07 Grudzień 2022 10:01:51

Si@tkówka
Polski Związek Piłki Siatkowej
Strefa Siatkówki
Małopolski Związek Piłki Siatkowej

Klub Kibica UMKS Kęczanin
Klub Kibica
I-ligowy sezon rozpoczniemy we Wrześni

PZPS

 

Podobnie jak w ubiegłych latach I-ligowe mecze rozgrywane w hali OSiR w Kętach w soboty rozpoczynać się będą o godz. 18. W pozostałe dni początek spotkań został ustalony na godz. 19. Nie dotyczy to dwóch ostatnich kolejek, które według regulaminu PZPS powinny rozpocząć się nie później niż o godz. 17. O wszelkich zmianach, spowodowanych również planowanymi transmisjami telewizyjnymi, będziemy informować na naszej stronie internetowej i profilu na facebooku na bieżąco.

 

TERMINARZ RUNDY ZASADNICZEJ I LIGI W SEZONIE 2014/2015

 


I runda

TERMIN





I Termin

1

KS Camper Wyszków

x

SMS PZPS Spała

27.09.2014

2

KPS Banki Spółdzielcze z Grupy BPS

x

KS Morze Bałtyk Szczecin


3

Ślepsk Suwałki

x

TS Victoria PWSZ Wałbrzych


4

Stal AZS PWSZ Nysa

x

Aluron Warta Zawiercie


5

APP Krispol Września

x

UMKS Kęczanin Kęty


6

Energa Pekpol Ostrołęka

x

AGH 100RK Kraków


7

ASPS Avia Świdnik

x

LKS Łabędź Rzeczyca






II Termin

8

SMS PZPS Spała

x

LKS Łabędź Rzeczyca

04.10.2014

9

AGH 100RK Kraków

x

ASPS Avia Świdnik


10

UMKS Kęczanin Kęty

x

Energa Pekpol Ostrołęka


11

Aluron Warta Zawiercie

x

APP Krispol Września


12

TS Victoria PWSZ Wałbrzych

x

Stal AZS PWSZ Nysa


13

KS Morze Bałtyk Szczecin

x

Ślepsk Suwałki


14

KS Camper Wyszków

x

KPS Banki Spółdzielcze z Grupy BPS






III Termin

15

KPS Banki Spółdzielcze z Grupy BPS

x

SMS PZPS Spała

11.10.2014

16

Ślepsk Suwałki

x

KS Camper Wyszków


17

Stal AZS PWSZ Nysa

x

KS Morze Bałtyk Szczecin


18

APP Krispol Września

x

TS Victoria PWSZ Wałbrzych


19

Energa Pekpol Ostrołęka

x

Aluron Warta Zawiercie


20

ASPS Avia Świdnik

x

UMKS Kęczanin Kęty


21

LKS Łabędź Rzeczyca

x

AGH 100RK Kraków






IV Termin

22

SMS PZPS Spała

x

AGH 100RK Kraków

15.10.2014

23

UMKS Kęczanin Kęty

x

LKS Łabędź Rzeczyca


24

Aluron Warta Zawiercie

x

ASPS Avia Świdnik


25

TS Victoria PWSZ Wałbrzych

x

Energa Pekpol Ostrołęka


26

KS Morze Bałtyk Szczecin

x

APP Krispol Września


27

KS Camper Wyszków

x

Stal AZS PWSZ Nysa


28

KPS Banki Spółdzielcze z Grupy BPS

x

Ślepsk Suwałki






V Termin

29

Ślepsk Suwałki

x

SMS PZPS Spała

18.10.2014

30

Stal AZS PWSZ Nysa

x

KPS Banki Spółdzielcze z Grupy BPS


31

APP Krispol Września

x

KS Camper Wyszków


32

Energa Pekpol Ostrołęka

x

KS Morze Bałtyk Szczecin


33

ASPS Avia Świdnik

x

TS Victoria PWSZ Wałbrzych


34

LKS Łabędź Rzeczyca

x

Aluron Warta Zawiercie


35

AGH 100RK Kraków

x

UMKS Kęczanin Kęty






VI Termin

36

SMS PZPS Spała

x

UMKS Kęczanin Kęty

25.10.2014

37

Aluron Warta Zawiercie

x

AGH 100RK Kraków


38

TS Victoria PWSZ Wałbrzych

x

LKS Łabędź Rzeczyca


39

KS Morze Bałtyk Szczecin

x

ASPS Avia Świdnik


40

KS Camper Wyszków

x

Energa Pekpol Ostrołęka


41

KPS Banki Spółdzielcze z Grupy BPS

x

APP Krispol Września


42

Ślepsk Suwałki

x

Stal AZS PWSZ Nysa






VII Termin

43

Stal AZS PWSZ Nysa

x

SMS PZPS Spała

08.11.2014

44

APP Krispol Września

x

Ślepsk Suwałki


45

Energa Pekpol Ostrołęka

x

KPS Banki Spółdzielcze z Grupy BPS


46

ASPS Avia Świdnik

x

KS Camper Wyszków


47

LKS Łabędź Rzeczyca

x

KS Morze Bałtyk Szczecin


48

AGH 100RK Kraków

x

TS Victoria PWSZ Wałbrzych


49

UMKS Kęczanin Kęty

x

Aluron Warta Zawiercie






VIII Termin

50

SMS PZPS Spała

x

Aluron Warta Zawiercie

15.11.2014

51

TS Victoria PWSZ Wałbrzych

x

UMKS Kęczanin Kęty


52

KS Morze Bałtyk Szczecin

x

AGH 100RK Kraków


53

KS Camper Wyszków

x

LKS Łabędź Rzeczyca


54

KPS Banki Spółdzielcze z Grupy BPS

x

ASPS Avia Świdnik


55

Ślepsk Suwałki

x

Energa Pekpol Ostrołęka


56

Stal AZS PWSZ Nysa

x

APP Krispol Września






IX Termin

57

APP Krispol Września

x

SMS PZPS Spała

19.11.2014

58

Energa Pekpol Ostrołęka

x

Stal AZS PWSZ Nysa


59

ASPS Avia Świdnik

x

Ślepsk Suwałki


60

LKS Łabędź Rzeczyca

x

KPS Banki Spółdzielcze z Grupy BPS


61

AGH 100RK Kraków

x

KS Camper Wyszków


62

UMKS Kęczanin Kęty

x

KS Morze Bałtyk Szczecin


63

Aluron Warta Zawiercie

x

TS Victoria PWSZ Wałbrzych






X Termin

64

SMS PZPS Spała

x

TS Victoria PWSZ Wałbrzych

22.11.2014

65

KS Morze Bałtyk Szczecin

x

Aluron Warta Zawiercie


66

KS Camper Wyszków

x

UMKS Kęczanin Kęty


67

KPS Banki Spółdzielcze z Grupy BPS

x

AGH 100RK Kraków


68

Ślepsk Suwałki

x

LKS Łabędź Rzeczyca


69

Stal AZS PWSZ Nysa

x

ASPS Avia Świdnik


70

APP Krispol Września

x

Energa Pekpol Ostrołęka






XI Termin

71

Energa Pekpol Ostrołęka

x

SMS PZPS Spała

29.11.2014

72

ASPS Avia Świdnik

x

APP Krispol Września


73

LKS Łabędź Rzeczyca

x

Stal AZS PWSZ Nysa


74

AGH 100RK Kraków

x

Ślepsk Suwałki


75

UMKS Kęczanin Kęty

x

KPS Banki Spółdzielcze z Grupy BPS


76

Aluron Warta Zawiercie

x

KS Camper Wyszków


77

TS Victoria PWSZ Wałbrzych

x

KS Morze Bałtyk Szczecin






XII Termin

78

SMS PZPS Spała

x

KS Morze Bałtyk Szczecin

03.12.2014

79

KS Camper Wyszków

x

TS Victoria PWSZ Wałbrzych


80

KPS Banki Spółdzielcze z Grupy BPS

x

Aluron Warta Zawiercie


81

Ślepsk Suwałki

x

UMKS Kęczanin Kęty


82

Stal AZS PWSZ Nysa

x

AGH 100RK Kraków


83

APP Krispol Września

x

LKS Łabędź Rzeczyca


84

Energa Pekpol Ostrołęka

x

ASPS Avia Świdnik






XIII Termin

85

ASPS Avia Świdnik

x

SMS PZPS Spała

06.12.2014

86

LKS Łabędź Rzeczyca

x

Energa Pekpol Ostrołęka


87

AGH 100RK Kraków

x

APP Krispol Września


88

UMKS Kęczanin Kęty

x

Stal AZS PWSZ Nysa


89

Aluron Warta Zawiercie

x

Ślepsk Suwałki


90

TS Victoria PWSZ Wałbrzych

x

KPS Banki Spółdzielcze z Grupy BPS


91

KS Morze Bałtyk Szczecin

x

KS Camper Wyszków

 

 


II runda

TERMIN





XIV Termin

92

SMS PZPS Spała

x

KS Camper Wyszków

13.12.2014

93

KS Morze Bałtyk Szczecin

x

KPS Banki Spółdzielcze z Grupy BPS


94

TS Victoria PWSZ Wałbrzych

x

Ślepsk Suwałki


95

Aluron Warta Zawiercie

x

Stal AZS PWSZ Nysa


96

UMKS Kęczanin Kęty

x

APP Krispol Września


97

AGH 100RK Kraków

x

Energa Pekpol Ostrołęka


98

LKS Łabędź Rzeczyca

x

ASPS Avia Świdnik






XV Termin

99

LKS Łabędź Rzeczyca

x

SMS PZPS Spała

20.12.2014

100

ASPS Avia Świdnik

x

AGH 100RK Kraków


101

Energa Pekpol Ostrołęka

x

UMKS Kęczanin Kęty


102

APP Krispol Września

x

Aluron Warta Zawiercie


103

Stal AZS PWSZ Nysa

x

TS Victoria PWSZ Wałbrzych


104

Ślepsk Suwałki

x

KS Morze Bałtyk Szczecin


105

KPS Banki Spółdzielcze z Grupy BPS

x

KS Camper Wyszków






XVI Termin

106

SMS PZPS Spała

x

KPS Banki Spółdzielcze z Grupy BPS

10.01.2015

107

KS Camper Wyszków

x

Ślepsk Suwałki


108

KS Morze Bałtyk Szczecin

x

Stal AZS PWSZ Nysa


109

TS Victoria PWSZ Wałbrzych

x

APP Krispol Września


110

Aluron Warta Zawiercie

x

Energa Pekpol Ostrołęka


111

UMKS Kęczanin Kęty

x

ASPS Avia Świdnik


112

AGH 100RK Kraków

x

LKS Łabędź Rzeczyca






XVII Termin

113

AGH 100RK Kraków

x

SMS PZPS Spała

14.01.2015

114

LKS Łabędź Rzeczyca

x

UMKS Kęczanin Kęty


115

ASPS Avia Świdnik

x

Aluron Warta Zawiercie


116

Energa Pekpol Ostrołęka

x

TS Victoria PWSZ Wałbrzych


117

APP Krispol Września

x

KS Morze Bałtyk Szczecin


118

Stal AZS PWSZ Nysa

x

KS Camper Wyszków


119

Ślepsk Suwałki

x

KPS Banki Spółdzielcze z Grupy BPS






 XVIII  Termin

120

SMS PZPS Spała

x

Ślepsk Suwałki

17.01.2015

121

KPS Banki Spółdzielcze z Grupy BPS

x

Stal AZS PWSZ Nysa


122

KS Camper Wyszków

x

APP Krispol Września


123

KS Morze Bałtyk Szczecin

x

Energa Pekpol Ostrołęka


124

TS Victoria PWSZ Wałbrzych

x

ASPS Avia Świdnik


125

Aluron Warta Zawiercie

x

LKS Łabędź Rzeczyca


126

UMKS Kęczanin Kęty

x

AGH 100RK Kraków






XIX Termin

127

UMKS Kęczanin Kęty

x

SMS PZPS Spała

24.01.2015

128

AGH 100RK Kraków

x

Aluron Warta Zawiercie


129

LKS Łabędź Rzeczyca

x

TS Victoria PWSZ Wałbrzych


130

ASPS Avia Świdnik

x

KS Morze Bałtyk Szczecin


131

Energa Pekpol Ostrołęka

x

KS Camper Wyszków


132

APP Krispol Września

x

KPS Banki Spółdzielcze z Grupy BPS


133

Stal AZS PWSZ Nysa

x

Ślepsk Suwałki






XX Termin

134

SMS PZPS Spała

x

Stal AZS PWSZ Nysa

31.01.2015

135

Ślepsk Suwałki

x

APP Krispol Września


136

KPS Banki Spółdzielcze z Grupy BPS

x

Energa Pekpol Ostrołęka


137

KS Camper Wyszków

x

ASPS Avia Świdnik


138

KS Morze Bałtyk Szczecin

x

LKS Łabędź Rzeczyca


139

TS Victoria PWSZ Wałbrzych

x

AGH 100RK Kraków


140

Aluron Warta Zawiercie

x

UMKS Kęczanin Kęty






XXI Termin

141

Aluron Warta Zawiercie

x

SMS PZPS Spała

14.02.2015

142

UMKS Kęczanin Kęty

x

TS Victoria PWSZ Wałbrzych


143

AGH 100RK Kraków

x

KS Morze Bałtyk Szczecin


144

LKS Łabędź Rzeczyca

x

KS Camper Wyszków


145

ASPS Avia Świdnik

x

KPS Banki Spółdzielcze z Grupy BPS


146

Energa Pekpol Ostrołęka

x

Ślepsk Suwałki


147

APP Krispol Września

x

Stal AZS PWSZ Nysa






XXII Termin

148

SMS PZPS Spała

x

APP Krispol Września

18.02.2015

149

Stal AZS PWSZ Nysa

x

Energa Pekpol Ostrołęka


150

Ślepsk Suwałki

x

ASPS Avia Świdnik


151

KPS Banki Spółdzielcze z Grupy BPS

x

LKS Łabędź Rzeczyca


152

KS Camper Wyszków

x

AGH 100RK Kraków


153

KS Morze Bałtyk Szczecin

x

UMKS Kęczanin Kęty


154

TS Victoria PWSZ Wałbrzych

x

Aluron Warta Zawiercie






XXIII Termin

155

TS Victoria PWSZ Wałbrzych

x

SMS PZPS Spała

21.02.2015

156

Aluron Warta Zawiercie

x

KS Morze Bałtyk Szczecin


157

UMKS Kęczanin Kęty

x

KS Camper Wyszków


158

AGH 100RK Kraków

x

KPS Banki Spółdzielcze z Grupy BPS


159

LKS Łabędź Rzeczyca

x

Ślepsk Suwałki


160

ASPS Avia Świdnik

x

Stal AZS PWSZ Nysa


161

Energa Pekpol Ostrołęka

x

APP Krispol Września






XXIV Termin

162

SMS PZPS Spała

x

Energa Pekpol Ostrołęka

07.03.2015

163

APP Krispol Września

x

ASPS Avia Świdnik


164

Stal AZS PWSZ Nysa

x

LKS Łabędź Rzeczyca


165

Ślepsk Suwałki

x

AGH 100RK Kraków


166

KPS Banki Spółdzielcze z Grupy BPS

x

UMKS Kęczanin Kęty


167

KS Camper Wyszków

x

Aluron Warta Zawiercie


168

KS Morze Bałtyk Szczecin

x

TS Victoria PWSZ Wałbrzych






XXV Termin

169

KS Morze Bałtyk Szczecin

x

SMS PZPS Spała

21.03.2015

170

TS Victoria PWSZ Wałbrzych

x

KS Camper Wyszków


171

Aluron Warta Zawiercie

x

KPS Banki Spółdzielcze z Grupy BPS


172

UMKS Kęczanin Kęty

x

Ślepsk Suwałki


173

AGH 100RK Kraków

x

Stal AZS PWSZ Nysa


174

LKS Łabędź Rzeczyca

x

APP Krispol Września


175

ASPS Avia Świdnik

x

Energa Pekpol Ostrołęka






XXVI Termin

176

SMS PZPS Spała

x

ASPS Avia Świdnik

25.03.2015

177

Energa Pekpol Ostrołęka

x

LKS Łabędź Rzeczyca


178

APP Krispol Września

x

AGH 100RK Kraków


179

Stal AZS PWSZ Nysa

x

UMKS Kęczanin Kęty


180

Ślepsk Suwałki

x

Aluron Warta Zawiercie


181

KPS Banki Spółdzielcze z Grupy BPS

x

TS Victoria PWSZ Wałbrzych


182

KS Camper Wyszków

x

KS Morze Bałtyk Szczecin


Poleć tego news'a
Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This

UMKS na Facebook UMKS na Instagram

Wspierają Nas
Gmina Kęty

Ice-Mastry

Czanieckie Makarony

PSB Gabryś-Sikora

Witmet


Powiat Oświęcimski

Tauron

Aksam

Wranglery

Kenty Bouw

Unique Forms

Z galerii
9,049,387 unikalne wizyty