25 Września 2023 12:18:48

Si@tkówka
Polski Związek Piłki Siatkowej
Strefa Siatkówki
Małopolski Związek Piłki Siatkowej

Klub Kibica UMKS Kęczanin
Klub Kibica
Siatkarki UMKS w finale Oświęcimskiej Ligi Siatkówki

W czwartek 3 kwietnia dwie drużyny dziewcząt UMKS Kęczanin  z klas I i młodsze oraz klas II i III rozegrały swoje przedostatnie mecze w  rozgrywkach siatkarskich w OLS w tym roku szkolnym.

Drużyna „młodsza” zmierzyła się z swoimi rówieśniczkami z ZSG nr 1 w Kętach, którym niestety uległy 0: 2 . Tym samym dziewczyny straciły szansę na walkę o najwyższe medale. Została jeszcze walka o miejsce III z ekipą z Pszczyny, którą podejmą 10 kwietnia.

W tym meczu zagrały: K. Królicka, M. Witek, W. Olbrzymek, W. Herl, K. Pawińska, J. Mazur, P. Maciaszek, W. Czarnik, G. Pękala,

Do finału oświęcimskiej ligi zakwalifikowały się ich starsze koleżanki. Po dobrej grze zespół UMKS pokonał ekipę z Woli 2:0 Wielki finał ponad półrocznej rywalizacji odbędzie się 24 kwietnia na sali w Oświęcimiu.

W skład drużyny weszły: M. Witkowska, A. Handzlik, M. Olearczyk, J. Dwornik, M. Jończy, D. Kusak, A. Witkowska, O. Pałamarczuk, S. Majkucińska, A. Pękala.

Podziękowania dla: P. Maciaszek, P. Pękali, P. Herla oraz P. Pałamarczuka, P. Majkucińskiej, P. Handzlika oraz P. Olearczyka za zorganizowanie transportu dziewcząt na te mecze.

Z.Dudek


Poleć tego news'a
Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This

UMKS na Facebook UMKS na Instagram

Wspierają Nas
Gmina Kęty

Ice-Mastry

Czanieckie Makarony

PSB Gabryś-Sikora

Witmet

Alumetal

Powiat Oświęcimski

Tauron

Aksam

Wranglery

Kenty Bouw

Unique Forms

Z galerii
9,674,561 unikalne wizyty