Klub Kibica
1/8 Finałów Mistrzostw Polski 19-21.02.2010
Finały o Mistrzostwo Województwa Juniorów

Zmiana Programu Turnieju !!!

W dniach 19-20 luty 2010r. rozegrany zostanie w Kętach Turniej 1/8 Finałów Mistrzostw Polski Juniorów.

- Kęczanin Kęty - Wiking Tomaszów Mazowiecki
15 minut po zakończeniu meczu
Uroczyste Zakończenie Turnieju

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH DO KIBICOWANIA !!!

ZOBACZ WYNIKI TURNIEJU

Kadeci bez awansu

Czwarte miejsce w województwie po przegranym turnieju w Nowym Sączu oznacza, że Kadeci zakończyli udział w rozgrywkach o Mistrzostwo Polski.

Lekko nie było...

Wczoraj po "ciężkich bojach" seniorzy Kęczaniana pokonali drużynę Okocimski Brzesko 3-2. Pierwsze dwa sety zwyciężyła drużyna z Brzeska... ale jak to mówią, jak się nie wygrywa 3-0, to się przegrywa 2-3. Kęczanie nie zawiedli i kolejne 3 sety rozstrzygnęli na swoją korzyść.

Okocimski Brzesko - Kęczanin Kęty 2-3 (25-21; 27-25; 19-25; 23-25; 11-15)

1/8 Finału o Mistrzostwo Polski Juniorów

W dniach 19-21 lutego 2010r. rozegrane zostaną turnieje w ramach 1/8 Finału Mistrzostw Polski Juniorów. Drużyna Kęczanina znalazła się w Grupie II i będzie gospodarzem rozgrywek. W skład grupy II wchodzą ponadto drużyny:
- MUKS Wiking Tomaszów Mazowiecki,
- UKS "Sokół" Strzyżów,
- Fart Inwesteko.

Kadeci w finałach województwa

W dniach 12-14 lutego 2010r. rozegrany zostanie turniej finałowy o mistrzostwo województwa małopolskiego Kadetów. W turnieju rozgrywanym w Nowym Sądzu drużyna Kadetów walczyć będzie o miejsca 1-4. Kadetom przyjdzie się zmierzyć z drużynami:
- Dunajec Nowy Sącz,
- GKPS Gorlice,
- Dobry Wynik Kraków.

Kadetki zagrają o miejsca 6-8

14.02.2010r. w Krakowie Kadetki zagrają w turnieju finałowym mistrzostw województwa małopolskiego. Rozgrywki będą toczyć się o miejsca 6-8. Przeciwnikami Kadetek będą dryżyny Wisły Kraków oraz Ogniwo Piwniczna.

Juniorzy Kęczanina w 1/8

W rozegranym w dniach 5-7 luty 2010r. Turnieju zwyciężyłą drużyna Dobry Wynik Kraków - wygrywając wszystkie swoje spotkania. Wygrana w Turnieju kwalifikuje drużynę z Krakowa do 1/4 finału Mistrzostw Polski. Kęczanin Kęty oraz LKS Bobowa zakwalifikowały się natomiast do 1/8 finału Mistrzostw Polski.