17 Październik 2019 07:53:55

Si@tkówka
Sportowe Kęty
Siatkarskie emocje przez całą dobę
Polski Związek Piłki Siatkowej
Harmonogram na najbliższe dni

I liga mężczyzn
Kraków - 20 luty 2016 r. (sobota)

Hutnik Kraków - KPS Kęty 0:3 (0:25, 0:25, 0:25 walkower)

III liga mężczyzn
Świnna Poręba - 20 luty 2016 r. (sobota) godz. 18.30

Zalew Świnna Poręba - UMKS Kęczanin 0:3 (24:26, 18:25, 16:25)

Skład UMKS: Kubieniec, Nycz, Kowalczyk, D. Banaś, K. Banaś, Wątroba, Dźwigoń (libero) oraz Palkij, Puchała, Szłapa, Krupa

III liga kobiet
Kraków - 20 luty 2016 r. (sobota)

KS Prądniczanka - UMKS Kęczanin 1:3 (19:25, 25:12, 21:25, 24:26)

Skład UMKS: Pietrzykowska, Piłat, Szlendak, Stuglik, Pałamarczuk, Szpyra, Pajdak, Witkowska, Olearczyk, Kamińska, Furman (libero), Cieśla (libero)

Mistrzostwa Małopolski Młodziczek - III liga
Chrzanów - 21 luty 2016 r. (niedziela)

Wyniki UMKS:
PMOS Chrzanów A - UMKS Kęczanin B 2:1 (23:25, 25:16, 15:8)
Góral Muszyna - UMKS Kęczanin B 2:1 (25:17, 19:25, 17:15)
Sparta B Kraków - UMKS Kęczanin B 0:2 (17:25, 23:25)

Skład: Moskal, Adamus, Kasperek, Tomasik, Kula, Raj, Drabińska, Smolarek, Matejko, Bogacz, Pudełko, Szłapa, Matusiak, Gregorczyk.

Mistrzostwa Małopolski Młodziczek - V liga Zachód
Andrychów - 21 luty 2016 r. (niedziela)

Wyniki UMKS:
MKS Andrychów C - UMKS Kęczanin A 0:2 (19:25, 25:19, 10:15)
Setbol B Oświęcim - UMKS Kęczanin A 0:2 (24:26, 9:25)
Dalin B Myślenice - UMKS Kęczanin A 0:2 (12:25, 16:25)

Młodziczki UMKS Kęczanin A awansowały do IV ligi.

Skład: Kos, K.Czarnik, W.Czarnik, Józwin, Kubińska, Mazur, Michałowska, Jaromin, Adamczyk, Łozińska, Sikora

Finał Mistrzostw Małopolski Kadetów
Kraków - 19-21 luty 2016 r.

Grupa A:
1. UKS Hutnik Dobry Wynik
2. MKS Gryf Brzesko
3. UMKS Kęczanin Kęty

Grupa B:
1. Dunajec Nowy Sącz
2. MKS Andrychów
3. GKPS Gorlice

Harmonogram gier:

PIĄTEK - 19 lutego
13:00 - UKS Hutnik Dobry Wynik - UMKS Kęczanin 3:1 (25:21, 18:25, 27:25, 25:17)
14:30 - GKPS Gorlice - Dunajec Nowy Sącz 3:1 (25:20, 15:25, 25:21, 25:14)
16:00 - Gryf Brzesko - UMKS Kęczanin 1:3 (21:25, 25:23, 23:25, 15:25)
17:30 - MKS Andrychów - GKPS Gorlice 3:2 (25:23, 21:25, 25:20, 15:25, 15:8)

SOBOTA - 20 lutego
10:00 - UKS Hutnik Dobry Wynik - MKS Gryf Brzesko 3:0(25:17, 25:20, 28:26)
11:30 - Dunajec Nowy Sącz - MKS Andrychów 3:1 (25:22, 25:22, 23:25, 25:23)
----------------------------------------------------------------------
13:00 - III miejsce grupy A - III miejsce grupy B (Mecz o V miejsce)
Gryf Brzesko - MKS Andrychów 3:0 (25:14, 25:20, 27:25)  
16:00 - I miejsce grupy A - II miejsce grupy B (Półfinał I)
UKS Hutnik Dobry Wynik Kraków - Dunajec Nowy Sącz 3:0 (25:18, 25:17, 25:15)
17:30 - II miejsce grupy A - I miejsce grupy B (Półfinał II)
GKPS Gorlice - UMKS Kęczanin 3:2 (26:28, 27:25, 13:25, 25:23, 15:10)

NIEDZIELA - 21 lutego
10:00 - Mecz o III miejsce
Dunajec Nowy Sącz - UMKS Kęczanin 3:0 (25:23, 25:21, 25:22)
11:30 - Finał
UKS Hutnik Dobry Wynik Kraków - GKPS Gorlice 3:0 (25:17, 25:16, 26:24)

Klasyfikacja końcowa:
1. UKS Hutnik Dobry Wynik Kraków
2. GKPS Gorlice
3. Dunajec Nowy Sącz
4. UMKS Kęczanin Kęty
5. MKS Gryf Brzesko
6. MKS Andrychów


Poleć tego news'a
Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?

UMKS na Facebook


Wspierają Nas
Gmina Kęty

Ice-Mastry

Czanieckie Makarony

PSB Gabryś-Sikora

Witmet


Powiat Oświęcimski

Tauron

Aksam

Z galerii
5,715,844 unikalne wizyty