01 Października 2023 14:35:43

Si@tkówka
Polski Związek Piłki Siatkowej
Strefa Siatkówki
Małopolski Związek Piłki Siatkowej

Klub Kibica UMKS Kęczanin
Klub Kibica
Julka Dwornik i Ola Handzlik w finale Młodej Plaży Open

Miło nam poinformować, że siatkarki Kęczanina Kęty - Julia Dwornik i Aleksandra Handzlik - zostały finalistkami pierwszego z cyklu turniejów Młodej Plaży Open w sezonie 2014 w Kętach. W finale nasze siatkarki, dla których jest to największy sukces w "plażowej" karierze, zmierzą się w czwartek 29 maja z parą Wydmańska/Kaszuba.

relacja i galeria : www.sportowe-kety.pl

www.kety.pl

 www.beskidzka24.pl

www.plazaopen.pl

--------------

W finale Młodej Plaży Open dziewcząt zwyciężyła para z Dąbrowy Górniczej - Magdalena Kaszuba i Nadia Wydmańska pokonując 2:0 (15:1, 15:7) siatkarki Kęczanina Kęty - Aleksandrę Handzlik i Julię Dwornik. O trzecie miejsce walczyły natomiast duety z Bielska-Białej - Agnieszka Młynarczyk i Dominika Kowalska z Marceliną Konowoł i Sonią Turant. Lepsza okazała się para pierwsza, która zwyciężyła w dwóch setach (15:13, 15:6).

Wśród chłopców bezkonkurencyjni okazali się bielszczanie - Damian Fijak i Jakub Bęben wygrywając 2:0 (15:8, 15:13) z parą z Krakowa - Piotrem Pieniążkiem i Hubertem Strękiem. Trzecie miejsce zajęła cieszyńsko-skoczowska para - Martin Grzybek i Przemysław Ząber pokonując po zaciętej walce 2:1 (15:12, 11:15, 15:8) jastrzębian - Marka Setlaka i Karola Fijołka.


Poleć tego news'a
Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This

UMKS na Facebook UMKS na Instagram

Wspierają Nas
Gmina Kęty

Ice-Mastry

Czanieckie Makarony

PSB Gabryś-Sikora

Witmet

Alumetal

Powiat Oświęcimski

Tauron

Aksam

Wranglery

Kenty Bouw

Unique Forms

Z galerii
9,681,226 unikalne wizyty