21 Lutego 2024 03:22:24

Si@tkówka
Polski Związek Piłki Siatkowej
Strefa Siatkówki
Małopolski Związek Piłki Siatkowej

Klub Kibica UMKS Kęczanin
Klub Kibica
Zapraszamy na mecze

UMKS Kęczanin Kęty zaprasza wszystkich sympatyków siatkówki na mecz III ligi kobiet. W sobotę 11 grudnia w hali OSiR-u w Kętach nasze seniorki zmierzą się z drużyną MKS MOS Wieliczka. Rywalki kęczanek zajmują obecnie pozycję vice-lidera III ligi małopolskiej, dlatego tym bardziej apelujemy do Państwa o przybycie do hali o godzinie 18. i gorący doping.

W sobotę mecze rozegrają również dwie męskie drużyny Kęczanina. Oba odbędą się jednak na wyjeździe. O godzinie 18. drugoligowcy UMKS-u spotkają się na parkiecie z zespołem AZS Politechnika Krakowska (Kraków, ul.Kamienna 17). Przypominamy, że kęczanie już raz w tym sezonie podejmowali u siebie tę drużynę i pokonali ją 3:0. Politechnika Krakowska zajmuje obecnie dziewiątą pozycję w ligowej tabeli.


Do pobliskich Wadowic w sobotę udadzą się z kolei rezerwy Kęczanina. Siatkarze znad Soły rozegrają mecz z tamtejszą Skawą. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18.

Przegrana po tiebreaku

Kęty (hala OSiR) - 04.12.2010 godz.18

II liga mężczyzn

UMKS Kęczanin Kęty - RCS Czarni Radom 2:3 (26-24, 26-28, 22-25, 25-19, 12-15)

Składy :

Kęczanin Kęty - Kapuśniak, Guzdek, Szpyrka, Biegun, Błasiak, Kubica, Puchała (libero) oraz Gawina, Mamica, Bogacz, Faron, Auguścik

Czarni Radom - Ostrowski, Kalita, Koryciński M., Kleczaj, Staniec, Surma, Biliński (libero) oraz Obremski, Jaskulski, Pszenny, Sapór, Koryciński B.

- zdjęcia z meczu www.sportowe-kety.pl -

Wygrana seniorów, przegrana seniorek

Kęty (hala OSiR) - 04.12.2010 godz.15

III liga seniorów

UMKS Kęczanin II Kęty - UKS Brzeszcze 3:0 (25-16, 25-21, 25-11)

Składy :

Kęczanin Kęty - Błasiak, Pyrdziak, Muchewicz, Faron, Gaweł, Węgliński, Byrdy (libero) oraz Kiełtaczyński, Wadoń, Wykręt, Zwoliński, Słomka

UKS Brzeszcze - Drobisz, Gąsiorek, Pyrek, Maciewicz, Zając, Pochopień, Siewior (libero) oraz Gomularz, Gawełek, Smółkowski

- zdjęcia z meczu www.sportowe-kety.pl -

- zdjęcia z meczu www.sportowcy24.pl -

Bobowa - 04.12.2010 

III liga seniorek

Podkarpacie Bobowa - UMKS Kęczanin Kęty 3:0 (29-27, 25-10, 25-12)

Skład Kęczanin : Motyka, Piskorek, Lisicka, Mroczek, Smoła, Bogacz, Lipowiecka (libero) oraz Jurzak

Zwycięstwo juniorek

Kęty (sala przy PZ10) - 01.12.2010 godz.18.30

Mistrzostwo Małopolski Juniorek

UMKS Kęczanin Kęty - MKS Andrychów 3:0 (27-25, 25-22, 25-16)

Składy:

Kęczanin Kęty - Motyka, Smoła, Bogacz, Piskorek, Mroczek, Lisicka, Lipowiecka (libero) oraz Jurzak, Muchewicz

MKS Andrychów - Bizoń, Kaczmarczyk, Zaremba, Socała, Knapek, Skrzypek, Adamczyk (libero) oraz Gieruszczak

- zdjęcia z meczu www.sportowe-kety.pl-

Zapraszamy na mecze

Klub UMKS Kęczanin Kęty serdecznie zaprasza wszystkich kibiców siatkówki na ostatni mecz w 2010 roku, który nasza drużyna drugoligowa rozegra w Kętach. W sobotę 4 grudnia seniorzy zmierzą się z zajmującym siódme miejsce w tabeli zespołem RCS Czarni Radom. „Czarni” w poprzedniej, ósmej kolejce rozgrywek zaskoczyli wszystkich, pokonując do zera niedawnego lidera czwartej grupy drugiej ligi – drużynę STS Skarżysko-Kamienna. Jak widać, są więc godnym przeciwnikiem dla naszych siatkarzy, którzy zajmują obecnie pozycję vice-lidera.
Mecz odbędzie się o godzinie 18. w hali OSiR-u w Kętach.


Tuż przed drugoligowym pojedynkiem będzie można zobaczyć jeszcze jedno, emocjonujące spotkanie. Rezerwy Kęczanina (III liga mężczyzn) o godzinie 15. rozegrają mecz z drużyną UKS Brzeszcze.
Zachęcamy wszystkich do przyjścia do hali i gorącego dopingowania obu naszych drużyn.

Oświadczenie kibiców UMKS Kęczanin Kęty

Osoby zainteresowane (i nie tylko te osoby) uczestnictwem w spotkaniach wyjazdowych  informujemy, że sam klub UMKS Kęczanin oraz jego zarząd ma niewiele wspólnego z naszymi wypadami. Wyjazdy na mecze są spontaniczne i organizuje je grupa kilku zapaleńców, którym - podobnie jak wielu innym osobom, sprzyjającym Kęczaninowi i przychodzącym do kęckiej hali - bardzo zależy, nie tylko na dobru klubu, ale także na pozytywnym wizerunku naszego miasta poza jego granicami. Wyjazdy organizowane są całkowicie bezinteresownie i po kosztach paliwa. Jakiekolwiek insynuacje  „niezorientowanych” (na marginesie - serdecznie pozdrawiamy), jakoby ktoś na tym zarabiał, są poniżej pasa i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Podobne wypowiedzi świadczą jedynie o tym, że nie brakuje w naszej gminie person, które przy każdej nadarzającej się okazji (najczęściej za pośrednictwem komentarzy w internecie i prasie) próbują dyskredytować klub i jego zwolenników. Działając w ten sposób, przy okazji obrażają co najmniej pół tysiąca kibiców, każdorazowo dopingujących naszych siatkarzy podczas meczów rozgrywanych w Kętach oraz zarząd i zawodników Kęczanina. Osoby, które widnieją na zdjęciach z meczów w Skarżysku, Spale czy Krakowie, zwykle zajmują te same miejsca w kęckiej hali ... Wystarczy podejść i zapytać jak to się odbywa - zapraszamy.

Ekipa wyjazdowa UMKS Kęczanin (dotychczasowa) :

Maria, Dorota, Ula, Karina, Arek, Kornel, Darek, Łukasz, Adrian, Mikołaj, Krzysztof, Paweł, Kacper

Sobotnie zwycięstwa seniorek i męskiej drużyny rezerw UMKS

Kęty (hala OSiR) - 27.11.2010

III liga kobiet

UMKS Kęczanin Kęty - MOS Chrzanów 3:1 (25-20, 16-25, 25-19, 25-16)

Składy :

Kęczanin Kęty - Motyka, Piskorek, Mroczek, Lisicka, Smoła, Chmiel, Kłaput (libero) oraz Lipowiecka, Jurzak, Bogacz, Żmudka

MOS Chrzanów - Pietrzyk N., Kozik J., Pietrzyk A., Kozik M.,Stroińska, Szklarczyk, Kałużna A.(libero) oraz Mencel, Kałużna A., Wierzgacz, Ptak

Bukowno - 27.11.2010

III liga mężczyzn

MOSiR Bukowno - UMKS Kęczanin II Kęty 1:3 (16-25, 17-25, 26-24, 11-25)

Skład Kęczanin : Wykręt, Węgliński, Muchewicz, Faron, Gaweł, Wadoń, Byrdy (libero) oraz Słomka, Zwoliński

Dzięki sobotnim zwycięstwom obie drużyny UMKS awansowały na wyższe pozycje w tabeli. Kęczanki zajmuja obecnie siódme miejsce w tabeli mając jeden zaległy mecz na swoim koncie. Drużyna UMKS Kęczanin II Kęty awansowała już na trzecie miejsce w tabeli III ligi.

UMKS na Facebook UMKS na Instagram

Wspierają Nas
Gmina Kęty

Ice-Mastry

Czanieckie Makarony

PSB Gabryś-Sikora

Witmet

Alumetal

Powiat Oświęcimski

Tauron

Aksam

Wranglery

Kenty Bouw

Unique Forms

Z galerii
9,985,235 unikalne wizyty