12 Kwietnia 2024 18:54:23

Si@tkówka
Polski Związek Piłki Siatkowej
Strefa Siatkówki
Małopolski Związek Piłki Siatkowej

Klub Kibica UMKS Kęczanin
Klub Kibica
Kęczanin jest happy :)

Powiat Oświęcimski to prawdopodobnie pierwszy powiat w Polsce, który w teledysku do piosenki Pharrella Williamsa pokazał w obiektywie kamery nie jedno miasto, a wszystkie dziewięć gmin wchodzących w skład Ziemi Oświęcimskiej – i z tego jesteśmy dumni! mówią przedstawiciele władz naszego powiatu. Dziękujemy, że nasz klub znalazł swoje miejsce w tym projekcie, który wnosi trochę ciepła i entuzjazmu w - czasami - szarą rzeczywistość .

Siatkarze UMKS Kęczanin zostali uchwyceni przez kamery na potrzebny stworzenia Lip dub-u do piosenki Pharrella Williamsa Happy. Nagranie trafiło również na stronę www.wearehappyfrom.com.

Pharrell Williams jest pierwszym muzykiem w historii, który stworzył 24-godzinny teledysk do swojego przeboju. Przez klip przewijają się ludzie jeżdżący na deskach, tańczący, pływający, spacerujący i wykonujący wiele innych czynności. Wszyscy z uśmiechem na ustach. Lip dub jest natomiast rodzajem wideoklipu, w którym występują osoby poruszające wargami do odtwarzanej z playbacku piosenki. Ponadto Lip dub często przedstawia dynamicznie przemieszczających się ludzi będących w ciągłym ruchu. Teledysk „Powiat Oświęcimski is also Happy” zobaczyć można na oficjalnym kanale YouTube Powiatu Oświęcimskiego i na jego stronie powiat.oswiecim.pl.


Poleć tego news'a
Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This

UMKS na Facebook UMKS na Instagram

Wspierają Nas
Gmina Kęty

Ice-Mastry

Czanieckie Makarony

PSB Gabryś-Sikora

Witmet

Alumetal

Powiat Oświęcimski

Tauron

Aksam

Wranglery

Kenty Bouw

Unique Forms

Z galerii
10,121,968 unikalne wizyty