10 Grudzień 2022 02:24:07

Si@tkówka
Polski Związek Piłki Siatkowej
Strefa Siatkówki
Małopolski Związek Piłki Siatkowej

Klub Kibica UMKS Kęczanin
Klub Kibica
Z nimi zagramy w I lidze

UMKS KĘCZANIN KĘTY

Rozgrywający: Kacper Popik (MCKiS Energetyk Jaworzno), Jarosław Macionczyk (BBTS Bielsko-Biała)
Atakujący: Mateusz Zarankiewicz (Banimex Bedzin), Jonasz Biegun
Środkowi: Paweł Pietraszko, Michał Mysera, Dariusz Kubica, Jacek Faron
Przyjmujący: Marcin Kantor (Banimex Będzin), Piotr Janiak (KS Milicz), Mateusz Błasiak, Jakub Gaweł
Libero: Michał Toczko (Gwardia Szczytno/Kęczanin II – wychowanek UMKS)

Odeszli m.in. Marcin Mierzejewski (Banimex Będzin), Maciej Fijałek (BBTS Bielsko-Biała), Stanisław Wawrzyńczyk (SK Posojilnica Aich/Dob - AUT), Igor Walczykowski (MCKiS Jaworzno).


Cuprum Mundo Lubin

Rozgrywający: Krzysztof Antosik, Maciej Gorzkiewicz (Jadar Siedlce)
Atakujący: Damian Dykas, Szymon Romać (Energetyk Jaworzno)
Przyjmujący: Maciej Kordysz, Łukasz Łapszyński, Michał Białecki, Paweł Siezieniewski (AZS Politechnika Warszawska)
Środkowi: Adam Michalski, Peter Kasper (Volley Team Bratysława - SVK), Łukasz Kadziewicz (Szachcior Soligorsk - RUS)
Libero: Marcin Kozar, Marcin Kryś (Chemes Humenne - SVK)

Odeszli m.in. Michał Żuk i Jakub Oczko (Banimex Będzin), Bartosz Buniak (BBTS Bielsko-Biała).


Pekpol Ostrołęka

Rozgrywający: Grzegorz Pietkiewicz, Kamil Obrębski (AZS Olsztyn)
Atakujący: Łukasz Owczarz (Delecta Bydgoszcz), Damian Wierzbicki (Pronar Hajnówka)
Środkowi: Damian Boruch (AZS Olsztyn), Karol Szczygielski, Jakub Kowalczyk (KPS Siedlce)
Przyjmujący: Maciej Krzywiecki, Grzegorz Białek, Michał Przybylski (AZS II Olsztyn), Artur Jacyszyn
Libero: Adrian Mihułka

Odeszli m.in. najlepiej punktujący zawodnik sezonu 2012/2013 w I lidze - Jan Król (MKS Będzin), Jakub Nowosielski (TKS Tychy), Tomasz Stańczuk (KPS Siedlce).


KS Camper Wyszków

Rozgrywający: Bartosz Zrajkowski, Konrad Woroniecki
Atakujący: Tomasz Rutecki (AZS UAM Poznań), Łukasz Kaczorowski
Środkowi: Waldemar Świrydowicz, Rafał Sokołowski (Effector Kielce), Dariusz Szulik
Przyjmujący: Dominik Zalewski, Paweł Pietkiewicz (Stal Nysa), Jakub Urbanowicz (AZS Olsztyn), Sebastian Wójcik
Libero: Adrian Stańczak (Volejbal Brno - SVK), Jacek Obrębski

Odeszli m.in. Mariusz Pruski (KPS Siedlce), Kamil Kacprzak (Plessis Robinson Volley Ball – FRA) , Pawł Kaczorowski (Politechnika Warszawska).


MKS Banimex Będzin

Rozgrywający: Andrzej Stelmach (Wkręt-met AZS Częstochowa), Jakub Oczko (Cuprum Mundo Lubin)
Atakujący: Jan Król (Pekpol Ostrołęka), Mateusz Urbanowicz (Lotos Trefl Gdańsk)
Środkowi: Mariusz Gaca (BBTS Bielsko-Biała), Sebastian Warda (Effector Kielce), Adrian Hunek (Wkręt-met AZS Częstochowa),
Przyjmujący: Grzegorz Wójtowicz, Tomasz Tomczyk, Maciej Wołosz (BBTS Bielsko-Biała), Michał Żuk (Cuprum Mundo Lubin)
Libero: Marcin Mierzejewski (UMKS Kęczanin Kęty)

Nowym trenerem został Damian Dacewicz (Wkręt-met AZS Częstochowa). Ze składu 2012/2013 pozostało tylko dwóch siatkarzy.
Odeszli m.in. Marcin Kantor i Mateusz Zarankiewicz (UMKS Kęczanin Kęty), Mateusz Sacharewicz (Politechnika Warszawska), Mateusz Przybyła (KPS Siedlce) i trener Rafał Legień (MKS Andrychów).


Ślepsk Suwałki

Rozgrywający: Benjamin Bell (RWE Bottrop – GER), Łukasz Makowski  (AZS UAM Poznań)
Atakujący: Wojciech Winnik, Patryk Skup (AZS Olsztyn)
Środkowi: Maciej Kałasz (Czarni Radom), Łukasz Rudzewicz, Tomasz Wasilewski
Przyjmujący: Krzysztof Modzelewski (BBTS Bielsko-Biała), Dima Skorij (Avtomobilist St. Petersburg - RUS), Kamil Skrzypkowski
Libero: Krzysztof Andrzejewski (AZS Stal Nysa)

Odeszli m.in. Jakub Peszko (Avia Świdnik), Mateusz Leszczawski (Chemes Humenne - SVK), Rafał Sobański (TKS Tychy), Adrian Buchowski (KS Milicz), Kamil Dembiec (AGH 100RK AZS Kraków)
Nowym trenerem został Piotr Poskrobko (AZS Olsztyn).


KPS Siedlce

Rozgrywający: Tomasz Kowalski, Piotr Milewski (Avia Świdnik)
Atakujący: Arkadiusz Żakieta, Damian Schulz (AZS UAM Poznań)
Środkowi: Tomasz Stańczuk (Pekpol Ostrołęka), Mariusz Pruski (Camper Wyszków), Mateusz Przybyła (Banimex Będzin)
Przyjmujący: Paweł Rejowski, Mateusz Jasiński, Radosław Zbierski (Jastrzębski Węgiel), Karol Rawiak (Metro Warszawa)
Libero: Damian Sobczak (Energetyk Jaworzno)

Odeszli m.in. Jakub Kowalczyk (Pekpol Ostrołęka), Maciej Gorzkiewicz (Cuprum Mundo Lubin)Tomasz Obuchowicz (AGH 100RK AZS Kraków), Jakub Bucki (Slavia Svidnik - SVK), Dawid Bułkowski i Kamil Długosz (AZS Stal Nysa)
Nowym trenerem został Sławomir Gerymski (Energetyk Jaworzno).


AZS Stal Nysa

Rozgrywający: Patryk Szczurek (Trefl Gdańsk), Mateusz Biernat
Atakujący: Adrian Bocianowski (Gwardia Wrocław), Maciej Kęsicki, Mateusz Piotrowski (Młoda Zaksa Kędzierzyn-Koźle)
Środkowi: Jarosław Stancelewski, Mateusz Nożewski, Krzysztof Rejno (Delecta Bydgoszcz)
Przyjmujący: Dawid Bułkowski (KPS Siedlce), Szymon Piórkowski, Kamil Długosz (KPS Siedlce)
Libero: Szymon Biniek

Odeszli m.in. Krzysztof Andrzejewski (Ślepsk Suwałki), Paweł Pietkiewicz (Camper Wyszków), Łukasz Karpiewski (Victoria Wałbrzych), Piotr Łuka (AZS Olsztyn).


ASPS Avia Świdnik

Rozgrywający: Kacper Gonciarz (Czarni Radom), Bartłomiej Misztal (liga francuska)
Atakujący: Wojciech Pawłowski
Środkowi: Michał Baranowski, Michał Stępień, Daniel Szaniawski
Przyjmujący: Adrian Zalewski, Jakub Guza, Maciej Kołodziejczyk, Jakub Peszko (Ślepsk Suwałki), Marcin Kurek (BBTS Bielsko-Biała)
Libero: Tomasz Głód (Banimex Będzin)

Odeszli m.in. Piotr Milewski (KPS Siedlce).


KS Milicz

Rozgrywający: Greg Sukochev (Australia, Chemes Humenne - SVK), Tural Hasanli (Azerneft Baku - AZE)
Atakujący: Jarosław Lech, Maksymilian Szuleka (Młody AZS Politechnika Warszawska)
Środkowi: Michał Glinka, Adam Józefczak (AZS UAM Poznań), Bartłomiej Krulicki (Norwid Częstochowa)
Przyjmujący: Damian Dobosz, Vugar Bayramov (Azerneft Baku - AZE), Adrian Buchowski (Ślepsk Suwałki), Michał Makowski (Caro Rzeczyca)
Libero: Damian Wojtasik (Caro Rzeczyca), Bartosz Kaczmarek (Lotos Trefl Gdańsk)

Odeszli m.in. Piotr Janiak (UMKS Kęczanin Kęty), Grzegorz Surma (TKS Tychy).


TKS Naccon Tychy

Rozgrywający: Robert Kiwior, Jakub Nowosielski (Pekpol Ostrołęka)
Atakujący: Marcin Kozioł, Kamil Lewiński (BBTS Bielsko-Biała)
Środkowi: Łukasz Roch, Karol Kupisz, Wiktor Macek (Energetyk Jaworzno)
Przyjmujący: Damian Miller, Jacek Pić, Grzegorz Surma (KS Milicz), Rafał Sobański (Ślepsk Suwałki)
Libero: Emil Siewiorek

Odeszli m.in. Marcin Owczarski (II trener BKS Aluprof Bielsko-Biała), Dariusz Noga (Volley Rybnik).


AGH 100RK AZS Kraków

Rozgrywający: Jakub Kosiek, Adam Szałański (Contimax MOSiR Bochnia)
Atakujący: Michał Dzierwa, Krzysztof Ferek (Czarni Radom)
Środkowi: Konrad Mucha, Gniewomir Krupczak (AZS Politechnika Krakowska), Tomasz Obuchowicz (KPS Siedlce), Patryk Akala (Morze Szczecin)
Przyjmujący: Mateusz Kowalski, Patryk Łaba, Kamil Maruszczyk, Karol Galiński (Contimax MOSiR Bochnia), Adam Smolarczyk (Delic-Pol Częstochowa / SMS PZPS Spała), Grzegorz Szumielewicz (STS Skarżysko-Kamienna)
Libero: Bartosz Luks, Kamil Dembiec (Ślepsk Suwałki)

Odeszli m.in. Piotr Munik (MKS Andrychów).
Nowym trenerem został Jacek Litwin.


Poleć tego news'a
Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This

UMKS na Facebook UMKS na Instagram

Wspierają Nas
Gmina Kęty

Ice-Mastry

Czanieckie Makarony

PSB Gabryś-Sikora

Witmet


Powiat Oświęcimski

Tauron

Aksam

Wranglery

Kenty Bouw

Unique Forms

Z galerii
9,057,111 unikalne wizyty