29 Listopada 2023 15:56:31

Si@tkówka
Polski Związek Piłki Siatkowej
Strefa Siatkówki
Małopolski Związek Piłki Siatkowej

Klub Kibica UMKS Kęczanin
Klub Kibica
Wyjazd na mecz Wanda Instal Kraków – UMKS Kęczanin Kęty

 

Już w sobotę 27 listopada drugoligowa drużyna UMKS Kęczanin Kęty rozegra na wyjeździe mecz z zespołem KS Wanda Instal Kraków. Mecz rozpocznie się o godzinie 17. w hali przy ul. Odmogile 1b w Krakowie.


Wanda od dwóch kolejek zajmuje pozycję lidera czwartej grupy drugiej ligi. Nasza drużyna traci do niej sześć punktów i obecnie plasuje się na miejscu trzecim, tuż za STS Skarżysko-Kamienna. Sobotni mecz będzie bardzo istotny dla ugruntowania pozycji Kęczanina w czołówce swojej grupy. 


Wszystkich chętnych do wyjazdu na sobotni mecz prosimy o nadsyłanie zgłoszeń na adres e-mail: jurodiwy@poczta.fm  lub kontakt pod numerem gg 31490237. Koszt wyjazdu jest zależny od liczby zgłoszonych uczestników (szczegóły pod podanymi namiarami).  Cena biletu wstępu na mecz to 5 zł. Wyjazd zaplanowano na godzinę 14.00. Zbiórka pod PZ nr 11 im. Wyspiańskiego w Kętach o godzinie 13.40.


UWAGA! Lista zostanie zamknięta we czwartek. Jeśli nie zbierze się wystarczająca liczba osób chętnych, dojazd na mecz odbędzie się we własnym zakresie.


Poleć tego news'a
Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This

UMKS na Facebook UMKS na Instagram

Wspierają Nas
Gmina Kęty

Ice-Mastry

Czanieckie Makarony

PSB Gabryś-Sikora

Witmet

Alumetal

Powiat Oświęcimski

Tauron

Aksam

Wranglery

Kenty Bouw

Unique Forms

Z galerii
9,810,242 unikalne wizyty