25 Listopad 2020 02:40:40

Si@tkówka
Sportowe Kęty
Siatkarskie emocje przez całą dobę
Polski Związek Piłki Siatkowej
Strefa Siatkówki
Małopolski Związek Piłki Siatkowej

Klub Kibica UMKS Kęczanin
Klub Kibica
I runda Play-off sezonu 2019/2020

PLAY-OFF II Liga Mężczyzn (grupa V)

Andrychów - 29 lutego 2020 r. godz. 18.

MKS Andrychów - UMKS Kęczanin Kęty3:0 (25:20, 25:20, 25:22)

Andrychów - 1 marca 2020 r. godz. 17.

MKS Andrychów - UMKS Kęczanin Kęty 1:3 (25:22, 20:25, 23:25, 15:25)

stan rywalizacji: 1:1

Pozostałe mecze play-off:
TKS Tychy - TS Volley Rybnik 3:0 (25:21, 26:24, 25:18)
TKS Tychy - TS Volley Rybnik 3:0

play-out:
AT Jastrzębski Węgiel - Wie-Druk MKS II Będzin 2:3 (22:25, 20:25, 25:12, 27:25, 13:15)
AT Jastrzębski Węgiel - Wie-Druk MKS II Będzin 3:0 (25:19, 25:19, 25:13)

AZS Politechnika Opolska - BBTS II Bielsko-Biała 3:1 (23:25, 25:17, 25:23, 25:22)
AZS Politechnika Opolska - BBTS II Bielsko-Biała 3:0 (25:23, 25:22, 25:15)

I Małopolska Liga Kobiet
Chrzanów - 28 lutego 2020 r.

UMKS PMOS Chrzanów - UMKS Kęczanin 0:3 (11:25, 18:25, 22:25)

Wyniki 23-25.02.2020

I Małopolska Liga Kobiet
Kęty (PZ 10 Kopernik) - 25 lutego 2020 r. godz. 18.30

UMKS Kęczanin Kęty - UKS Victoria Witkowice

Mistrzostwa Małopolski Młodzików - I liga
Andrychów - 23 lutego 2020 r.

UMKS Kęczanin - UKS Sparta AGH Kraków A 2:1 (27:25, 9:25, 15:12)
UMKS Kęczanin - KS Radwan Hutnik Kraków 1:2 (25:23, 13:25, 8:15)
UMKS Kęczanin - MKS Andrychów 2:0 (25:16, 25:19)

Klasyfikacja końcowa:
1. UKS Sparta AGH Kraków A
2. UMKS Kęczanin Kęty
3. KS Radwan Hutnik Kraków
4. MKS Andrychów

Harmonogram gier 14-16.02.2020

II Liga Mężczyzn (grupa V)
Kęty (hala OSiR) - 15 lutego 2020 r. godz. 18.

UMKS Kęczanin Kęty - AZS Politechnika Opolska Cementownia Odra SA 3:1 (25:17, 20:25, 25:22, 25:11)

Pozostałe mecze:
MKS II Będzin - AT Jastrzębski Węgiel  1:3 (17:25, 17:25, 25:21, 21:25)     
TKS Tychy - Volley Rybnik 3:2 (16:25, 25:14, 25:9, 22:25, 16:14)      
MKS Andrychów - BBTS II Bielsko‐Biała 3:0 (25:15, 25:11, 25:12)

Tabela:

1 TKS Tychy 14 37 40:11
2 MKS Andrychów 14 33 36:12
3 UMKS Kęczanin Kęty 14 30 33:17
4 TS Volley Rybnik 14 21 27:26
5 AT Jastrzębski Węgiel 14 18 22:26
6 AZS Politechnika Opolska 14 17 20:28
7 BBTS II Bielsko‐Biała 14 7 8:37
8 WIE‐DRUK MKS II Będzin 14 5 9:38

Play-off: Zespoły z miejsc 1-4 zagrają w play-off do 3 zwycięstw (1-4; 2-3). Zwycięzcy awansują do turniejów półfinałowych o I ligę.
Spadek z ligi: Zespoły z miejsc 5-8 rozegrają w play-out do 3 zwycięstw (5-8, 6-7). Zwycięzcy kończą sezon. Przegrani rozegrają play-out do 3 zwycięstw. Przegrany z tej pary spada z ligi.


I Małopolska Liga Mężczyzn
Kęty (PZ10 Kopernik) - 15 lutego 2020 r. godz. 16.30

UMKS Kęczanin II Kęty - GSKS Laskowa 1:3  (25:22, 18:25, 17:25, 22:25)

I Małopolska Liga Kobiet
Nowy Sącz - 15 lutego 2020 r. godz. 10.00

STS Sandecja Nowy Sącz - UMKS Kęczanin Kęty 0:3 (18:25, 15:25, 14:25)

 

Finał wojewódzki Mistrzostw Małopolski Kadetów
Kraków - 14-16 lutego 2020 r.
hala ZSOS nr 2 os. Teatralne 35

Uczestnicy:
grupa I
1. SKPS Dunajec Nowy Sącz
2. MKS Andrychów
3. Iskierka Tarnów
grupa II
4. SMS Sparta Kraków
5. LKS Bobowa
6. UMKS Kęczanin Kęty

Harmonogram gier:

14 lutego 2020  (piątek)
10.00 SKPS Dunajec Nowy Sącz - Iskierka Tarnów 3:0 (25:10, 25:9, 25:17)
12.00 SMS Sparta AGH Kraków - UMKS Kęczanin Kęty 3:0 (25:15, 25:21, 25:14)
16.00 MKS Andrychów - Iskierka Tarnów 3:1 (18:25, 25:16, 25:20, 25:23)
18.00 LKS Bobowa - UMKS Kęczanin Kęty 1:3 (25:20, 15:25, 18:25, 22:25)

15 lutego 2020  (sobota)
10.00 SKPS Dunajec Nowy Sącz - MKS Andrychów 3:0 (25:19, 25:13, 25:17)
12.00 SMS Sparta AGH Kraków - LKS Bobowa 2:3 (25:22, 14:25, 25:17, 23:25, 12:15)
16.00 Półfinał 1A-2B Dunajec Nowy Sącz - LKS Bobowa 3:0 (25:12, 25:9, 25:11)
18.00 Półfinał 2A-1B SMS Sparta AGH Kraków - MKS Andrychów 3:0

16 lutego 2020 (niedziela)
10.00 Mecz o III miejsce LKS Bobowa - MKS Andrychów 3:0 (25:20, 25:22, 25:13)
12.00 Mecz o I miejsce Dunajec Nowy Sącz - SMS Sparta AGH Kraków 0:3 (20:25, 20:25, 19:25)

Klasyfikacja końcowa MMKadetów 2019/2020:
1. SMS Sparta AGH Kraków
2. Dunajec Nowy Sącz
3. LKS Bobowa
4. MKS Andrychów
5. UMKS Kęczanin Kęty
5. Iskierka Tarnów

Zapraszamy na ostatni mecz rundy zasadniczej

Młodziczki i młodzicy potwierdzili awans do finałów

Mistrzostwa Małopolski Młodziczek - II liga
Kęty (hala OSiR) - 9 lutego 2020 r.

UMKS Kęczanin - KS AGH Kraków 2:1 (25:17, 21:25, 15:8)
UMKS Kęczanin - Sandecja Nowy Sącz 1:2 (25:21, 16:25, 13:15)
UMKS Kęczanin - UKS 22 Kraków 2:0 (25:11, 25:13)

1. Sandecja Nowy Sącz
2. UMKS Kęczanin
3. KS AGH Kraków
4. UKS 22 Kraków


Mistrzostwa Małopolski Młodzików - I liga
Kraków - 9 lutego 2020 r.

UMKS Kęczanin - Hutnik Kraków 2:1 (25:22, 17:25, 15:11)
UMKS Kęczanin - Sparta AGH Kraków 0:2 (16:25, 8:25)
UMKS Kęczanin - AMS Pcim 2:0 (25:0, 25:0)

1. Sparta AGH Kraków
2. UMKS Kęczanin
3. Hutnik Kraków
4. AMS Pcim

Zwycięstwo w Rybniku

II Liga Mężczyzn (grupa V)
Rybnik - 1 lutego 2020 r. godz. 18.

TS Volley Rybnik - UMKS Kęczanin Kęty 2:3 (25:18, 21:25, 23:25, 25:17, 7:15)

Pozostałe wyniki 13 kolejki:
BBTS II Bielsko‐Biała - MKS II Będzin 3:1 (23:25, 25:16, 25:20, 25:22)
AZS Politechnika Opolska - MKS Andrychów  0:3 (15:25, 21:25, 11:25)
AT Jastrzębski Węgiel - TKS Tychy  1:3 (19:25, 24:26, 25:15, 21:25)

Tabela:


1
TKS Tychy 13 35 37:09
2 MKS Andrychów 13 30 33:12
3 UMKS Kęczanin Kęty 13 27 30:16
4 TS Volley Rybnik 13 20 25:23
5 AZS Politechnika Opolska 13 17 19:25
6 AT Jastrzębski Węgiel 13 15 19:25
7 BBTS II Bielsko‐Biała 13 7 08:34
8 WIE‐DRUK MKS II Będzin 13 5 08:35
Wojewódzki finał juniorek i juniorów

Finał wojewódzki Mistrzostw Małopolski Juniorek
Oświęcim - 7-9 luty 2020 r.
Hala sportowa PZ nr 2 w Oświęcimiu ul. Bema 8

Uczestnicy:
grupa I
1. UKS Setbol Oświęcim
2. Solna Wieliczka
3. UMKS Kęczanin Kęty
grupa II
4. Elitevolley Kraków
5. MKS MOS Wieliczka
6. UKS Jedynka Tarnów

Harmonogram gier:

7 luty 2020  (piątek)
12.00 UKS Setbol Oświęcim - UMKS Kęczanin Kęty 3:1 (20:25, 25:15, 25:18, 25:17)
14.00 Jedynka Tarnów - MOS Wieliczka 3:0 (25:10, 25:22, 25:20)
16.00 Solna Wieliczka - UMKS Kęczanin Kęty 3:2 (19:25, 24:26, 25:18, 25:11, 15:5)
18.00 Elitevolley Kraków - MOS Wieliczka 3:0 (25:14, 25:15, 25:16)

8 luty 2020  (sobota)
10.00 UKS Setbol Oświęcim - Solna Wieliczka 3:2 (25:18, 16:25, 25:20, 15:25, 15:13)
12.00 Jedynka Tarnów - Elitevolley Kraków 0:3 (22:25, 17:25, 24:26)
16.00 Półfinał 1A-2B UKS Setbol Oświęcim - Jedynka Tarnów 3:0 (25:9, 25:14, 25:21)
18.00 Półfinał 2A-1B Elitevolley Kraków - Solna Wieliczka 3:1 (25:21, 25:22, 14:25, 25:23)

9 luty 2020 (niedziela)
10.00 Mecz o III miejsce Jedynka Tarnów - Solna Wieliczka 0:3 (27:29, 25:27, 19:25)
12.00 Mecz o I miejsce UKS Setbol Oświęcim - Elitevolley Kraków 2:3 (25:15, 25:22, 25:27, 17:25, 7:15)

Klasyfikacja końcowa MMJuniorek 2019/2020:
1. Elitevolley Kraków
2. UKS Setbol Oświęcim
3. Solna Wieliczka
4. Jedynka Tarnów
5. UMKS Kęczanin Kęty
5. MKS MOS Wieliczka

 



Finał wojewódzki Mistrzostw Małopolski Juniorów
Kraków - 6-8 luty 2020 r.
Hala ZSOS nr 2 w Krakowie os. Teatralne 35

Uczestnicy:
grupa I
1. SKPS Dunajec Nowy Sącz
2. UMKS Kęczanin Kęty
3. UKS Hutnik Kraków
grupa II
1. SMS Sparta AGH Kraków
2. Iskierka Tarnów
3. MKS Andrychów

Harmonogram gier:
6 luty 2020 (czwartek)
10.00 SKPS Dunajec Nowy Sącz – UKS Hutnik Wanda Kraków 0:3 (0:25, 0:25, 0:25)  
45 min po SMS Sparta AGH Kraków – MKS Andrychów 3:0 (25:17, 25:19, 25:14)                     
16.00 UMKS Kęczanin Kęty – UKS Hutnik Wanda Kraków 3:2 (27:25, 22:25, 23:25, 25:22, 15:8)         
45 min po Iskierka Tarnów – MKS Andrychów  0:3 (20:25, 17:25, 20:25)

7 luty 2020 (piątek)
10.00 SKPS Dunajec Nowy Sącz – UMKS Kęczanin Kęty 0:3 (0:25, 0:25, 0:25)          
45 min po SMS Sparta AGH Kraków – Iskierka Tarnów  3:0 (25:22, 25:11, 25:22)               
16.00 Półfinał 1A-2B UMKS Kęczanin Kęty - MKS Andrychów 1:3 (30:32, 20:25, 25:18, 20:25)
45 min po Półfinał 2A-1B  SMS Sparta AGH Kraków - KS Hutnik Wanda Kraków 3:0 (26:24, 25:14, 25:16)


8 luty 2020 (sobota)
10.00 Mecz o III miejsce UMKS Kęczanin Kęty - Hutnik Wanda Kraków 1:3 (20:25, 25:21, 26:28, 18:25)
45 minut po Mecz o I miejsce Sparta AGH Kraków - MKS Andrychów 3:1 (25:20, 21:25, 28:26, 25:18)

Klasyfikacja końcowa MMJuniorów 2019/2020:
1. Sparta AGH Kraków
2. MKS Andrychów
3. KS Hutnik Wanda Kraków
4. UMKS Kęczanin Kęty
5. Iskierka Tarnów
6. SKPS Dunajec Nowy Sącz

UMKS na Facebook UMKS na Instagram

Wspierają Nas
Gmina Kęty

Ice-Mastry

Czanieckie Makarony

PSB Gabryś-Sikora

Witmet


Powiat Oświęcimski

Tauron

Aksam

Z galerii
6,940,689 unikalne wizyty
Table 'aetoo4_keczanintest.fusion_captcha' doesn't exist