20 Lipca 2024 13:42:35

Si@tkówka
Polski Związek Piłki Siatkowej
Strefa Siatkówki
Małopolski Związek Piłki Siatkowej

Klub Kibica UMKS Kęczanin
Klub Kibica
Przed nami kolejna siatkarska sobota

W najbliższą sobotę (30.10.2010) zapraszamy wszystkich fanów siatkówki, nie tylko kęckiej, na kolejne mecze z udziałem drużyn UMKS "Kęczanin" Kęty.

Już o godz. 15 na hali OSiR w Kętach odbędzie się mecz małopolskiej III ligi kobiet, w którym zajmujące aktualnie 8 miejsce w tabeli, siatkarki UMKS "Kęczanin" Kęty zmierzą się z drużyną Skawy Wadowice.

O godz. 18 dojdzie do kolejnego II-ligowego pojedynku naszych siatkarzy. Tym razem po drugiej stronie siatki staną zawodnicy Błękitnych Ropczyce, czyli siódmej ekipy ubiegłego sezonu w II lidze (gr. 4). Drużyna Błękitnych, której początki sięgają 1963 roku, gra w II lidze nieprzerwanie od sezonu 2003/4.

Zajmujące czwarte miejsce w tabeli rezerwy UMKS "Kęczanin" w sobotę czeka natomiast wyjazdowe spotkanie w Andrychowie, gdzie o godz. 15 zmierzą się z zespołem MKS Andrychów.

Zapraszamy na mecze "Kęczanina" i do żywiołowego dopingu naszych siatkarek i siatkarzy. Jak zwykle zapraszamy również przed meczami do naszego sklepiku, gdzie oferujemy unikatowe koszulki, szaliki, kubki i smycze z logiem klubu oraz do wspierania go poprzez Klub Przyjaciół UMKS "Kęczanin" Kęty.


Poleć tego news'a
Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This

UMKS na Facebook UMKS na Instagram

Wspierają Nas
Gmina Kęty

Ice-Mastry

Czanieckie Makarony

PSB Gabryś-Sikora

Witmet

Alumetal

Powiat Oświęcimski

Tauron

Aksam

Wranglery

Kenty Bouw

Unique Forms

Z galerii
10,512,248 unikalne wizyty