16 Lipca 2024 07:13:39

Si@tkówka
Polski Związek Piłki Siatkowej
Strefa Siatkówki
Małopolski Związek Piłki Siatkowej

Klub Kibica UMKS Kęczanin
Klub Kibica
Marcin Kantor nowym przyjmującym Kęczanina

Miło nam poinformować, że do drużyny UMKS Kęczanin Kęty, która w sezonie 2013/2014 będzie walczyła o punkty w pierwszej lidze piłki siatkowej dołączył Marcin Kantor (200 cm).

Urodzony 3 lutego 1989 roku w Sosnowcu wychowanek MMKS Dąbrowa Górnicza, ostatni sezon spędził w zespole MKS Banimex Będzin, gdzie był jednym z lepiej punktujących zawodników w zespole. Nowy przyjmujący Kęczanina grał także w I-ligowym Energetyku Jaworzno. Marcina można dość często spotkać również na boiskach do siatkówki plażowej. Zawodnik ma w swoim dorobku m.in. V miejsce w finale Mistrzostw Polski juniorów (z Michałem Kądziołą) i VI miejsce w Mistrzostwach Świata do lat 18 (z Dawidem Migdalskim).

- Nowi trenerzy mieli inną wizję drużyny, do której ja nie pasowałem i dali mi wolną rękę w poszukiwaniu klubu. Po przeprowadzeniu rozmów z kilkoma klubami zdecydowałem się na Kęczanina - powiedział Marcin Kantor. - Widać, że w Kętach jest czas na siatkówkę. Tam ludzie żyją tym sportem. Chciałbym w Kętach grać dobre spotkania i cieszyć miejscowych kibiców swoją grą.

W nowym sezonie nie zobaczymy natomiast w szeregach Kęczanina innego Marcina. Popularnemu „Mierzejowi”, który z pewnością na długo pozostanie w pamięci wielu kęckich kibiców dziękujemy za grę w naszym klubie i życzymy powodzenia w dalszej karierze i prywatnym życiu.

fot. mks-mos.bedzin.pl


Poleć tego news'a
Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This

UMKS na Facebook UMKS na Instagram

Wspierają Nas
Gmina Kęty

Ice-Mastry

Czanieckie Makarony

PSB Gabryś-Sikora

Witmet

Alumetal

Powiat Oświęcimski

Tauron

Aksam

Wranglery

Kenty Bouw

Unique Forms

Z galerii
10,501,215 unikalne wizyty