22 Czerwca 2024 20:22:10

Si@tkówka
Polski Związek Piłki Siatkowej
Strefa Siatkówki
Małopolski Związek Piłki Siatkowej

Klub Kibica UMKS Kęczanin
Klub Kibica
Podsumowaliśmy 2013 rok

UMKS Kęczanin Kęty

W czwartek 30 stycznia w sali gimnastycznej Powiatowego Zespołu nr 10 w Kętach, zgodnie z coroczną tradycją, odbyło się podsumowanie 2013 roku w UMKS Kęczanin. Wzięli w nim udział zawodnicy wszystkich grup wiekowych szkolących się w klubie, ich rodzice oraz zarząd.  

Na początku prezes Marek Błasiak i wiceprezes Maciej Gruszka krótko podsumowali ubiegły rok, podkreślając rolę Kęczanina nie tylko w województwie, ale i w całej Polsce. UMKS jako największy klub siatkarski w Małopolsce w 2013 roku wystawił do rozgrywek aż dziesięć zespołów, czym nie może pochwalić się żaden inny. Dodatkowo w rozgrywkach Kinder+ Sport w ubiegłym roku UMKS reprezentowało kilkudziesięciu najmłodszych adeptów siatkówki. Kęczanin ściśle współpracuje także z dwoma Szkolnymi Ośrodkami Siatkarskimi w PZ nr 10 i ZSG nr 2 w Kętach.

Przy okazji spotkania prezes Marek Błasiak zapowiedział również kolejny obóz sportowy, który odbędzie się w terminie 3-15 sierpnia. Wszystko wskazuje na to, że tym razem trenujący w klubie będą podnosić swoje umiejętności siatkarskie w okolicach Kaszubskiego Parku Krajobrazowego, w Stężycy.

Po oficjalnej części rozpoczęła się ta najprzyjemniejsza, zwłaszcza dla dzieci trenujących w klubie. Prawie 130 z nich otrzymało - ufundowane przez klub i jego sponsorów - słodycze, napoje, produkty spożywcze, kalendarze oraz klubowe koszulki i skarpety. Swoje paczki otrzymali także zawodnicy starszych grup wiekowych.

Galeria - www.sportowe-kety.pl


Poleć tego news'a
Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This

UMKS na Facebook UMKS na Instagram

Wspierają Nas
Gmina Kęty

Ice-Mastry

Czanieckie Makarony

PSB Gabryś-Sikora

Witmet

Alumetal

Powiat Oświęcimski

Tauron

Aksam

Wranglery

Kenty Bouw

Unique Forms

Z galerii
10,399,104 unikalne wizyty