25 Czerwca 2024 16:49:26

Si@tkówka
Polski Związek Piłki Siatkowej
Strefa Siatkówki
Małopolski Związek Piłki Siatkowej

Klub Kibica UMKS Kęczanin
Klub Kibica
Młodzicy i młodziczki poznali swoich przeciwników

W niedzielę 15 listopada zostanie rozegrany pierwszy turniej ligowy, w którym wezmą udział zespoły startujące w Mistrzostwach Małopolski Młodzików i Młodziczek.  

Po zajęciu III miejsca w kwalifikacjach nasi młodzicy zagrają w II lidze z zespołami Gryfu Brzesko, Dalinu Myślenice i MKS Andrychów B. Pierwszy etap nasi młodzi siatkarze zagrają w Kętach.

Pełne zestawienie I-go turnieju młodzików 

Nasze młodziczki, po zajęciu 5 i 6 miejsca w eliminacjach grupy zachodniej, zagrają natomiast w zachodniej IV i V lidze. Zespół UMKS Kęczanin B prowadzony przez trenera Ireneusza Sidło w pierwszym turnieju zagra w Chrzanowie z zespołami: PMOS Chrzanów B, Sparta B Kraków i MKS Andrychów B.  Zespół Pani Zofii Dudek, czyli UMKS Kęczanin A zmierzy się w Andrychowie z MKS Andrychów C, ALPS Wadowice i Zalewem Świnna Poręba.

Pełne zestawienie I-go turnieju młodziczek

W rywalizacji kadetek, nasze dziewczyny po spadku do IV ligi po I turnieju, już 8 listopada zagrają o powrót do wyższej grupy z Wilki Zawoja i Podhalańskim Czarny Dunajec  (gospodarz).

Pełne zestwienie II turnieju kadetek

Podobnie jak w ubiegłym roku najlepszy zespół z turniejów kadetek, młodzików i młodziczek awansuje do wyższej ligi, a najsłabszy spada do niższej. Za miejscem w etapie i lidze idą również zdobycze punktowe, które decydują o końcowej klasyfikacji i udziale drużyn w 1/4 Mistrzostw Polski.

Powodzenia !


Poleć tego news'a
Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This

UMKS na Facebook UMKS na Instagram

Wspierają Nas
Gmina Kęty

Ice-Mastry

Czanieckie Makarony

PSB Gabryś-Sikora

Witmet

Alumetal

Powiat Oświęcimski

Tauron

Aksam

Wranglery

Kenty Bouw

Unique Forms

Z galerii
10,418,650 unikalne wizyty