14 Maj 2021 00:18:50

Si@tkówka
Sportowe Kęty
Siatkarskie emocje przez całą dobę
Polski Związek Piłki Siatkowej
Strefa Siatkówki
Małopolski Związek Piłki Siatkowej

Klub Kibica UMKS Kęczanin
Klub Kibica

Najbliższe spotkania:

więcej...

Wesołych Świąt !

Komplet wyników 21-22.03.2021

Play-off - II liga mężczyzn (grupa V)
Częstochowa

20 marca 2021 r. (sobota) godz. 16.
Eco-Team AZS STOELZLE Częstochowa - UMKS Kęczanin Kęty 3:0 (25:21, 25:18, 25:21)

21 marca 2021 r. (niedziela) godz. 16.
Eco-Team AZS STOELZLE Częstochowa - UMKS Kęczanin Kęty 3:1 (20:25, 25:19, 25:21, 25;22)

stan rywalizacji: 3-1 dla AZS Częstochowa

I Małopolska Liga Kobiet
Kęty - 20.03.2021 r.

UMKS Kęczanin Kęty - Bronowianka Kraków 3:2 (23:25, 8:25, 25:21, 25:23, 19:17)
 
II Małopolska Liga Mężczyzn
tarnów - 21.03.2021 r.

Iskierka Tarnów - UMKS Kęczanin II Kęty 1:3 (21:25, 25:27, 25:18, 21:25)

Harmonogram weekendowych spotkań

Play-off - II liga mężczyzn (grupa V)
Kęty (hala OSiR)

13 marca 2021 r. (sobota) godz. 18.
UMKS Kęczanin Kęty - Eco-Team AZS STOELZLE Częstochowa 1:3 (18:25, 28:26, 21:25, 23:25)

14 marca 2021 r. (niedziela) godz. 16.
UMKS Kęczanin Kęty - Eco-Team AZS STOELZLE Częstochowa 3:1 (25:23, 18:25, 25:20, 25:11)

stan rywalizacji: 1-1

I Małopolska Liga Kobiet
Andrychów - 13.03.2021 r. godz. 15.

MKS Andrychów - UMKS Kęczanin Kęty 3:0 (25:18, 25:15, 25:16)
 
II Małopolska Liga Mężczyzn
Kęty (hala OSiR) - 13.03.2021 r. godz. 15.

UMKS Kęczanin II Kęty - KS Gorce Nowy Targ 3:0 (25:19, 25:19, 25:20)

Decydujące mecze II-ligowców

Harmonogram meczów 6-9.03

I Małopolska Liga Kobiet
Kęty - 06.03.2021 r.

UMKS Kęczanin Kęty - MKS MOS Wieliczka 3:0 (25:21, 25:13, 25:15)


1/4 Finału MP Juniorów
Kielce - 06-09.03.2021 r.

Grupa A
Wybicki Kielce - Metro Warszawa 0:3 (16:25, 12:25, 10:25)
Metro Warszawa  - KaEmKa Starogard Gd. 3:0 (25:8, 25:12, 25:7)
KaEmKa Starogard Gd. - Wybicki Kielce  0:3 (23:25, 23:25, 23:25)

Grupa B
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle  - UMKS Kęczanin Kęty 3:0 (25:13, 25:19, 25:21)
UMKS Kęczanin Kęty - MKS MDK Warszawa 1:3 (25:23, 23:25, 23:25, 14:25)
MKS MDK Warszawa - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3:1 (17:25, 25:22, 25:21, 25:18)
       
mecz o 5. miejsce
KaEmKa Starogard Gd. - UMKS Kęczanin Kęty 3:2 (19:25, 13:25, 25:23, 25:23, 15:12)

awans do 1/2MP: KS Metro Warszawa, MKS MDK Warszawa

Finał Mistrzostw Małopolski Młodzików

Mistrzostwa Małopolski Młodzików - FINAŁ
Kęty (hala OSiR) - 06-07.03.2021

Grupa A:
UMKS Kęczanin Kęty
SMS Sparta AGH Kraków
UKS 22 Kraków

Grupa B:
SKPS Dunajec Nowy Sącz
MKS Andrychów
GKPS Gorlice
KS Radwansport MDK Kraków

Harmonogram spotkań:

06.03.2021 (sobota)
godz. 10.00 UMKS Kęczanin Kęty - UKS 22 Kraków 2:1 (27:29, 26:24, 15:10)
godz. 11.30 SKPS Dunajec Nowy Sącz - KS Radwansport MDK Kraków 2:0 (25:9, 25:13)
godz. 11.30 MKS Andrychów - GKPS Gorlice 0:2 (17:25, 13:25)
godz. 13.00 SMS Sparta AGH Kraków - UKS 22 Kraków  2:1 (23:25, 25:23, 15:6)
godz. 14.30 SKPS Dunajec Nowy Sącz - GKPS Gorlice 2:0 (25:13, 25:16)
godz. 14.30 MKS Andrychów - KS Radwansport MDK Kraków 0:2 (21:25, 11:25)
godz. 16.00 UMKS Kęczanin Kęty - SMS Sparta AGH Kraków 1:2 (19:25, 25:22, 11:15)
godz. 16.00 SKPS Dunajec Nowy Sącz - MKS Andrychów 2:0 (25:7, 25:19)
godz. 17.30 GKPS Gorlice - KS Radwansport MDK Kraków 1:2 (25:19, 22:25, 3:15)

07.03.2021 (niedziela)
godz. 10.00 Półfinał 1A-2B SMS Sparta AGH Kraków - KS Radwansport MDK Kraków 2:0 (25:15, 25:20)
godz. 11.30 Półfinał 1B-2A Dunajec Nowy Sącz - UMKS Kęczanin Kęty 2:0 (25:16, 25:20)


godz. 14.00 Mecz o III miejsce UMKS Kęczanin Kęty - KS Radwansport MDK Kraków 2:0 (25:15, 25:22)
godz. 15.30 Mecz o I miejsce Dunajec Nowy Sącz - SMS Sparta AGH Kraków 2:0 (25:20, 25:15)


Klasyfikacja końcowa:
1. SKPS Dunajec Nowy Sącz
2. SMS Sparta AGH Kraków
3. UMKS Kęczanin Kęty
4. KS Radwansport MDK Kraków
5. UKS 22 Kraków
5. GKPS Gorlice
7. MKS Andrychów

Najlepsi zawodnicy turnieju:
MVP - Szymon Sobczyk (Dunajec)
Libero - Błażej Legutko (Dunajec)
Rozgrywający - Fabian Rokita (Dunajec)
Atakujący - Dominik Chrabota (Sparta)
Przyjmujący - Dawid Krysta, Wojciech Olearczyk (obaj Kęczanin)
Środkowi - Mateusz Mruk (Sparta), Łukasz Bryniak (Dunajec)

Skład Kęczanina: Kamil Dubiel, Adrian Miłoń, Filip Filarski, Kariol Graczyk, Antoni Handzlik, Antoni Haręża, Nikodem Kowalczyk, Dawid Krysta, Tymon Madej, Adrian Miłoń, Wojciech Olearczyk, Sebastian Piecha, Dariusz Prus, Aleksander Pytel, Grzegorz Sala, Jan Sędziak, Jakub Smolarek, Jakub Smolarek (2), Arkadiusz Tomasik, Artur Wierzbicki, Szymon Własiński

Harmonogram naszych spotkań 26-28.02.2021

II liga mężczyzn (grupa V)
Kęty - 27.02.2021 r. godz. 18.

UMKS Kęczanin Kęty - AZS Politechnika Opolska 3:1 (22:25,25:20, 25:23, 25:14)

MVP: Maciej Tupta

Skład Kęczanina: Gandyk, Ferek, Gruszka, Gaweł, Buniak, Krupa, Gutt (libero) oraz Sumara (libero), Szpyrka, Tupta, Sablik, Szczepańczyk, Hruby, Skudlarski

Mistrzostwa Małopolski Kadetek - FINAŁ
Stary Sącz - 26-28.02.2021

26.02.2021 (piątek)
GRUPA A
MUKS Poprad Stary Sącz – STS Sandecja Nowy Sącz 1:3 (20:25, 26:24, 23:25, 18:25)
UMKS Kęczanin Kęty – STS Sandecja Nowy Sącz 3:2 (26:24, 25:23, 21:25, 14:25, 15:12)
GRUPA B
SMS Solna Wieliczka I – SMS Solna Wieliczka II 3:1
CKiS Maraton Krzeszowice – SMS Solna Wieliczka II 1:3

27.02.2021 (sobota)
GODZ. 10.00 MUKS Poprad Stary Sącz – UMKS Kęczanin Kęty 3:0 (25:17, 25:18, 25:17)
GODZ. 12.00 SMS Solna Wieliczka I – CKiS Maraton Krzeszowice

PÓŁFINAŁ 1A - 2B Solna Wieliczka I - STS Sandecja Nowy Sącz
PÓŁFINAŁ 2A – 1B Solna Wieliczka II - Poprad Stary Sącz 3:2

28 luty 2021 (niedziela)
MECZ O III MIEJSCE : Poprad Sray Sącz - STS Sandecja Nowy Sącz 3:2
MECZ O I MIEJSCE : Solna Wieliczka I - Solna Wieliczka II

Klasyfikacja końcowa:
1. Solna Wieliczka I
2. Solna Wieliczka II
3. Poprad Stary Sącz
4. STS Sandecja Nowy Sącz
5. UMKS Keczanin Kęty
5. MCKiS Maraton Krzeszowice

UMKS na Facebook UMKS na Instagram

Wspierają Nas
Gmina Kęty

Ice-Mastry

Czanieckie Makarony

PSB Gabryś-Sikora

Witmet


Powiat Oświęcimski

Tauron

Aksam

Z galerii
7,309,719 unikalne wizyty