21 Lutego 2024 03:41:29

Si@tkówka
Polski Związek Piłki Siatkowej
Strefa Siatkówki
Małopolski Związek Piłki Siatkowej

Klub Kibica UMKS Kęczanin
Klub Kibica
Michał Cymerman i Bartosz Gliniecki nowymi zawodnikami Kęczanina

Zawodnikami, którzy od nowego sezonu dołączą do II-ligowej drużyny UMKS Kęczanin zostali Michał Cymerman i Bartosz Gliniecki.

Michał urodził się w 1991 roku, jest wychowankiem MMKS Kędzierzyn Koźle. Z drużyną z Kędzierzyna w 2008 roku zdobył tytuł Mistrza Polski kadetów, zostając uznany za najlepszego libero turnieju finałowego. Nowy libero Kęczanina w ubiegłym sezonie występował w AZS UAM Poznań, czyli drugiej drużynie wielkopolskiej II ligi.

Bartosz Gliniecki podobnie jak Michał urodził się w 1991 roku. Ma 200 cm i występuje na pozycji środkowego. Jest wychowankiem MKS Andrychów jednak w ostatnim sezonie występował w drużynie Farta Kielce (Młoda Liga) .

Serdecznie witamy nowych  zawodników w szeregach naszego klubu i liczymy, że ich zaangażowanie wpłynie znacząco na wzmocnienie drużyny.

Kibicom w Kętach nowi zawodnicy będą mieli okazję zaprezentować się oficjalnie 3 września o godz. 10, w kęckiej hali OSiR.  W tym dniu odbędzie się turniej z udziałem naszej drużyny, I-ligowych : Stal AZS PWSZ Nysa , KA Wanda Instal Kraków oraz najprawdopodobniej, ósmej drużyny słowackiej ekstraklasy - SPU Nitra.

fot.galeria.guzialek.info


Poleć tego news'a
Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This

UMKS na Facebook UMKS na Instagram

Wspierają Nas
Gmina Kęty

Ice-Mastry

Czanieckie Makarony

PSB Gabryś-Sikora

Witmet

Alumetal

Powiat Oświęcimski

Tauron

Aksam

Wranglery

Kenty Bouw

Unique Forms

Z galerii
9,985,283 unikalne wizyty