12 Kwietnia 2024 20:10:40

Si@tkówka
Polski Związek Piłki Siatkowej
Strefa Siatkówki
Małopolski Związek Piłki Siatkowej

Klub Kibica UMKS Kęczanin
Klub Kibica
Oświadczenie kibiców UMKS Kęczanin Kęty

Osoby zainteresowane (i nie tylko te osoby) uczestnictwem w spotkaniach wyjazdowych  informujemy, że sam klub UMKS Kęczanin oraz jego zarząd ma niewiele wspólnego z naszymi wypadami. Wyjazdy na mecze są spontaniczne i organizuje je grupa kilku zapaleńców, którym - podobnie jak wielu innym osobom, sprzyjającym Kęczaninowi i przychodzącym do kęckiej hali - bardzo zależy, nie tylko na dobru klubu, ale także na pozytywnym wizerunku naszego miasta poza jego granicami. Wyjazdy organizowane są całkowicie bezinteresownie i po kosztach paliwa. Jakiekolwiek insynuacje  „niezorientowanych” (na marginesie - serdecznie pozdrawiamy), jakoby ktoś na tym zarabiał, są poniżej pasa i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Podobne wypowiedzi świadczą jedynie o tym, że nie brakuje w naszej gminie person, które przy każdej nadarzającej się okazji (najczęściej za pośrednictwem komentarzy w internecie i prasie) próbują dyskredytować klub i jego zwolenników. Działając w ten sposób, przy okazji obrażają co najmniej pół tysiąca kibiców, każdorazowo dopingujących naszych siatkarzy podczas meczów rozgrywanych w Kętach oraz zarząd i zawodników Kęczanina. Osoby, które widnieją na zdjęciach z meczów w Skarżysku, Spale czy Krakowie, zwykle zajmują te same miejsca w kęckiej hali ... Wystarczy podejść i zapytać jak to się odbywa - zapraszamy.

Ekipa wyjazdowa UMKS Kęczanin (dotychczasowa) :

Maria, Dorota, Ula, Karina, Arek, Kornel, Darek, Łukasz, Adrian, Mikołaj, Krzysztof, Paweł, Kacper

Sobotnie zwycięstwa seniorek i męskiej drużyny rezerw UMKS

Kęty (hala OSiR) - 27.11.2010

III liga kobiet

UMKS Kęczanin Kęty - MOS Chrzanów 3:1 (25-20, 16-25, 25-19, 25-16)

Składy :

Kęczanin Kęty - Motyka, Piskorek, Mroczek, Lisicka, Smoła, Chmiel, Kłaput (libero) oraz Lipowiecka, Jurzak, Bogacz, Żmudka

MOS Chrzanów - Pietrzyk N., Kozik J., Pietrzyk A., Kozik M.,Stroińska, Szklarczyk, Kałużna A.(libero) oraz Mencel, Kałużna A., Wierzgacz, Ptak

Bukowno - 27.11.2010

III liga mężczyzn

MOSiR Bukowno - UMKS Kęczanin II Kęty 1:3 (16-25, 17-25, 26-24, 11-25)

Skład Kęczanin : Wykręt, Węgliński, Muchewicz, Faron, Gaweł, Wadoń, Byrdy (libero) oraz Słomka, Zwoliński

Dzięki sobotnim zwycięstwom obie drużyny UMKS awansowały na wyższe pozycje w tabeli. Kęczanki zajmuja obecnie siódme miejsce w tabeli mając jeden zaległy mecz na swoim koncie. Drużyna UMKS Kęczanin II Kęty awansowała już na trzecie miejsce w tabeli III ligi.

Kęczanin v-ce liderem !

Kraków - 27.11.2010 godz. 17.00

II liga gr. IV

KS Wanda Instal Kraków - UMKS Kęczanin Kęty 3:2 (25-27, 25-23, 31-33, 25-19, 15-8)

Składy :

Wanda Kraków: Dzierwa, Blachura, Soroka, Syguła, Pić, Tepling, Mrozowski (libero) oraz Bławat, Poprawa, Golec, Szczepanik, Galiński

Kęczanin Kęty: Kapuśniak, Błasiak, Kubica, Biegun, Guzdek, Szpyrka, Puchała(libero) oraz Mamica, Faron, Bogacz, Gawina, Auguścik

UMKS Kęczanin Kęty dzięki zdobytemu punktowi w meczu z Wandą oraz stracie punktów przez STS Skarżysko-Kamienna w meczu z Czarnymi Radom został v-ce liderem II ligi (gr. 4).

- zdjęcia z meczu www.sportowe-kety.pl -

- relacja z meczu w TVP Kraków -

Zwycięstwo juniorów

Kęty (sala PZ10) - 26.11.2010 godz.17.30

Mistrzostwo Małopolski Juniorów

UMKS Kęczanin Kęty - MKS Andrychów 3:2 (30-32, 19-25, 25-21, 25-16, 17-15)

Składy :

Kęczanin Kęty: Błasiak, Wadoń, Toczko, Faron, Kiełtaczyński, Zwoliński, Baszak (libero) oraz Wykręt - Błasiak M. (trener)

MKS Andrychów: Fijałek, Fedorek, Rusinek, Maryon, Hojny, Sajdak, Chojna (libero) oraz Leśniak, Skrzypczak, Stach, Bury - T.Rupik (trener)

- zdjęcia z meczu www.sportowe-kety.pl -

Zapraszamy na mecz III ligi kobiet

Już w najbliższą sobotę 27 listopada wszystkich kibiców siatkówki zapraszamy na mecz III ligi kobiet. Siatkarki Kęczanina zmierzą się z zajmującym dziesiątą pozycję w tabeli, zespołem PMOS Chrzanów. Spotkanie odbędzie się w hali OSiR-u, a jego początek zaplanowano na godzinę 16.


W sobotę kolejny mecz czeka również rezerwy Kęczaninia. Seniorzy wyjadą do Bukowna, gdzie rozegrają spotkanie z tamtejszym MOSiR-em. Nasi rywale obecnie plasują się na ostatnim, piętnastym miejscu w tabeli małopolskiej trzeciej ligi. Mecz rozpocznie się o godzinie 18.

Wyjazd na mecz Wanda Instal Kraków – UMKS Kęczanin Kęty

 

Już w sobotę 27 listopada drugoligowa drużyna UMKS Kęczanin Kęty rozegra na wyjeździe mecz z zespołem KS Wanda Instal Kraków. Mecz rozpocznie się o godzinie 17. w hali przy ul. Odmogile 1b w Krakowie.


Wanda od dwóch kolejek zajmuje pozycję lidera czwartej grupy drugiej ligi. Nasza drużyna traci do niej sześć punktów i obecnie plasuje się na miejscu trzecim, tuż za STS Skarżysko-Kamienna. Sobotni mecz będzie bardzo istotny dla ugruntowania pozycji Kęczanina w czołówce swojej grupy. 


Wszystkich chętnych do wyjazdu na sobotni mecz prosimy o nadsyłanie zgłoszeń na adres e-mail: jurodiwy@poczta.fm  lub kontakt pod numerem gg 31490237. Koszt wyjazdu jest zależny od liczby zgłoszonych uczestników (szczegóły pod podanymi namiarami).  Cena biletu wstępu na mecz to 5 zł. Wyjazd zaplanowano na godzinę 14.00. Zbiórka pod PZ nr 11 im. Wyspiańskiego w Kętach o godzinie 13.40.


UWAGA! Lista zostanie zamknięta we czwartek. Jeśli nie zbierze się wystarczająca liczba osób chętnych, dojazd na mecz odbędzie się we własnym zakresie.

Popieramy Tomasza Bąka!

Marek Błasiak popiera Tomasza BąkaAndrzej Dźwigoń popiera Tomasza BąkaSzanowni Państwo!

Pragniemy tutaj gorąco i serdecznie podziękować, za oddane na Nas głosy w wyborach samorządowych 21 listopada 2010r. To ważne by głos Naszego Klubu był słyszalny w samorządzie. Dzięki Państwu będzie to możliwe.

Jednocześnie we własnym imieniu, oraz całego Zarządu UMKS "Kęczanin" Kęty pragniemy polecić oddanie głosu w II turze wyborów Burmistrza Gminy Kęty na Tomasza Bąka.

To osoba godna zaufania, doceniająca rolę sportu w prawidłowym rozwoju młodego człowieka. Trzeba tutaj wspomnieć, że Tomasz Bąk był jednym z pomysłodawców i założycieli Naszego Klubu. To on 10 lat temu podtrzymywał w Nas wiarę, że musi się udać. Zawsze wspierał Kęczanina, jest wiernym kibicem po dziś dzień, a także członkiem Klubu Przyjaciół, bo to pewne jest Naszym Przyjacielem. Jako Burmistrz Gminy Kęty jest szansą na rozwój nie tylko sportu w Gminie, ale i w innych dziedzinach.

Dajmy sobie szansę na rozwój - zagłosujmy 5 grudnia 2010r. na Tomasza Bąka!

Marek Błasiak, Andrzej Dźwigoń

UMKS na Facebook UMKS na Instagram

Wspierają Nas
Gmina Kęty

Ice-Mastry

Czanieckie Makarony

PSB Gabryś-Sikora

Witmet

Alumetal

Powiat Oświęcimski

Tauron

Aksam

Wranglery

Kenty Bouw

Unique Forms

Z galerii
10,122,188 unikalne wizyty