07 Grudnia 2023 23:39:28

Si@tkówka
Polski Związek Piłki Siatkowej
Strefa Siatkówki
Małopolski Związek Piłki Siatkowej

Klub Kibica UMKS Kęczanin
Klub Kibica
Podsumowaliśmy 2011 rok

UMKS Kęczanin Kęty

 

W poniedziałek 19 grudnia, zgodnie z coroczną tradycją, odbyło się przedświąteczne spotkanie UMKS Kęczanin Kęty. Członkowie, zawodnicy i sympatycy klubu najpierw uczestniczyli w uroczystej Mszy Świętej w kościele NSPJ na osiedlu w Kętach, a następnie w małej sali gimnastycznej PZ nr 10 złożyli sobie bożonarodzeniowe życzenia. Prezes Kęczanina, Marek Błasiak krótko podsumował dobiegający końca rok i złożył życzenia wszystkim przybyłym na uroczystość zawodnikom oraz ich rodzicom, trenerom i sympatykom klubu. Do życzeń przyłączyli się również przybyli na to spotkanie zastępca burmistrza Gminy Kęty - Dariusz Laszczak  oraz Dyrektor Wydziału Infrastruktury Społecznej – Jarosław Jurzak. Po oficjalnej części rozpoczęła się ta najprzyjemniejsza, zwłaszcza dla dzieci trenujących w UMKS Kęczanin. Ponad 100 z nich otrzymało, ufundowane przez sponsorów, słodycze, napoje, produkty spożywcze, kalendarze oraz klubowe koszulki i skarpety, których wzór jest zmieniany co rok specjalnie na tę okazję. Swoje paczki otrzymali także zawodnicy starszych grup wiekowych w tym drugoligowy zespół seniorów. 

- galeria -

 

Zarząd Uczniowskiego Międzyszkolnego Klubu Sportowego „Kęczanin” z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia pragnie złożyć wszystkim zawodnikom oraz ich rodzinom, trenerom, sponsorom i darczyńcom klubu oraz sympatykom sportu życzenia zdrowia, spokoju i radości, satysfakcji w życiu prywatnym i zawodowym oraz marzeń zmieniających sie w rzeczywistość. W nadchodzącym Nowym Roku życzymy wielu sukcesów, nie tylko na arenie sportowej i osiągnięcia wszystkich założonych celów.

Pragniemy w tym miejscu również gorąco podziękować wszystkim zaangażowanym w rozwój UMKS "Kęczanin", w szczególności naszym sponsorom i darczyńcom.

Zarząd UMKS "Kęczanin"


Poleć tego news'a
Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This

UMKS na Facebook UMKS na Instagram

Wspierają Nas
Gmina Kęty

Ice-Mastry

Czanieckie Makarony

PSB Gabryś-Sikora

Witmet

Alumetal

Powiat Oświęcimski

Tauron

Aksam

Wranglery

Kenty Bouw

Unique Forms

Z galerii
9,830,446 unikalne wizyty