28 Czerwiec 2022 07:39:34

Si@tkówka
Sportowe Kęty
Siatkarskie emocje przez całą dobę
Polski Związek Piłki Siatkowej
Strefa Siatkówki
Małopolski Związek Piłki Siatkowej

Klub Kibica UMKS Kęczanin
Klub Kibica
Podsumowaliśmy 2013 rok

UMKS Kęczanin Kęty

W czwartek 30 stycznia w sali gimnastycznej Powiatowego Zespołu nr 10 w Kętach, zgodnie z coroczną tradycją, odbyło się podsumowanie 2013 roku w UMKS Kęczanin. Wzięli w nim udział zawodnicy wszystkich grup wiekowych szkolących się w klubie, ich rodzice oraz zarząd.  

Na początku prezes Marek Błasiak i wiceprezes Maciej Gruszka krótko podsumowali ubiegły rok, podkreślając rolę Kęczanina nie tylko w województwie, ale i w całej Polsce. UMKS jako największy klub siatkarski w Małopolsce w 2013 roku wystawił do rozgrywek aż dziesięć zespołów, czym nie może pochwalić się żaden inny. Dodatkowo w rozgrywkach Kinder+ Sport w ubiegłym roku UMKS reprezentowało kilkudziesięciu najmłodszych adeptów siatkówki. Kęczanin ściśle współpracuje także z dwoma Szkolnymi Ośrodkami Siatkarskimi w PZ nr 10 i ZSG nr 2 w Kętach.

Przy okazji spotkania prezes Marek Błasiak zapowiedział również kolejny obóz sportowy, który odbędzie się w terminie 3-15 sierpnia. Wszystko wskazuje na to, że tym razem trenujący w klubie będą podnosić swoje umiejętności siatkarskie w okolicach Kaszubskiego Parku Krajobrazowego, w Stężycy.

Po oficjalnej części rozpoczęła się ta najprzyjemniejsza, zwłaszcza dla dzieci trenujących w klubie. Prawie 130 z nich otrzymało - ufundowane przez klub i jego sponsorów - słodycze, napoje, produkty spożywcze, kalendarze oraz klubowe koszulki i skarpety. Swoje paczki otrzymali także zawodnicy starszych grup wiekowych.

Galeria - www.sportowe-kety.pl


Poleć tego news'a
Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
UMKS na Facebook UMKS na Instagram

Wspierają Nas
Gmina Kęty

Ice-Mastry

Czanieckie Makarony

PSB Gabryś-Sikora

Witmet


Powiat Oświęcimski

Tauron

Aksam

Wranglery

Kenty Bouw

Z galerii
8,469,920 unikalne wizyty