21 Lutego 2024 02:41:15

Si@tkówka
Polski Związek Piłki Siatkowej
Strefa Siatkówki
Małopolski Związek Piłki Siatkowej

Klub Kibica UMKS Kęczanin
Klub Kibica
Zapraszamy na mecze

UMKS Kęczanin Kęty zaprasza na mecz ostatniej w tej rundzie, piętnastej kolejki trzeciej ligi mężczyzn. W sobotę 15 stycznia nasze rezerwy spotkają się na własnym parkiecie z aktualnym liderem tabeli - drużyną Contimax MOSiR Bochania. Ten mecz może zdecydować o ostatecznej pozycji kęczan na zakończenie pierwszej rundy sezonu 2010/2011. Rezerwy Kęczanina w tabeli zajmują obecnie miejsce tuż za "podium", tracąc zaledwie jeden punkt do drużyny MKS Andrychów. Spotkanie rozpocznie się o godz. 17. w hali OSiR-u w Kętach.    

Pierwszą rundę w sobotę zakończą również seniorki Kęczanina. Siatkarki zmierzą się na wyjeździe z Armaturą Kraków (sobota godz. 16). Rywalki kęczanek plasują się na czwartej pozycji małopolskiej trzeciej ligi, podczas gdy nasz zespół niezmiennie od kilku tygodni zajmuje miejsce ósme. Los kęckiej drużyny zależy nie tylko od sobotniego spotkania. Seniorki wciąż mają przed sobą zaległy mecz z zespołem Ogniwo Piwniczna, który zostanie rozegrany w najbliższy piątek (14 stycznia) o godzinie 18. w sali przy PZ nr 10 w Kętach. Na ostateczne miejsce kęczanek wpłynie również wynik odwołania, założonego przez klub w sprawie nieprawidłowości, do których doszło podczas listopadowego spotkania z Jedynką Tarnów.

19 stycznia (środa) na wyjeździe zagra natomiast pierwsza drużyna UMKS-u. Drugoligowcy udadzą się do Ropczyc, gdzie czeka ich mecz z zespołem KS Błękitni Ropczyce. Przeciwnicy seniorów plasują się na ostatniej pozycji w tabeli. Po ostatnim zwycięstwie nad Wisłokiem Strzyżów, kęczanie awansowali natomiast na pozycję czwartą. Spotkanie odbędzie się w Hali Widowiskowo-Sportowej przy Zespole Szkół im. ks. Jana Zwierza w Ropczycach o godzinie 17.

Zainteresowanych zapraszamy także na turniej małopolskiej ligi kadetek, który odbędzie się w sali przy PZ10 w niedzielę od godz. 10. Młode siatkarki Keczanina zmierzą  się w nim z LKS Bobowa i MKS Andrychów.


Poleć tego news'a
Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This

UMKS na Facebook UMKS na Instagram

Wspierają Nas
Gmina Kęty

Ice-Mastry

Czanieckie Makarony

PSB Gabryś-Sikora

Witmet

Alumetal

Powiat Oświęcimski

Tauron

Aksam

Wranglery

Kenty Bouw

Unique Forms

Z galerii
9,985,109 unikalne wizyty