26 Czerwiec 2022 21:36:10

Si@tkówka
Sportowe Kęty
Siatkarskie emocje przez całą dobę
Polski Związek Piłki Siatkowej
Strefa Siatkówki
Małopolski Związek Piłki Siatkowej

Klub Kibica UMKS Kęczanin
Klub Kibica
Kęczanin jest happy :)

Powiat Oświęcimski to prawdopodobnie pierwszy powiat w Polsce, który w teledysku do piosenki Pharrella Williamsa pokazał w obiektywie kamery nie jedno miasto, a wszystkie dziewięć gmin wchodzących w skład Ziemi Oświęcimskiej – i z tego jesteśmy dumni! mówią przedstawiciele władz naszego powiatu. Dziękujemy, że nasz klub znalazł swoje miejsce w tym projekcie, który wnosi trochę ciepła i entuzjazmu w - czasami - szarą rzeczywistość .

Siatkarze UMKS Kęczanin zostali uchwyceni przez kamery na potrzebny stworzenia Lip dub-u do piosenki Pharrella Williamsa Happy. Nagranie trafiło również na stronę www.wearehappyfrom.com.

Pharrell Williams jest pierwszym muzykiem w historii, który stworzył 24-godzinny teledysk do swojego przeboju. Przez klip przewijają się ludzie jeżdżący na deskach, tańczący, pływający, spacerujący i wykonujący wiele innych czynności. Wszyscy z uśmiechem na ustach. Lip dub jest natomiast rodzajem wideoklipu, w którym występują osoby poruszające wargami do odtwarzanej z playbacku piosenki. Ponadto Lip dub często przedstawia dynamicznie przemieszczających się ludzi będących w ciągłym ruchu. Teledysk „Powiat Oświęcimski is also Happy” zobaczyć można na oficjalnym kanale YouTube Powiatu Oświęcimskiego i na jego stronie powiat.oswiecim.pl.


Poleć tego news'a
Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
UMKS na Facebook UMKS na Instagram

Wspierają Nas
Gmina Kęty

Ice-Mastry

Czanieckie Makarony

PSB Gabryś-Sikora

Witmet


Powiat Oświęcimski

Tauron

Aksam

Wranglery

Kenty Bouw

Z galerii
8,462,378 unikalne wizyty
Table 'aetoo4_keczanintest.fusion_captcha' doesn't exist