobę
Polski Związek Piłki Siatkowej
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

07-01-2015 12:54
Mecz sparingowy - 6.01.2015 UMKS Kęczanin Kęty - Hutnik Kraków (II liga gr. VI) 3:1 (19:25, 25:18, 25:18, 25:22)

23-11-2014 14:24
Uwaga: Mecz z KPS Siedlce (29.11.2014) został przeniesiony na godz. 17. !

14-08-2014 14:40
Powrót z obozu w Stężycy - sobota 16 sierpnia o godz. 7.43. (dworzec PKP Bielsko-Biała)

15-12-2013 18:48
mecz w Nysie w środę 18.12 o godz. 18. hala AZS PWSZ ul. Głuchołaska 12.

20-11-2013 21:07
Niestety, brak już wolnych miejsc w autobusie z kibicami wyjeżdżającym w sobotę do Będzina.

Srebro Małopolski w Turnieju Nadziei Olimpijskich 2014

Reprezentacja Małopolski zdobyła srebrny medal podczas Turnieju Nadziej Olimpijskich, który odbył się w dniach 14-16 lipca w Spale. W składzie kadry województwa jest reprezentant naszego klubu i uczeń Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego przy kęckiej „dwójce” Wojtek Gruszka.

We wstępnej fazie siatkarze z rocznika 1999 z naszego województwa zajęli pierwsze miejsce w grupie pokonując kolejno: Warmińsko-Mazurskie 2:0 (25:11, 25:15), Kujawsko-Pomorskie 2:0 (26:24, 25:22) i Podlaskie 2:0 (25:0, 25:0). W ćwierćfinale nasza drużyna pokonali natomiast reprezentantów Pomorskiego 2:0 (25:18, 25:16).

W półfinale rozegranym w środę 16 lipca, po emocjonującym meczu nasza drużyna pokonała Mazowieckie 2:1 (14:25, 25:18, 15:10). W ostatnim meczu niestety reprezentanci małopolskich klubów przegrali po 3-setowej walce z ekipą ze Śląska 2:1 (23:25, 25:17, 15:9).

Reprezentacja Małopolski: Mateusz Stós, Karol Gdowski, Kamil Zaręba, Szymon Grzegorzek, Kamil Kosiba, Wojciech Druzgała, Tomasz Garguła, Piotr Droździk, Seweryn Zdrada, Tomasz Dylowicz, Marcin Zabawa, Wojciech Gruszka, Maciej Pawelec – trenerzy: Marek Skrobot, Przemysław Płaczek

Wyniki TNO w Spale:

Lubuskie – Łódzkie 0:2 (14:25, 26:28)
Warmińsko-Mazurskie – Małopolskie 0:2 (11:25, 15:25)
Opolskie – Świętokrzyskie 2:0 (25:17, 25:19)
Dolnośląskie – Podkarpackie 1:1 (25:19, 19:25)
Pomorskie – Zachodniopomorskie 1:1 (25:16, 23:25)
Kujawsko-Pomorskie - Podlaskie 2:0 (25:0, 25:0)
Wielkopolskie – Lubelskie 1:1 (19:25, 25:23)
Mazowieckie - Śląskie 2:0 (25:22, 25:23)
Lubuskie - Zachodniopomorskie 2:0 (25:19, 25:23)
Warmińsko-Mazurskie - Podlaskie 2:0 (25:0, 25:0)
Opolskie - Lubelskie 2:0 (25:23, 25:19)
Dolnośląskie - Śląskie 1:1 (12:25, 25:18)
Łódzkie - Pomorskie 2:0 (25:18, 25:20)
Małopolskie-Kujawsko-Pomorskie 2:0 (26:24, 25:22)
Świętokrzyskie - Wielkopolskie 1:1 (20:25, 25:20)
Podkarpackie - Mazowieckie 1:1 (22:25, 25:20)
Lubuskie - Pomorskie 0:2 (23:25, 21:25)
Warmińsko-Mazurskie-Kujawsko-Pomorskie 0:2 (20:25, 13:25)
Opolskie - Wielkopolskie 2:0 (25:23, 25:14)
Dolnośląskie - Mazowieckie 0:2 (23:25, 15:25)
Zachodniopomorskie - Łódzkie 1:1 (21:25, 25:23)
Podlaskie - Małopolskie 0:2 (0:25, 0:25)
Lubelskie - Świętokrzyskie 2:0 (25:22, 25:17)
Śląskie - Podkarpackie 2:0 (25:10, 25:17)

O miejsca 1-8
Łódzkie - Kujawsko-Pomorskie 2:1 (25:17, 19:25, 15:11)
Pomorskie - Małopolskie 0:2 (18:25, 16:25)
Opolskie - Śląskie 1:2 (25:22, 20:25, 12:15)
Lubelskie - Mazowieckie 1:2 (5:25, 25:23, 9:15)

O miejsca 9-16
Zachodniopomorskie – Podlaskie 2:0
Lubuskie - Warmińsko-Mazurskie 2:0 (25:19, 25:19)
Wielkopolskie - Podkarpackie 1:2 (25:21, 18:25, 13:15)
Świętokrzyskie - Dolnośląskie 2:1 (25:23, 17:25, 15:7)

Pomorskie - Lubelskie 0:2 (16:25, 25:27)
Kujawsko-Pomorskie - Opolskie 2:1 (26:28, 25:18, 15:10)

Podlaskie - Wielkopolskie 0:2 (0:25, 0:25)
Warmińsko-Mazurskie - Dolnośląskie 0:2 (24:26, 14:25)
Zachodniopomorskie - Podkarpackie 2:1 (20:25, 25:16, 16:14)
Lubuskie - Świętokrzyskie 0:2 (25:27, 23:25)

Półfinały:

Łódzkie - Śląskie 0:2 (17:25, 17:25)
Małopolskie - Mazowieckie 2:1 (14:25, 25:18, 15:10)

Mecze o poszczególne miejsca:

1-2 Śląskie - Małopolskie 2:1 (23:25, 25:17, 15:9)
3-4 Łódzkie - Mazowieckie 0:2 (23:25, 22:25)

5-6 Kujawsko-Pomorskie - Lubelskie 2:0 (25:19, 25:22)
7-8 Opolskie - Pomorskie 2:0 (25:22, 27:25)

9-10 Zachodniopomorskie - Świętokrzyskie 2:1 (25:16, 20:25, 15:13)
11-12 Podkarpackie - Lubuskie 0:2 (24:26, 17:25)

13-14 Wielkopolskie - Dolnośląskie 2:1 (21:25, 25:18, 16:14)
15-16 Podlaskie - Warmińsko-Mazurskie 0:2 (0:25, 0:25)


Poleć tego news'a
Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?

UMKS na Facebook

Klub Przyjaciół

Wspierają Nas
Gmina Kęty

Ice-Mastry

Haczek

Czanieckie Makarony

PSB Gabryś-Sikora

Grupa Kęty

Hutnik

Al-Bo

Iskierka

Konzeption

Witmet

DTL

Bank Spółdzielczy w Kętach


Buchalter

OSiR

Powiat Oświęcimski

Nessi - Blisko Aktywnych

Tauron

Aksam

Z galerii
5,021,621 unikalne wizyty