23 Września 2023 10:46:48

Si@tkówka
Polski Związek Piłki Siatkowej
Strefa Siatkówki
Małopolski Związek Piłki Siatkowej

Klub Kibica UMKS Kęczanin
Klub Kibica
Zapraszamy na sobotnie mecze

Już w najbliższą sobotę 18 grudnia wszystkich sympatyków siatkówki z Kęt i okolic zapraszamy na mecz III ligi mężczyzn. Siatkarze rezerw UMKS Kęczanin, zajmujący aktualnie trzecie miejsce w tabeli zmierzą się z drużyną GSKS Laskowa. Spotkanie odbędzie się w hali OSiR-u, a jego początek zaplanowano na godzinę 18.

W sobotę kolejny mecz czeka również pierwszą drużynę Kęczaninia. Seniorzy wyjadą do Krosna, gdzie rozegrają spotkanie z tamtejszymi Karpatami. Mecz zostanie rozegrany na hali MOSiR Krosno przy ul. Legionów o godz. 18.  Nasi rywale obecnie plasują się na trzeciej pozycji w tabeli II ligi gr. IV. Pierwszy mecz rozegrany w Kętach zakończył się  zwycięstwem 3:2 drużyny z Podkarpacia .

III-ligowa żeńska drużyna UMKS Kęczanin w sobotę udaje się natomiast do Gorlic. O godz. 17 odbędzie się w tamtejszej hali OSiR, przy ul.Sportowej 9, mecz III ligi kobiet pomiędzy naszymi zawodniczkami a miejscową drużyną Ekstrim Gorlice. Kęczanki zajmują aktualnie ósme miejsce w tabeli, natomiast drużyna z Gorlic - dwunaste.


Poleć tego news'a
Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This

UMKS na Facebook UMKS na Instagram

Wspierają Nas
Gmina Kęty

Ice-Mastry

Czanieckie Makarony

PSB Gabryś-Sikora

Witmet

Alumetal

Powiat Oświęcimski

Tauron

Aksam

Wranglery

Kenty Bouw

Unique Forms

Z galerii
9,671,431 unikalne wizyty