16 Czerwca 2024 16:34:04

Si@tkówka
Polski Związek Piłki Siatkowej
Strefa Siatkówki
Małopolski Związek Piłki Siatkowej

Klub Kibica UMKS Kęczanin
Klub Kibica
Zapraszamy na mecze

W imieniu klubu UMKS Kęczanin Kęty serdecznie zapraszamy na mecz  III ligi mężczyzn pomiędzy rezerwami Kęczanina a drużyną Sokoła Tarnów. Spotkanie zostanie rozegrane w hali OSiR-u w Kętach 05 listopada (piątek) o godz. 19.30.

Drużyna z Tarnowa zajmuje aktualnie 3 miejsce w tabeli, bezpośrednio przed naszym zespołem, mając nad nim 4 punkty przewagi.

W sobotę 06 listopada zapraszamy także na mecz wyjazdowy seniorek Kęczanina z drużyną MKS Andrychów. Spotkanie zostanie rozegrane na hali w Andrychowie o godz.17.

W niedzielę 07 listopada o godz. 10. również w Andrychowie (hala przy Gimnazjum nr 1) rozpocznie się natomiast drugi etap turnieju eliminacyjnego kadetów o Mistrzostwo Małopolski, w którym wystartują nasi zawodnicy. Drużyna UMKS Kęczanin prowadzona przez trenera Węglińskiego zmierzy się z gospodarzem MKS Andrychów, GKPS Gorlice, KS Ryglice, LKS Bobowa i Fan Sokół Tuchów.

Również w niedzielę do Krakowa udają się kadetki UMKS Kęczanin, które w drugim etapie Mistrzostw Małopolski zmierzą się z drużynami gospodarza turnieju - Wisły Kraków oraz Dalinu Myślenice, AZS UEK Kraków, Dobrego Wyniku Kraków i Maratonu Krzeszowice. 

-------------------------

Osoby planujące wyjazd na mecz pierwszej drużyny Kęczanina do Skarżyska-Kamiennej proszone są o kontakt z tel. 509511646. Mecz zostanie rozegrany w sobotę 06 listopada (sobota) o godz. 17 na hali MCSiR w Skarżysku-Kamiennej przy ul. Sienkiewicza 34.


Poleć tego news'a
Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This

UMKS na Facebook UMKS na Instagram

Wspierają Nas
Gmina Kęty

Ice-Mastry

Czanieckie Makarony

PSB Gabryś-Sikora

Witmet

Alumetal

Powiat Oświęcimski

Tauron

Aksam

Wranglery

Kenty Bouw

Unique Forms

Z galerii
10,370,266 unikalne wizyty