02 Czerwiec 2023 17:23:11

Si@tkówka
Polski Związek Piłki Siatkowej
Strefa Siatkówki
Małopolski Związek Piłki Siatkowej

Klub Kibica UMKS Kęczanin
Klub Kibica
Kęczanki – drugie, Kęczanie – czwarci

K A D E T K I  – grupa E (hala OSiR Kęty):

 KS Dalin Myślenice – MKS Andrychów 2:0 (11,18)

UKS Setbol Oświęcim – UMKS Kęczanin Kęty 2:0 (11,19)

UMKS Kęczanin Kęty – UKS Brzeszcze 2:1 (16,-23,12)

KS Dalin Myślenice - UKS Setbol Oświęcim 2:0 (16,14)

UKS Setbol Oświęcim – MKS Andrychów 0:2 (-13,-13)

UKS Brzeszcze - KS Dalin Myślenice 0:2 (-10,-17)

KS Dalin Myślenice – UMKS Kęczanin Kęty 2:0 (14,24)

MKS Andrychów - UKS Brzeszcze 2:1 (-22,13,8)

UKS Brzeszcze - UKS Setbol Oświęcim 0:2 (-12,-16)

MKS Andrychów – UMKS Kęczanin Kęty 0:2 (-14,-16)

 

Klasyfikacja końcowa :

  1. KS Dalin Myślenice  - 8 pkt.
  2. UMKS Kęczanin Kęty – 7 pkt.
  3. MKS Andrychów – 6 pkt.
  4. UKS Setbol Oświęcim – 5 pkt.
  5. UKS Brzeszcze – 4 pkt.

 

Kęczanin Kęty: Bartosz, Matyszkowicz, Żmudka, Madeja, Lipowiecka, Jurzak, Motyka, Bogacz, Muchewicz (libero) – Dźwigoń (trener)

Setbol Oświęcim: Wawrzusiszyn, Kleczkowska, Grubka, Meus, Konior, Gawor, Stelmach, Mendryk, Płachta, Noworyta, Sikora, Świętek (libero) – Karaś (trener)

UKS Brzeszcze: Borowska K., Borowska Ł., Kamińska, Krzyścin, Łysek, Maślanka, Pałka B., Pałka G., Ptaszek, Wicher, Wójcik (libero) – Pochopień (trener)

Dalin Myślenice: Drewenkiewicz, Gablankowska J., Kaczorowska, Krawczyk, Litwa, Gablonkowska M., Mikrut, Topa, Skała (libero) – Sikora (trener)

MKS Andrychów: Adamczyk, Wenda, Matusiak, Karkoszka, Stachera, Graca, Młynarczyk, Dutka, Zborowska, Bartnicka, Pabiś (libero) – Adamczyk (trener)

 

 -------------------------------------------------

K A D E C I  - grupa C :

Grupa 1 (PZ nr 10 Kęty)

Jocker Oświęcim – WKS Wawel Kraków 0:2 (-9,-16)

UMKS Kęczanin Kęty - Jocker Oświęcim 2:0 (15,17)

UMKS Kęczanin Kęty – WKS Wawel Kraków 0:2 (-28,-16)

Grupa 2 (ZS-G nr 2 Kęty)

AZS Politechnika Kraków – Dobry Wynik Kraków 0:2 (-17,-10)

MKS Andrychów – AZS Politechnika Kraków 2:0 (13,19)

MKS Andrychów - Dobry Wynik Kraków 1:2 (-22,14,-9)

 

mecz o 5 miejsce :  Jocker Oświęcim -  AZS Politechnika Kraków 0:2 (-19,-16)

mecz o 3 miejsce : UMKS Kęczanin Kęty – MKS Andrychów 0:2 (-19,-21)

finał : WKS Wawel Kraków - Dobry Wynik Kraków 2:1 (23,-18,5)

 

Klasyfikacja końcowa :

  1. WKS Wawel Kraków
  2. Dobry Wynik Kraków
  3. MKS Andrychów
  4. UMKS Kęczanin Kęty
  5. AZS Politechnika Kraków
  6. Jocker Oświęcim

 

Kęczanin Kęty: Gandyk, Kasolik, Iwaszko, Kawończyk, Paul, Moch, Saduś, Błasiak, Duźniak, Marszałek, Karaś, Osierda (libero) – Węgliński (trener)

AZS Politechnika: Lasoń, Nowakowski, Fremel, Boryczko, Kasprzyk, Górski M., Górski K., Guzy – Rakoczy (trener)

Dobry Wynik: Komenda, Dudziński, Walczak, Strażyk, Daniel, Jóźwik, Fornal J., Zięba, Pitner, Bogacz, Fornal T.(libero) – Pozłutko (trener)

MKS Andrychów: Skóbel, Stach, Skrzypczak, Żywioł, Piekiełko, Flaga, Jarzyna, Króliczek, Pajor, Ćwiertnia, Kotlarski, Maryon, Łysoń, Wojtal (libero) – Włodarczyk (trener)

Joker Oświęcim: Dziedzic, Hajda, Kwiatkowski, Hutny, Januszyk, Michalak, Maciejczyk, Kołodziej (libero) - Naglik (trener)

Wawel: Fenoszyn, Bogacz, Samborski, Wieczorek, Gawin, Karwus, Sowula, Kania, Zawadzki (libero) – Wójcik (trener)  

- zdjęcia -


Poleć tego news'a
Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This

UMKS na Facebook UMKS na Instagram

Wspierają Nas
Gmina Kęty

Ice-Mastry

Czanieckie Makarony

PSB Gabryś-Sikora

Witmet

Alumetal

Powiat Oświęcimski

Tauron

Aksam

Wranglery

Kenty Bouw

Unique Forms

Z galerii
9,452,091 unikalne wizyty