10 Grudzień 2022 10:09:55

Si@tkówka
Polski Związek Piłki Siatkowej
Strefa Siatkówki
Małopolski Związek Piłki Siatkowej

Klub Kibica UMKS Kęczanin
Klub Kibica
Harmonogram na najbliższe dni

I liga mężczyzn
Kraków - 20 luty 2016 r. (sobota)

Hutnik Kraków - KPS Kęty 0:3 (0:25, 0:25, 0:25 walkower)

III liga mężczyzn
Świnna Poręba - 20 luty 2016 r. (sobota) godz. 18.30

Zalew Świnna Poręba - UMKS Kęczanin 0:3 (24:26, 18:25, 16:25)

Skład UMKS: Kubieniec, Nycz, Kowalczyk, D. Banaś, K. Banaś, Wątroba, Dźwigoń (libero) oraz Palkij, Puchała, Szłapa, Krupa

III liga kobiet
Kraków - 20 luty 2016 r. (sobota)

KS Prądniczanka - UMKS Kęczanin 1:3 (19:25, 25:12, 21:25, 24:26)

Skład UMKS: Pietrzykowska, Piłat, Szlendak, Stuglik, Pałamarczuk, Szpyra, Pajdak, Witkowska, Olearczyk, Kamińska, Furman (libero), Cieśla (libero)

Mistrzostwa Małopolski Młodziczek - III liga
Chrzanów - 21 luty 2016 r. (niedziela)

Wyniki UMKS:
PMOS Chrzanów A - UMKS Kęczanin B 2:1 (23:25, 25:16, 15:8)
Góral Muszyna - UMKS Kęczanin B 2:1 (25:17, 19:25, 17:15)
Sparta B Kraków - UMKS Kęczanin B 0:2 (17:25, 23:25)

Skład: Moskal, Adamus, Kasperek, Tomasik, Kula, Raj, Drabińska, Smolarek, Matejko, Bogacz, Pudełko, Szłapa, Matusiak, Gregorczyk.

Mistrzostwa Małopolski Młodziczek - V liga Zachód
Andrychów - 21 luty 2016 r. (niedziela)

Wyniki UMKS:
MKS Andrychów C - UMKS Kęczanin A 0:2 (19:25, 25:19, 10:15)
Setbol B Oświęcim - UMKS Kęczanin A 0:2 (24:26, 9:25)
Dalin B Myślenice - UMKS Kęczanin A 0:2 (12:25, 16:25)

Młodziczki UMKS Kęczanin A awansowały do IV ligi.

Skład: Kos, K.Czarnik, W.Czarnik, Józwin, Kubińska, Mazur, Michałowska, Jaromin, Adamczyk, Łozińska, Sikora

Finał Mistrzostw Małopolski Kadetów
Kraków - 19-21 luty 2016 r.

Grupa A:
1. UKS Hutnik Dobry Wynik
2. MKS Gryf Brzesko
3. UMKS Kęczanin Kęty

Grupa B:
1. Dunajec Nowy Sącz
2. MKS Andrychów
3. GKPS Gorlice

Harmonogram gier:

PIĄTEK - 19 lutego
13:00 - UKS Hutnik Dobry Wynik - UMKS Kęczanin 3:1 (25:21, 18:25, 27:25, 25:17)
14:30 - GKPS Gorlice - Dunajec Nowy Sącz 3:1 (25:20, 15:25, 25:21, 25:14)
16:00 - Gryf Brzesko - UMKS Kęczanin 1:3 (21:25, 25:23, 23:25, 15:25)
17:30 - MKS Andrychów - GKPS Gorlice 3:2 (25:23, 21:25, 25:20, 15:25, 15:8)

SOBOTA - 20 lutego
10:00 - UKS Hutnik Dobry Wynik - MKS Gryf Brzesko 3:0(25:17, 25:20, 28:26)
11:30 - Dunajec Nowy Sącz - MKS Andrychów 3:1 (25:22, 25:22, 23:25, 25:23)
----------------------------------------------------------------------
13:00 - III miejsce grupy A - III miejsce grupy B (Mecz o V miejsce)
Gryf Brzesko - MKS Andrychów 3:0 (25:14, 25:20, 27:25)  
16:00 - I miejsce grupy A - II miejsce grupy B (Półfinał I)
UKS Hutnik Dobry Wynik Kraków - Dunajec Nowy Sącz 3:0 (25:18, 25:17, 25:15)
17:30 - II miejsce grupy A - I miejsce grupy B (Półfinał II)
GKPS Gorlice - UMKS Kęczanin 3:2 (26:28, 27:25, 13:25, 25:23, 15:10)

NIEDZIELA - 21 lutego
10:00 - Mecz o III miejsce
Dunajec Nowy Sącz - UMKS Kęczanin 3:0 (25:23, 25:21, 25:22)
11:30 - Finał
UKS Hutnik Dobry Wynik Kraków - GKPS Gorlice 3:0 (25:17, 25:16, 26:24)

Klasyfikacja końcowa:
1. UKS Hutnik Dobry Wynik Kraków
2. GKPS Gorlice
3. Dunajec Nowy Sącz
4. UMKS Kęczanin Kęty
5. MKS Gryf Brzesko
6. MKS Andrychów


Poleć tego news'a
Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This

UMKS na Facebook UMKS na Instagram

Wspierają Nas
Gmina Kęty

Ice-Mastry

Czanieckie Makarony

PSB Gabryś-Sikora

Witmet


Powiat Oświęcimski

Tauron

Aksam

Wranglery

Kenty Bouw

Unique Forms

Z galerii
9,057,933 unikalne wizyty
Table 'aetoo4_keczanintest.fusion_captcha' doesn't exist