21 Lutego 2024 01:56:11

Si@tkówka
Polski Związek Piłki Siatkowej
Strefa Siatkówki
Małopolski Związek Piłki Siatkowej

Klub Kibica UMKS Kęczanin
Klub Kibica
Podsumowaliśmy kolejny sezon

27 maja nasz klub zakończył oficjalnie 13 sezon działalności. W spotkaniu podsumowującym ostatnie kilka miesięcy  rozgrywek, które odbyło się w restauracji Malinowy Las w Nowej Wsi, poza zawodnikami i członkami zarządu Kęczanina uczestniczyli także m.in. Starosta Powiatu Oświęcimskiego Józef Krawczyk, Burmistrz Gminy Kęty Tomasz Bąk oraz Prezes Zarządu Alupol Packaging Rafał Lechowicz (sponsor generalny klubu), a także przedstawiciele pozostałych firm sponsorujących kęcki klub.

Na wstępie prezes klubu Marek Błasiak krótko podsumował miniony sezon dziękując za wsparcie wszystkim, których pomoc zaowocowała utrzymaniem w I lidze oraz awansem drużyny rezerw do II ligi państwowej. Głos zabrali także przedstawiciele władz powiatu, gminy oraz głównego sponsora. Wszyscy podkreślali ogrom pracy, jaki włożyli zawodnicy i trenerzy Kęczanina, aby osiągnąć założony cel i pokusić się o niespodziankę, jaką był z pewnością awans drużyny UMKS Kęczanin II. Kilkukrotnie wskazywano również fakt, że kęcki klub jest najlepszym siatkarską marką w powiecie i jedną z dwóch najlepszych w województwie. Swoją wdzięczność wobec szkoleniowców, sponsorów i kibiców w krótkim przemówieniu wyraził również kapitan drużyny – Maciej Fijałek.

W podziękowaniu za udany sezon otrzymaliśmy również pamiątkowy puchar od Burmistrza Gminy Kęty, a wszyscy sponsorzy oraz zawodnicy pamiątkowe tablice. Okazałą statuetkę od kibiców UMKS otrzymał także Stanisław Wawrzyńczyk, wybrany przez nich w głosowaniu internetowym najlepszym zawodnikiem klubu w sezonie 2012/2013.

- galeria - www.sportowe-kety.pl -


Poleć tego news'a
Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This

UMKS na Facebook UMKS na Instagram

Wspierają Nas
Gmina Kęty

Ice-Mastry

Czanieckie Makarony

PSB Gabryś-Sikora

Witmet

Alumetal

Powiat Oświęcimski

Tauron

Aksam

Wranglery

Kenty Bouw

Unique Forms

Z galerii
9,985,031 unikalne wizyty