25 Września 2023 12:58:48

Si@tkówka
Polski Związek Piłki Siatkowej
Strefa Siatkówki
Małopolski Związek Piłki Siatkowej

Klub Kibica UMKS Kęczanin
Klub Kibica
Wisłok Strzyżów - Kęczanin Kęty (mecz nr 3 i 4)

Już w najbliszą sobotę i niedzielę siatkarze UMKS Kęczanin Kęty rozegrają swoje kolejne mecze w I rundzie play-off II ligi grupy IV.

W dniu 19.03.2011 (sobota) o godzinie 18.00 zmierzą sie po raz trzeci z drużyną MKS Wisłok Strzyżów. Czwarty mecz rozegrany natomiast zostanie w niedzielę 20.03.2011 o godzinie 11.00. Oba spotkania tym razem odbędą się na wyjeździe w Strzyżowie, w hali przy ulicy Daszyńskiego 4.

Po ubiegłotygodniowym kęckim "remisie" każdy scenariusz jest możliwy i już po tym weekendzie któraś z drużyn może świętować awans do kolejnej rundy play-off.  W przypadku gdyby sytuacja się powtórzyła, piąty decydujący o awansie mecz zostanie rozegrany w kęckiej hali OSiR w najbliższą środę.

Zwycięzca pary Kęczanin - Wisłok zmierzy się w kolejnej rundzie, najprawdopodobniej z drużyną Wandy Instal Kraków, która nie pozostawiła złudzeń siatkarzom Czarnych Radom i w dwóch pierwszych meczach play-off pewnie zwyciężyła u siebie po 3:0. Trzeci mecz zostanie rozegrany w sobotę w Radomiu.

Redakcja www.keczanin.info we współpracy z portalem www.sportowe-kety.pl - jeśli tylko będzie taka możliwość na miejscu - na bieżąco informować będzie o wyniku meczów w Strzyżowie, a po spotkaniach przedstawimy obszerniejszą fotorelację.


Poleć tego news'a
Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This

UMKS na Facebook UMKS na Instagram

Wspierają Nas
Gmina Kęty

Ice-Mastry

Czanieckie Makarony

PSB Gabryś-Sikora

Witmet

Alumetal

Powiat Oświęcimski

Tauron

Aksam

Wranglery

Kenty Bouw

Unique Forms

Z galerii
9,674,629 unikalne wizyty