07 Grudzień 2022 12:24:32

Si@tkówka
Polski Związek Piłki Siatkowej
Strefa Siatkówki
Małopolski Związek Piłki Siatkowej

Klub Kibica UMKS Kęczanin
Klub Kibica
1/4 Mistrzostw Polski Juniorów - Piła

1/4 Finału Mistrzostw Polski Juniorów - grupa VI
Piła (hala ZS im. Staszica, ul. Bydgoska 80b)- 15-18 lutego 2018 r.

Uczestnicy:

podgrupa A
UKS SMS Joker Piła
KS Błękitni Ropczyce
Exact System Norwid Częstochowa

podgrupa B
UMKS Kęczanin Kęty
SMS GUMP Ostrowiec Świętokrzyski
MUKS Ikar Legnica

Harmonogram spotkań:

15 lutego (czwartek)
godz. 16. UKS SMS Joker Piła - KS Błękitni Ropczyce 3:0 (25:16, 25:19, 25:20)
godz. 18. UMKS Kęczanin Kęty - SMS GUMP Ostrowiec Świętokrzyski 3:2 (18:25, 25:22, 25:8, 20:25, 15:11)

16 lutego (piątek)
godz. 10. KS Błękitni Ropczyce – Exact System Norwid Częstochowa 0:3 (8:25, 23:25, 17:25)
godz. 12. SMS GUMP Ostrowiec Świętokrzyski – MUKS Ikar Legnica 1:3 (20:25, 19:25, 26:24, 18:25)
godz. 16. UKS SMS Joker Piła – Exact System Norwid Częstochowa 2:3 (25:21; 27:25; 21:25; 16:25; 16:18)
godz. 18. UMKS Kęczanin Kęty - MUKS Ikar Legnica 2:3 (22:25, 21:25, 25:16, 25:18, 12:15)

17 lutego (sobota)
godz. 10. mecz o V miejsce 3 miejsce z Podgrupy A – 3 miejsce z Podgrupy B  : KS Błękitni Ropczyce - SMS Gump Ostrowiec Świętokrzyski 3:2 (26:24, 25:15, 22:25, 20:25, 15:11)

Mecze o miejsca premiowane awansem do ½ Mistrzostw Polski

godz. 16. 1 miejsce z Podgrupy A – 2 miejsce z Podgrupy B : Exact System Norwid Częstochowa - UMKS Kęczanin Kęty 3:1 (28:26, 20:25, 25:23, 26:21)
godz. 18. 2 miejsce z Podgrupy A – 1 miejsce z Podgrupy B : UKS SMS Joker Piła - MUKS Ikar Legnica 3:0 (25:15, 28:26, 25:15)

18 lutego (niedziela)
godz. 10. 2 miejsce z Podgrupy A – 2 miejsce z Podgrupy B : UKS SMS Joker Piła - UMKS Kęczanin Kęty 3:0 (25:14, 25:17, 25:22)
godz. 12. 1 miejsce z Podgrupy A – 1 miejsce z Podgrupy B : Exact System Norwid Częstochowa - MUKS Ikar Legnica 3:0 (25:13; 25:17; 25:17)

Kolejność końcowa:
1. Exact System Norwid Częstochowa - awans do ½ Mistrzostw Polski
2. UKS SMS Joker Piła - awans do ½ Mistrzostw Polski
3. MUKS Ikar Legnica
4. UMKS Kęczanin Kęty
5. KS Błękitni Ropczyce
6. SMS Gump Ostrowiec Świętokrzyski

Komplet wyników 1/4 MPJ w poszczególnych grupach


Poleć tego news'a
Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This

UMKS na Facebook UMKS na Instagram

Wspierają Nas
Gmina Kęty

Ice-Mastry

Czanieckie Makarony

PSB Gabryś-Sikora

Witmet


Powiat Oświęcimski

Tauron

Aksam

Wranglery

Kenty Bouw

Unique Forms

Z galerii
9,049,637 unikalne wizyty