22 Czerwca 2024 21:40:26

Si@tkówka
Polski Związek Piłki Siatkowej
Strefa Siatkówki
Małopolski Związek Piłki Siatkowej

Klub Kibica UMKS Kęczanin
Klub Kibica
Nadmorskie przygotowania do sezonu

W czwartek - 15 sierpnia - po trwającym niemal dwa tygodnie obozie sportowym powróciło do Kęt ponad 90 zawodników UMKS Kęczanin. W wyjeździe do Mrzeżyna, którego głównym celem było przygotowanie do zbliżającego się sezonu uczestniczyli przedstawiciele wszystkich grup wiekowych trenujących w klubie.

Każdy dzień siatkarze i siatkarki rozpoczynali od rozruchu czyli kilkukilometrowego biegu oraz ćwiczeń na świeżym powietrzu, na malowniczej mrzeżyńskiej plaży. Następnie, w zależności od grupy wiekowej, czekało ich jeszcze od dwóch do trzech treningów dziennie. Dodatkowo uczestnicy korzystali z siłowni, fitness i sauny. Zajęcia odbywały się na trzysektorowej i w pełni wyposażonej hali, znajdującej się przy Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Mrzeżynie. Poza zajęciami sportowymi zawodnicy Kęczanina korzystali również z kąpieli słonecznych i wodnych oraz mieli możliwość odbyć rejs statkiem.

Wczoraj (poniedziałek 19 sierpnia) ze zgrupowania młodzieżowej kadry Małopolski wróciło natomiast czterech siatkarzy UMKS. Konrad Banaś  i Dawid Banaś (kadeci) oraz Wojciech Gruszka i Arkadiusz Smoła (młodzicy) po tygodniu przygotowań z pozostałymi zawodnikami w Mrzeżynie, zmienili następnie miejsce treningów na Niechorze.

Galeria - tutaj -  oraz na naszym profilu na facebooku.


Poleć tego news'a
Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This

UMKS na Facebook UMKS na Instagram

Wspierają Nas
Gmina Kęty

Ice-Mastry

Czanieckie Makarony

PSB Gabryś-Sikora

Witmet

Alumetal

Powiat Oświęcimski

Tauron

Aksam

Wranglery

Kenty Bouw

Unique Forms

Z galerii
10,399,277 unikalne wizyty