22 Lipca 2024 01:25:03

Si@tkówka
Polski Związek Piłki Siatkowej
Strefa Siatkówki
Małopolski Związek Piłki Siatkowej

Klub Kibica UMKS Kęczanin
Klub Kibica
Wesołych Świąt !

Mamy to! Siatkarki UMKS Kęczanin w II lidze!

TURNIEJ FINALOWY O WEJŚCIE DO II LIGI KOBIET

Kęty (hala OSiR) - 22-24.04.2022 r.

 

piątek, 22 kwietnia

godz. 18.00  UMKS Kęczanin Kęty - #Volley Wrocław 3:0 (25:7, 25:17, 25:18)


sobota, 23 kwietnia

godz. 16.00 GLKS Barycz Janków Przygodzki - #Volley Wrocław 2:3 (20:25, 25:17, 21:25, 25:18, 12:15)


niedziela, 24 kwietnia

godz. 11.00  UMKS Kęczanin Kęty - GLKS Barycz Janków Przygodzki 1:3 (22:25, 12:25, 25:8, 19:25)

 


Klasyfikacja końcowa:

1. UMKS Kęczanin Kęty - awans do II ligi

2. GLKS Barycz Janków Przygodzki

3. #Volley Wrocław

UKS Atena Warszawa (zespół wycofał się z turnieju)

 

Skład UMKS Kęczanin w sezonie 2021/2022 : Błasiak Izabela, Drabińska Anna, Dudek Marcelina, Flasz Amelia, Gurbiel Nikola, Kolasa Alicja, Kozłowska Oliwia, Łozińska Wiktoria, Maciaszczyk Julia, Mastek Gabriela, Nycz Oliwia, Pawińska Aneta, Pękala Hanna, Sidło Aleksandra, Skrzypek Wiktoria, Skwarczyńska Daria, Sroczyńska Julia oraz Marchewka Martyna - trener Marek Błasiak 

 

Seniorki z awansem do finału o II ligę !

II liga mężczyzn (IV grupa)

Kęty (hala OSiR) – sobota, 9 kwietnia godz. 19:00


UMKS Kęczanin Kęty – AT Jastrzębskiego Węgla 3:0 (25:22, 25:18, 25:21)

MVP: Jan Skudlarski

Tabela końcowa:

1 MCKiS Jaworzno 26 73 77-11
2 MKS Andrychów 26 61 66-28
3 UMKS Kęczanin Kęty 26 60 69-35
4 Karpaty Krosno 26 50 58-39
5 MKS Gamrat-MOSiR Jasło 26 48 57-42
6 Extrans Sędziszów Mał. 26 37 50-49
7 TKS Tychy 26 37 50-52
8 KS Błękitni Ropczyce 26 32 45-58
9 UKS Kępa MOSiR Dębica 26 30 40-57
10 KS Hutnik-Wanda Kraków 26 30 41-56
11 AKS V LO Rzeszów 26 29 39-60
12 AT Jastrzębskiego Węgla 26 28 37-57
13 TS Volley Rybnik 26 23 33-62
14 MKS II Będzin 26 8 17-73

 

 

TURNIEJ PÓŁFINALOWY O WEJŚCIE DO II LIGI KOBIET

Kęty (hala OSiR) - 8-10.04.2022 r.


piątek, 8 kwietnia

godz. 15.00 UMKS Kęczanin Kęty - AS ABK Akfon Lublin 3:0 (25:18, 25:13, 25:14)

godz. 18.00 SST Mark-Bud Lubcza Racławówka - UKS SMS Wybicki Kielce 3:0 (25:16, 25:13, 25:16)


sobota, 9 kwietnia

godz. 14.00 AS ABK Akfon Lublin - UKS SMS Wybicki Kielce 1:3 (24:26, 19:25, 25:23, 17:25)

godz. 16.30 UMKS Kęczanin Kęty - SST Mark-Bud Lubcza Racławówka 3:1 (25:17, 23:25, 25:12, 25:18)


niedziela, 10 kwietnia

godz. 10.00 SST Mark-Bud Lubcza Racławówka - AS ABK Akfon Lublin 3:0 (25:15, 25:13, 25:23)

godz. 12.30 UMKS Kęczanin Kęty - UKS SMS Wybicki Kielce 3:0 (25:18, 25:14, 25:9)

 

Klasyfikacja końcowa:

1. UMKS Kęczanin Kęty - awans do turnieju finałowego

2. SST Mark-Bud Lubcza Racławówka - awans do turnieju finałowego

3. UKS SMS Wybicki Kielce

4. AS ABK Akfon Lublin

 

 

Małopolska II liga mężczyzn 

Kęty (hala OSiR) – sobota, 10 kwietnia 


UMKS Kęczanin II - Gryf Brzesko 1:3 (21:25, 15:25, 25:19, 12:25)


Tabela końcowa:
1 MKS Gryf Brzesko 8 18 19-8
2 AS Niepołomice 8 18 20-9
3 UMKS KĘCZANIN II  8 15 18-13
4 Iskierka Tarnów 8 9 13-17
5 SMS Dalin Myślenice 8 0 1-24

Zapraszamy na turniej półfinałowy

O awansie zadecyduje ostatnia kolejka

II liga mężczyzn - grupa IV

Rybnik - 02.04.2022 r.

TS Volley Rybnik - UMKS Kęczanin Kęty 0:3 (23:25, 14:25, 14:25)

 

Pozostałe wyniki: 

AKS V LO Rzeszów - Kępa MOSiR Dębica 3:1 (18:25, 25:23, 25:19, 25:22)

Błękitni Ropczyce - MCKiS Jaworzno 2:3 (29:27, 26:24, 16:25, 18:25, 10:15)

AT Jastrzębskiego Węgla - MKS Andrychów 3:2 (25:23, 25:27, 19:25, 25:15, 19:17)

Karpaty Krosno - Hutnik-Wanda Kraków 3:2 (25:18, 21:25, 14:25, 25:14, 15:8)

Extrans Sędziszów Młp. - TKS Tychy 2:3 (25:15, 23:25, 25:19, 22:25, 13:15)

MOSiR Jasło - MKS II Będzin 3:0 (25:12, 25:15, 25:17)

 

Tabela:

1 MCKiS Jaworzno 25 70 74:11
2 MKS Andrychów 25 58 63:25
3 UMKS Kęczanin Kęty 25 57 66:35
4 Karpaty Krosno 25 47 55:39
5 MKS Gamrat-MOSiR Jasło 25 46 54:40
6 Extrans Sędziszów Małopolski 25 37 49:46
7 TKS Tychy 25 34 47:51
8 KS Błękitni Ropczyce 25 32 45:55
9 KS Hutnik-Wanda Kraków 25 30 40:53
10 UKS Kępa MOSiR Dębica 25 29 38:54
11 AKS V LO Rzeszów 25 29 39:57
12 AT Jastrzębskiego Węgla 25 28 37:54
13 TS Volley Rybnik 25 23 33:59
14 MKS II Będzin 25 5 14:72

Do turnieju półfinałowego o wejscie do I ligi awansują dwa najlepsze zespoły.

 

Małopolska II liga mężczyzn

Tarnów - 03.04.2022 r.

Iskierka Tarnów - UMKS Kęczanin II Kęty 2:3 (25:18, 19:25, 29:27, 21:25, 12:15)

UMKS Kęczanin II Kęty - Iskierka Tarnów 3:1 (25:22, 25:20, 18:25, 25:23)

Kęczanki najlepsze w I lidze

I Małopolska Liga Kobiet

Wieliczka  - 22.03.2022 r. 

SMS Solna Wieliczka - UMKS Kęczanin Kęty 3:2 (25:20, 25:22, 20:25, 15:25, 15:13)

 

Tabela końcowa:

1 UMKS KĘCZANIN KĘTY 10 25 29-10
2 MKS Andrychów 10 24 27-11
3 SMS Solna Wieliczka I 10 16 19-19
4 SMS Solna Wieliczka II 10 11 15-23
5 UKS Jedynka Tarnów 9 7 12-24
6 SMS XXI LO Jedynka Tarnów 9 4 9-24
Kolejne siatkarskie pojedynki przed nami

II liga mężczyzn - IV grupa

Kęty - 19.03.2022 r. godz. 18.

UMKS Kęczanin Kęty - KS Hutnik Wanda Kraków 3:2 (17:25, 25:20, 21:25, 25:13, 15:10)

MVP: Maciej Tupta


I Małopolska Liga Kobiet

Kęty (hala OSiR)  - 21.03.2022 r. godz. 19.30

UMKS Kęczanin Kęty - SMS XXI LO Jedynka Tarnów 3:0 (25:22, 25:18, 25:15)


II Małopolska Liga Mężczyzn

Niepołomice  - 17.03.2022 r. 

AS Niepołomice - UMKS Kęczanin Kęty 3:2 (23:25, 25:23, 25:15, 19:25, 15:13)

 

Ćwierćfinał Mistrzostw Polski Młodzików - grupa I

Ozorków - 18-20.03.2022 r.

18.03 

Karpaty Krosno - VitaSun MKS Będzin 0:2 

UMKS Kęczanin Kęty - EKS Skra Bełchatów 2:1 (26:28, 25:16, 18:16)

MKS Bzura Ozorków - VitaSun MKS Będzin 2:0

UKS SMS Jocker Piła - EKS Skra Bełchatów 1:2


19.03

MKS Bzura Ozorków - Karpaty Krosno 2:0

UMKS Kęczanin Kęty - UKS SMS Jocker Piła 0:2 (21:25, 22:25)


godz. 14. Mecz o V miejsce

UMKS Kęczanin Kęty - Karpaty Krosno 2:0 (25:14, 25:17)

 

Finały 

19.03 godz. 16. 1A - 2B Bzura Ozorków - Skra Bełchatów 2:0

19.03 godz. 18. 2A - 1B Jocker Piła - MKS Będzin 2:0

20.03 godz. 16. 2A - 2B MKS Będzin - Skra Bełchatów 0:2

20.03 godz. 18. 1A - 1B Bzura Ozorków - Jocker Piła 2:0

 


Klasyfikacja końcowa:

1. MKS Bzura Ozorków - awans do 1/2 MP

2. ESK Skra Bełchatów - awans do 1/2 MP

3. UKS SMS Jocker Piła

4. VitaSun MKS Będzin 

5. UMKS Kęczanin Kęty

6. Karpaty MOSiR Krosno 

UMKS na Facebook UMKS na Instagram

Wspierają Nas
Gmina Kęty

Ice-Mastry

Czanieckie Makarony

PSB Gabryś-Sikora

Witmet

Alumetal

Powiat Oświęcimski

Tauron

Aksam

Wranglery

Kenty Bouw

Unique Forms

Z galerii
10,515,559 unikalne wizyty