05 Październik 2022 00:30:33

Si@tkówka
Sportowe Kęty
Siatkarskie emocje przez całą dobę
Polski Związek Piłki Siatkowej
Strefa Siatkówki
Małopolski Związek Piłki Siatkowej

Klub Kibica UMKS Kęczanin
Klub Kibica
"Czwórka" UMKS w finale Kinder+Sport

Od środy do niedzieli (3-6 lipca) tysiąc dwustu młodych siatkarzy i siatkarek z całej Polski będzie rywalizowało w Drzonkowie o Puchar Kinder+Sport 2014. Wśród nich są przedstawiciele UMKS Kęczanin. Nasza "Czwórka" w składzie: Kacper Własiński, Maciej Pająk, Filip Mrowiec, Konrad Kawczyński i Mikołaj Haręża po zajęciu trzeciego miejsca podczas rozgrywanego w Nowym Sączu finału wojewódzkiego zawodów Kinder+Sport awansowała do etapu, w którym zagrają najlepsze zespoły z całej Polski.

Puchar Kinder+Sport to rozgrywki skierowane do najmłodszych adeptów piłki siatkowej,  do uczniów szkół podstawowych, a rywalizacja przebiega w zespołach 2-, 3- i 4-osobowych. Jak co roku zwycięzcy otrzymają atrakcyjne nagrody. W 2014 roku laureaci zobaczą mecze reprezentacji Polski podczas mistrzostw świata. Dodatkową atrakcją będzie obserwowanie z bliska treningu naszej kadry. Trener Stephane Antiga, podobnie jak jego poprzednicy Daniel Castellani i Andrea Anastasi, zaprosił najmłodszych siatkarzy i siatkarki do zobaczenia ich idoli z bliska.

Od 2008 roku rolę ambasadora akcji Kinder+Sport pełni trener ZAKSY Kędzierzyn-Koźle, Sebastian Świderski, który osobiście pojawi się w Drzonkowie. Choć Sebastian nie miał okazji występować w tym turnieju, to wśród uczestników można znaleźć obecnych kadrowiczów, takich jak Michał Kubiak czy były zawodnik Kęczanina - Mateusz Mika.

W turnieju w Drzonkowie rywalizuje ze sobą 288 zespołów w 6 kategoriach. W sumie przez kilka dni turnieju zostanie rozegranych ok 1600 spotkań(!).

Szczegółowe informacje można odnaleźć na stronach internetowych www.drzonkow.pl oraz www.kindersport.pl. Turniej Kinder+Sport jest organizowany przez Polski Związek Piłki Siatkowej przy współpracy z Ferrero Polska, JM MARKETING GROUP oraz Fundacją Polska Siatkówka.

WYNIKI "NA ŻYWO"

fot. www.drzonkow.pl


Poleć tego news'a
Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This

Komentarze
#1 | ark dnia 04 lipiec 2014 13:30:19
w meczu nr 1:
UMKS Kęczanin Kęty - UKS Piast Krotoszyn 2:1
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
UMKS na Facebook UMKS na Instagram

Wspierają Nas
Gmina Kęty

Ice-Mastry

Czanieckie Makarony

PSB Gabryś-Sikora

Witmet


Powiat Oświęcimski

Tauron

Aksam

Wranglery

Kenty Bouw

Z galerii
8,866,385 unikalne wizyty