10 Grudzień 2022 09:29:38

Si@tkówka
Polski Związek Piłki Siatkowej
Strefa Siatkówki
Małopolski Związek Piłki Siatkowej

Klub Kibica UMKS Kęczanin
Klub Kibica
Terminarz - 11-14.10.2018

II Liga Mężczyzn
Kęty (hala OSiR) – 13 października 2018 r. (sobota) godz. 18.

UMKS Kęczanin Kęty - BBTS II Bielsko Biała 3:0 (25:23, 25:21, 25:16)

Składy
UMKS: Błasiak, Fenoszyn, Ferek, Szpyrka, Żuchowski, Gruszka, Skolimowski, Krupa, Pochłopień, Samborski, Sablik, Waloch (libero), Gutt (libero)
BBTS II: Łysikowski, Kubisz, Kawaler, Borowski, Dubrawski, Bochenek, Bangrowski, Sobkowiak, Lejawa, Michalec, Dorosz, Ziomek (libero), Englart (libero)

Pozostałe mecze III kolejki:
Volley Rybnik - MKS II Będzin 3:0 (27:25, 25:23, 29:27)
ZAKSA Strzelce Opolskie - SMS PZPS I Spała 0:3 (25:27, 18:25, 20:25)
TKS Tychy - AT Jastrzębski Węgiel II 3:0 (25:19, 25:18, 25:19)
MKS Andrychów - AZS Politechnika Opolska 3:1 (28:26, 25:17, 20:25, 25:16)

Tabela


1 MKS Andrychów 3 9 09:01
2 ZAKSA Strzelce Opolskie 3 9 09:01
3 TS Volley Rybnik 3 7 08:03
4 TKS Auto Partner Tychy 3 6 07:03
5 UMKS Kęczanin Kęty 3 6 06:04
6 Wie-Druk MKS II Będzin 3 3 04:07
7 BBTS II Bielsko-Biała 3 3 03:07
8 SMS PZPS I Spała 3 2 04:08
9 AZS Politechnika Opolska  3 0 01:09
10 AT Jastrzębski Węgiel II 3 0 01:09


I Małopolska Liga Kobiet
Myślenice – 13 października 2018 r. (sobota) godz. 15.

Dalin Myślenice - UMKS Kęczanin Kęty 0:3 (12:25, 26:28, 16:25)

Mistrzostwa Małopolski Juniorek
Wieliczka – 11 października 2018 r. (czwartek) godz. 16.

WTS Solna Wieliczka - UMKS Kęczanin Kęty 3:2 (23:25, 25:19, 25:17, 22:25, 15:10)

Mistrzostwa Małopolski Juniorów
Kęty (sala PZ 10 "Kopernik") - 13 października 2018 r. (sobota) godz. 10.

UMKS Kęczanin Kęty - SL Salos RP Kraków 3:0 (25:13, 25:10, 25:12)

Mistrzostwa Małopolski Kadetów
Kęty (sala PZ 10 "Kopernik") - 13 października 2018 r. (sobota) godz.  13.

UMKS Kęczanin Kęty - SL Salos RP Kraków 3:0 (25:15, 25:13, 25:14)

Mistrzostwa Małopolski Kadetek - Turniej Kwalifikacyjny (Grupa E)
Andrychów – 14 października 2018 r. (niedziela)

Turniej z udziałem zespołów: UMKS Kęczanin Kęty A, UMKS Kęczanin B, MKS Andrychów, Victoria Witkowice, ALPS Wadowice i Skawa Wadowice.

Wyniki:
UMKS Kęczanin Kęty A - UMKS Kęczanin Kęty B 2:0 (14,19)
UMKS Kęczanin Kęty A - MKS Andrychów 0:2 (-11,-24)
UMKS Kęczanin Kęty A - Victoria Witkowice 2:0 (10,10)
UMKS Kęczanin Kęty A - ALPS Wadowice 2:0 (18,10)
UMKS Kęczanin Kęty A - Skawa Wadowice 2:0 (8,2)
UMKS Kęczanin Kęty B - MKS Andrychów 0:2 (-12,-10)
UMKS Kęczanin Kęty B - Victoria Witkowice 1:1 (12, -17)
UMKS Kęczanin Kęty B - ALPS Wadowice 2:0 (17,11)
UMKS Kęczanin Kęty B - Skawa Wadowice 2:0 (6,15)

Klasyfikacja końcowa:
1. MKS Andrychów
2. UMKS Kęczanin Kęty A
3. UMKS Kęczanin Kęty B
4. Victoria Witkowice
5. ALPS Wadowice
6. Skawa Wadowice


Poleć tego news'a
Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This

UMKS na Facebook UMKS na Instagram

Wspierają Nas
Gmina Kęty

Ice-Mastry

Czanieckie Makarony

PSB Gabryś-Sikora

Witmet


Powiat Oświęcimski

Tauron

Aksam

Wranglery

Kenty Bouw

Unique Forms

Z galerii
9,057,862 unikalne wizyty