30 Czerwiec 2022 22:31:20

Si@tkówka
Sportowe Kęty
Siatkarskie emocje przez całą dobę
Polski Związek Piłki Siatkowej
Strefa Siatkówki
Małopolski Związek Piłki Siatkowej

Klub Kibica UMKS Kęczanin
Klub Kibica
Wisłok Strzyżów - Kęczanin Kęty (mecz nr 3 i 4)

Już w najbliszą sobotę i niedzielę siatkarze UMKS Kęczanin Kęty rozegrają swoje kolejne mecze w I rundzie play-off II ligi grupy IV.

W dniu 19.03.2011 (sobota) o godzinie 18.00 zmierzą sie po raz trzeci z drużyną MKS Wisłok Strzyżów. Czwarty mecz rozegrany natomiast zostanie w niedzielę 20.03.2011 o godzinie 11.00. Oba spotkania tym razem odbędą się na wyjeździe w Strzyżowie, w hali przy ulicy Daszyńskiego 4.

Po ubiegłotygodniowym kęckim "remisie" każdy scenariusz jest możliwy i już po tym weekendzie któraś z drużyn może świętować awans do kolejnej rundy play-off.  W przypadku gdyby sytuacja się powtórzyła, piąty decydujący o awansie mecz zostanie rozegrany w kęckiej hali OSiR w najbliższą środę.

Zwycięzca pary Kęczanin - Wisłok zmierzy się w kolejnej rundzie, najprawdopodobniej z drużyną Wandy Instal Kraków, która nie pozostawiła złudzeń siatkarzom Czarnych Radom i w dwóch pierwszych meczach play-off pewnie zwyciężyła u siebie po 3:0. Trzeci mecz zostanie rozegrany w sobotę w Radomiu.

Redakcja www.keczanin.info we współpracy z portalem www.sportowe-kety.pl - jeśli tylko będzie taka możliwość na miejscu - na bieżąco informować będzie o wyniku meczów w Strzyżowie, a po spotkaniach przedstawimy obszerniejszą fotorelację.


Poleć tego news'a
Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
UMKS na Facebook UMKS na Instagram

Wspierają Nas
Gmina Kęty

Ice-Mastry

Czanieckie Makarony

PSB Gabryś-Sikora

Witmet


Powiat Oświęcimski

Tauron

Aksam

Wranglery

Kenty Bouw

Z galerii
8,484,634 unikalne wizyty