03 Październik 2022 14:24:45

Si@tkówka
Sportowe Kęty
Siatkarskie emocje przez całą dobę
Polski Związek Piłki Siatkowej
Strefa Siatkówki
Małopolski Związek Piłki Siatkowej

Klub Kibica UMKS Kęczanin
Klub Kibica
Brak transmisji z meczu Kęczanin - Camper

Dzisiaj w godzinach popołudniowych – na 24 godziny przed meczem UMKS Kęczanin – Camper Wyszków – PZPS poinformował klub o wycofaniu się przez Orange Sport z jutrzejszej relacji na żywo. Jak wynika z przesłanego przez Związek komunikatu, żadne z pierwszoligowych spotkań siatkarskich w tym sezonie nie będzie emitowane w telewizji. Pomimo, że do godziny 16. oba podmioty (tj. Orange Sport i PZPS) zapewniały Kęczanina o gotowości do przeprowadzenia relacji live, teraz czytamy, że stacja nie zgodziła się na podpisanie umowy.

Decyzja ta wprowadziła członków zarządu klubu w osłupienie. Umowę na transmisje spotkań z PZPS-em klub podpisał już kilkanaście dni temu. Opłacił również pierwszą ratę za wykonanie usługi. Klub ze swojej strony zrealizował każdy z punktów kontraktu, narażając się przy tym na koszty i przekazując błędne informacje tak kibicom, jak i sponsorom oraz mediom.

Co ciekawe kilka dni temu PZPS na wniosek Orange Sport zmienił godzinę jutrzejszego meczu z 19. na 18. na potrzeby realizacji transmisji. We wtorek 12 listopada zaniepokojeni brakiem relacji w programie Orange Sport na czwartek członkowie zarządu kontaktowali się z PZPS-em i po raz kolejny otrzymali zapewnienia, że wszystko jest w najlepszym porządku – relacja będzie a promocja kęckiego meczu w Orange Sport rozpocznie się do kilku godzin.

 

Ze swojej strony bardzo przepraszamy wszystkich sympatyków UMKS Kęczanin za zainstniałą sytuację, za którą jednak w żaden sposób nie jesteśmy odpowiedzialni.

 

Pismo, które klub otrzymał dzisiaj o godz. 16.42.


Poleć tego news'a
Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
UMKS na Facebook UMKS na Instagram

Wspierają Nas
Gmina Kęty

Ice-Mastry

Czanieckie Makarony

PSB Gabryś-Sikora

Witmet


Powiat Oświęcimski

Tauron

Aksam

Wranglery

Kenty Bouw

Z galerii
8,861,051 unikalne wizyty