25 Września 2023 11:29:57

Si@tkówka
Polski Związek Piłki Siatkowej
Strefa Siatkówki
Małopolski Związek Piłki Siatkowej

Klub Kibica UMKS Kęczanin
Klub Kibica
Biuro UMKS "Kęczanin" Kęty

Po dziesięciu latach działalności, klub UMKS "Kęczanin" Kęty wreszcie doczekał się własnej siedziby. Biuro mieści się na parterze budynku Grupy Kęty przy ulicy Kościuszki 111 pod numerem 10, a jego urządzenie było możliwe dzięki uprzejmości zarządu spółki.

Petenci będą przyjmowani od poniedziałku do piątku (w razie konieczności także w pozostałe dni tygodnia) w godzinach od 14. do 18., po uprzednim kontakcie telefonicznym pod numerami 505 168 086 lub 509 511 646.

   
Mateusz Auguścik w Kęczaninie Kęty

Mateusz Auguścik Obok rozgrywającego Marcina Kapuśniaka i środkowego Dariusza Kubicy, w sezonie 2010/2011 do UMKS Kęczanina Kęty dołączył kolejny nowy zawodnik. Jest nim Mateusz Auguścik, grający na pozycji przyjmującego. Urodzony w 1989 roku, mierzący 190 cm zawodnik, największe sukcesy święcił w Delic-Polu Norwid Częstochowa.

Kibicom UMKS Kęczanin Kęty Mateusz dał się poznać podczas pamiętnych Finałów Mistrzostw Polski Juniorów, rozgrywanych w Częstochowie w 2008 roku. UMKS zajął wówczas  6 miejsce, a Mateusz, prowadząc jako kapitan Delic-Pol do v-ce Mistrzostwa Polski, został MVP turnieju. Przy okazji został także najlepszym zawodnikiem meczu częstochowian z Kęczaninem, wygranym przez Delic-Pol 3:1 (23:25, 25:19, 25:14, 32:30).

Nowy przyjmujący ma także w swojej kolekcji tytuł Mistrza Polski Kadetów, zdobyty z częstochowską drużyną w 2006 roku. Ostatnim klubem Mateusza była II-ligowa Ósemka Elmo Siedlce.

Już jutro (10.09.2010r.) nowi zawodnicy wraz z drużyną UMKS Kęczanin Kęty wystartują w dwudniowym turnieju w słowackiej Nitrze gdzie UMKS zmierzy się z I-ligowymi drużynami z Czech i Słowacji.

Serdecznie witamy wszystkich nowych  zawodników w szeregach naszego klubu i liczymy, że ich zaangażowanie wpłynie znacząco na wzmocnienie drużyny.

Licencja dla Kęczanina

PZPSW dniu 30 sierpnia br. w Warszawie odbyło się kolejne posiedzenie Komisji ds. wydawania licencji klubowych dla klubów mających prawo do uczestnictwa w rozgrywkach szczebla centralnego w sezonie 2010/2011.

W wyniku weryfikacji złożonej dokumentacji przyznano 27 licencji klubowych. W sumie z licencjami przyznanymi podczas ostatnich posiedzeń 95 klubów uzyskało licencje na udział w rozgrywkach w sezonie 2010/2011.

21 Klubów zostało wezwanych do uzupełnienia złożonej dokumentacji. Następny termin posiedzenia Komisji ustalono na 10 września br.

Na posiedzeniu 30.08.2010r. stosowną licencję na II Ligę Mężczyzn uzyskał między innymi Nasz Klub.

Sport - Przygoda - Praca - Zabawa

Obóz Mrzeżyno 2010

Siatkówka z UMKS Kęczanin Kęty to sport, przygoda, praca i zabawa. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z  tegorocznego obozu w Mrzeżynie.

Umowa o sponsoring z Alupol Packaging

Alupol PackagingInformujemy, że została podpisana umowa o sponsoring pomiędzy Alupol Packaging Kęty a UMKS Kęczanin Kęty na sezon 2010/2011. Wysokość środków została zwiększona w stosunku do sezonu 2009/2010 o 100% i wynosi 100 tys. złotych.

Działacze, sportowcy i sympatycy klubu wyrażają serdeczne podziękowania Alupol Packaging Kęty za wspieranie i rozwój siatkówki w Kętach.

Rusza Klub Przyjaciół UMKS Kęczanin Kęty

Klub Przyjaciół UMKS Kęczanin KętyRusza Klub Przyjaciół UMKS „Kęczanin” Kęty

Wraz z nadchodzącym sezonem 2010/2011 swoje funkcjonowanie rozpoczyna Klub Przyjaciół UMKS "Kęczanin" Kęty. Będzie on zrzeszał wszystkich sympatyków "Kęczanina" oraz osoby, którym zależy na rozwoju siatkówki i promocji naszego miasta. Klub jednocześnie ma pełnić rolę alternatywnego źródła finansowania szkolenia dzieci i młodzieży.

Warunki członkostwa

Warunkiem wstąpienia w szeregi Klubu Przyjaciół jest wypełnienie deklaracji członkowskiej. Wiąże się to ze zobowiązaniem do uiszczania na konto UMKS "Kęczanin" Kęty comiesięcznych wpłat, w wysokości 50 złotych lub wyższych (nie ma wymogu określania dokładnej wysokości składek). Członkowstwo będzie można odnawiać co sezon.

Kto może zostać członkiem Klubu Przyjaciół/Grupy Wspierającej

Członkiem Klubu Przyjaciół może zostać...

Dołącz do Kęczanina
UMKS Kęczanin KętyDrodzy zawodnicy!

Informujemy, iż UMKS Kęczanin Kęty w dalszym ciągu zainteresowany jest pozyskaniem nowych zawodników do rozgrywek II-ligowych (mężczyźni).

Wszyscy zainteresowani grą w "Kęczaninie" proszeni są o kontakt z prezesem klubu i trenerem p. Markiem Błasiakiem (tel. 505168086).
UMKS na Facebook UMKS na Instagram

Wspierają Nas
Gmina Kęty

Ice-Mastry

Czanieckie Makarony

PSB Gabryś-Sikora

Witmet

Alumetal

Powiat Oświęcimski

Tauron

Aksam

Wranglery

Kenty Bouw

Unique Forms

Z galerii
9,674,461 unikalne wizyty