29 Listopada 2023 17:19:27

Si@tkówka
Polski Związek Piłki Siatkowej
Strefa Siatkówki
Małopolski Związek Piłki Siatkowej

Klub Kibica UMKS Kęczanin
Klub Kibica
Brak transmisji z meczu Kęczanin - Camper

Dzisiaj w godzinach popołudniowych – na 24 godziny przed meczem UMKS Kęczanin – Camper Wyszków – PZPS poinformował klub o wycofaniu się przez Orange Sport z jutrzejszej relacji na żywo. Jak wynika z przesłanego przez Związek komunikatu, żadne z pierwszoligowych spotkań siatkarskich w tym sezonie nie będzie emitowane w telewizji. Pomimo, że do godziny 16. oba podmioty (tj. Orange Sport i PZPS) zapewniały Kęczanina o gotowości do przeprowadzenia relacji live, teraz czytamy, że stacja nie zgodziła się na podpisanie umowy.

Decyzja ta wprowadziła członków zarządu klubu w osłupienie. Umowę na transmisje spotkań z PZPS-em klub podpisał już kilkanaście dni temu. Opłacił również pierwszą ratę za wykonanie usługi. Klub ze swojej strony zrealizował każdy z punktów kontraktu, narażając się przy tym na koszty i przekazując błędne informacje tak kibicom, jak i sponsorom oraz mediom.

Co ciekawe kilka dni temu PZPS na wniosek Orange Sport zmienił godzinę jutrzejszego meczu z 19. na 18. na potrzeby realizacji transmisji. We wtorek 12 listopada zaniepokojeni brakiem relacji w programie Orange Sport na czwartek członkowie zarządu kontaktowali się z PZPS-em i po raz kolejny otrzymali zapewnienia, że wszystko jest w najlepszym porządku – relacja będzie a promocja kęckiego meczu w Orange Sport rozpocznie się do kilku godzin.

 

Ze swojej strony bardzo przepraszamy wszystkich sympatyków UMKS Kęczanin za zainstniałą sytuację, za którą jednak w żaden sposób nie jesteśmy odpowiedzialni.

 

Pismo, które klub otrzymał dzisiaj o godz. 16.42.


Poleć tego news'a
Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This

UMKS na Facebook UMKS na Instagram

Wspierają Nas
Gmina Kęty

Ice-Mastry

Czanieckie Makarony

PSB Gabryś-Sikora

Witmet

Alumetal

Powiat Oświęcimski

Tauron

Aksam

Wranglery

Kenty Bouw

Unique Forms

Z galerii
9,810,384 unikalne wizyty