30 Czerwiec 2022 20:59:43

Si@tkówka
Sportowe Kęty
Siatkarskie emocje przez całą dobę
Polski Związek Piłki Siatkowej
Strefa Siatkówki
Małopolski Związek Piłki Siatkowej

Klub Kibica UMKS Kęczanin
Klub Kibica
Podsumowaliśmy kolejny sezon

27 maja nasz klub zakończył oficjalnie 13 sezon działalności. W spotkaniu podsumowującym ostatnie kilka miesięcy  rozgrywek, które odbyło się w restauracji Malinowy Las w Nowej Wsi, poza zawodnikami i członkami zarządu Kęczanina uczestniczyli także m.in. Starosta Powiatu Oświęcimskiego Józef Krawczyk, Burmistrz Gminy Kęty Tomasz Bąk oraz Prezes Zarządu Alupol Packaging Rafał Lechowicz (sponsor generalny klubu), a także przedstawiciele pozostałych firm sponsorujących kęcki klub.

Na wstępie prezes klubu Marek Błasiak krótko podsumował miniony sezon dziękując za wsparcie wszystkim, których pomoc zaowocowała utrzymaniem w I lidze oraz awansem drużyny rezerw do II ligi państwowej. Głos zabrali także przedstawiciele władz powiatu, gminy oraz głównego sponsora. Wszyscy podkreślali ogrom pracy, jaki włożyli zawodnicy i trenerzy Kęczanina, aby osiągnąć założony cel i pokusić się o niespodziankę, jaką był z pewnością awans drużyny UMKS Kęczanin II. Kilkukrotnie wskazywano również fakt, że kęcki klub jest najlepszym siatkarską marką w powiecie i jedną z dwóch najlepszych w województwie. Swoją wdzięczność wobec szkoleniowców, sponsorów i kibiców w krótkim przemówieniu wyraził również kapitan drużyny – Maciej Fijałek.

W podziękowaniu za udany sezon otrzymaliśmy również pamiątkowy puchar od Burmistrza Gminy Kęty, a wszyscy sponsorzy oraz zawodnicy pamiątkowe tablice. Okazałą statuetkę od kibiców UMKS otrzymał także Stanisław Wawrzyńczyk, wybrany przez nich w głosowaniu internetowym najlepszym zawodnikiem klubu w sezonie 2012/2013.

- galeria - www.sportowe-kety.pl -


Poleć tego news'a
Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
UMKS na Facebook UMKS na Instagram

Wspierają Nas
Gmina Kęty

Ice-Mastry

Czanieckie Makarony

PSB Gabryś-Sikora

Witmet


Powiat Oświęcimski

Tauron

Aksam

Wranglery

Kenty Bouw

Z galerii
8,484,280 unikalne wizyty