26 Czerwiec 2022 15:27:08

Si@tkówka
Sportowe Kęty
Siatkarskie emocje przez całą dobę
Polski Związek Piłki Siatkowej
Strefa Siatkówki
Małopolski Związek Piłki Siatkowej

Klub Kibica UMKS Kęczanin
Klub Kibica
Podsumowaliśmy 2011 rok

UMKS Kęczanin Kęty

 

W poniedziałek 19 grudnia, zgodnie z coroczną tradycją, odbyło się przedświąteczne spotkanie UMKS Kęczanin Kęty. Członkowie, zawodnicy i sympatycy klubu najpierw uczestniczyli w uroczystej Mszy Świętej w kościele NSPJ na osiedlu w Kętach, a następnie w małej sali gimnastycznej PZ nr 10 złożyli sobie bożonarodzeniowe życzenia. Prezes Kęczanina, Marek Błasiak krótko podsumował dobiegający końca rok i złożył życzenia wszystkim przybyłym na uroczystość zawodnikom oraz ich rodzicom, trenerom i sympatykom klubu. Do życzeń przyłączyli się również przybyli na to spotkanie zastępca burmistrza Gminy Kęty - Dariusz Laszczak  oraz Dyrektor Wydziału Infrastruktury Społecznej – Jarosław Jurzak. Po oficjalnej części rozpoczęła się ta najprzyjemniejsza, zwłaszcza dla dzieci trenujących w UMKS Kęczanin. Ponad 100 z nich otrzymało, ufundowane przez sponsorów, słodycze, napoje, produkty spożywcze, kalendarze oraz klubowe koszulki i skarpety, których wzór jest zmieniany co rok specjalnie na tę okazję. Swoje paczki otrzymali także zawodnicy starszych grup wiekowych w tym drugoligowy zespół seniorów. 

- galeria -

 

Zarząd Uczniowskiego Międzyszkolnego Klubu Sportowego „Kęczanin” z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia pragnie złożyć wszystkim zawodnikom oraz ich rodzinom, trenerom, sponsorom i darczyńcom klubu oraz sympatykom sportu życzenia zdrowia, spokoju i radości, satysfakcji w życiu prywatnym i zawodowym oraz marzeń zmieniających sie w rzeczywistość. W nadchodzącym Nowym Roku życzymy wielu sukcesów, nie tylko na arenie sportowej i osiągnięcia wszystkich założonych celów.

Pragniemy w tym miejscu również gorąco podziękować wszystkim zaangażowanym w rozwój UMKS "Kęczanin", w szczególności naszym sponsorom i darczyńcom.

Zarząd UMKS "Kęczanin"


Poleć tego news'a
Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
UMKS na Facebook UMKS na Instagram

Wspierają Nas
Gmina Kęty

Ice-Mastry

Czanieckie Makarony

PSB Gabryś-Sikora

Witmet


Powiat Oświęcimski

Tauron

Aksam

Wranglery

Kenty Bouw

Z galerii
8,461,333 unikalne wizyty