25 Wrzesień 2020 02:49:31

Si@tkówka
Sportowe Kęty
Siatkarskie emocje przez całą dobę
Polski Związek Piłki Siatkowej
Strefa Siatkówki
Małopolski Związek Piłki Siatkowej

Klub Kibica UMKS Kęczanin
Klub Kibica
Pierwsze turnieje młodziczek i młodzików

Mistrzostwa Małopolski Młodziczek - I liga Zachód
Kęty (sala SP 2) - 3.11.2019 r.

UMKS Kęczanin - MKS Andrychów 3:0 (25:11, 25:14, 25:11)
UMKS Kęczanin - Victoria Witkowice 3:0 (25:16, 25:16, 25:21)
MKS Andrychów - Victoria Witkowice 2:1

1. UMKS Kęczanin
2. MKS Andrychów
3. Victoria Witkowice

Mistrzostwa Małopolski Młodzików - turniej kwalifikacyjny
Andrychów - 3.11.2019 r.

UMKS Kęczanin - MKS Andrychów 1:1 (25:17, 19:25)
UMKS Kęczanin - AMS Pcim 1:1 (23:25, 25:21)
UMKS Kęczanin - APS Bolesław 2:0 (25:12, 25:18)

1. MKS Andrychów
2. UMKS Kęczanin
3. AMS Pim
4. APS Bolesław

Wygrywamy z liderem !

II liga mężczyzn
Kęty (hala OSiR) - 26 października 2019 r. godz. 18.

UMKS Kęczanin Kęty - TKS Tychy 3:1 (35:33, 23:25, 25:23, 25:22)

Skład Kęczanina: Błasiak, Ferek, Gruszka, Gaweł, Śliż, Kraśnicki, Waloch (libero) oraz Gandyk, Szpyrka, Pochłopień, Tupta

Pozostałe wyniki IV kolejki:
MKS II Będzin - AZS Politechnika Opolska 0:3 (22:25, 18:25, 13:25)
BBTS II Bielsko‐Biała - Volley Rybnik 0:3 (22:25, 19:25, 17:25)
MKS Andrychów - AT Jastrzębski Węgiel 3:0 (25:19, 25:19, 25:23)

Tabela:

1 TS Volley Rybnik 4 10 11:4
2 MKS Andrychów 4 9 10:4

UMKS Kęczanin Kęty 4 9 10:4
4 TKS Tychy 4 9 10:5
5 AT Żory Jastrzębski Węgiel II
4 6 7:6
6 AZS Politechnika Opolska
4 5 7:8
7 WIE‐DRUK MKS II Będzin 4 0 0:12

BBTS II Bielsko‐Biała 4 0 0:12

----------------

I Małopolska Liga Mężczyzn
Kęty - 26 października 2019 r.

UMKS Kęczanin II - Sparta AGH Kraków 3:1 (25:22, 18:25, 25:23, 25:20)

Skład Kęczanina: Wolas, Drabiński, Gandyk, Młodzik, Nycz, Skudlarski, Szczepańczyk, Żurek, Pochłopień, Olak, Gutt (libero), Sasuła (libero)

Mistrzostwa Małopolski Juniorów
Kęty (hala PZ 10) - 27 października 2019 r. godz. 10.

UMKS Kęczanin - APS Orlik Bolesław 3:0 (25:9, 25:13, 25:8)

Mistrzostwa Małopolski Kadetów
Kęty (hala PZ 10) - 30 października 2019 r.

UMKS Kęczanin - Sparta AGH Kraków A 0:3 (14:25, 18:25, 21:25)

Mistrzostwa Małopolski Kadetek
Kęty (sala SP 2) - 27 października 2019 r. godz. 9.

UMKS Kęczanin - UKS 6 Tenczynek 3:0 (25:12, 25:14, 25:7)
UMKS Kęczanin - Grunwald Chełmek 3:0 (25:17, 25:22, 25:23)
Grunwald Chełmek - UKS 6 Tenczynek 2:1 (25:18, 25:12, 23:25)

Awans do III ligi: UMKS Kęczanin

Zapraszamy na mecz z liderem ligi

Kolejne 3 punkty naszych II-ligowców

II liga mężczyzn
Kęty (hala OSiR) - 19 października 2019 r. godz. 18.

UMKS Kęczanin Kęty - Wie-Druk MKS Będzin 3:0 (25:21, 25:21, 25:23)

Skład Kęczanina: Błasiak, Ferek, Gruszka, Gaweł, Śliż, Kraśnicki, Waloch (libero) oraz Szpyrka, Pochłopień

Pozostałe wyniki III kolejki:
TKS Tychy - MKS Andrychów 3:1 (19:25, 25:18, 25:21, 26:24)
AT Jastrzębski Węgiel - BBTS II Bielsko‐Biała 3:0 (25:16, 25:12, 25:12)
Volley Rybnik - AZS Politechnika Opolska 2:3 (25:22, 18:25, 22:25, 25:22, 12:15)

Tabela

----------------

I Małopolska Liga Kobiet 
Oświęcim - 18 października 2019 r. godz. 17.

Setbol SMS SOS Oświęcim - UMKS Kęczanin 3:0 (25:16, 25:18, 25:20)

Skład Kęczanina: Jóźwin, Moskal, Drabińska, Łozińska, Kasperek, Kos, Naglik, Tomasik (libero), Smolarek (libero)

I Małopolska Liga Mężczyzn
Tarnów - 19 października 2019 r.

Iskierka Tarnów - UMKS Kęczanin II 3:1 (25:20, 25:20, 10:25, 25:20)

Skład Kęczanin II: Wolas, Drabiński, Pindel, Żurek, Młodzik, Tupta, Szczepańczyk, Skudlarski, Olak, Gutt (libero)

Turniej Kwalifikacyjny Juniorek
Oświęcim - 20 października 2019 r.
UKS Setbol SMS SOS Oświęcim A - UMKS Kęczanin 2:1
UKS Setbol SMS SOS Oświęcim B - UMKS Kęczanin 2:1

Turniej Kwalifikacyjny Młodziczek
Kęty - 20 października 2019 r.
UMKS Kęczanin - Setbol SP2 SOS Oświęcim A 2:0
UMKS Kęczanin - Setbol SP2 SOS Oświęcim B 2:0
UMKS Kęczanin - Setbol SP11 SOS Oświęcim 2:0

Klasyfikacja końcowa:
1. UMKS Kęczanin
2. Setbol SP2 SOS Oświęcim A
3. Setbol SP2 SOS Oświęcim B 2:0
4. Setbol SP11 SOS Oświęcim 2:0

Zapraszamy na mecz z MKS Będzin

II kolejka siatkarskiej ligi za nami

II liga mężczyzn
Andrychów - 11 października 2019 r. godz. 18.30

MKS Andrychów - UMKS Kęczanin Kęty 3:1 (19:25, 25:19, 25:22, 25:19)

Skład Kęczanina: Błasiak, Ferek, Gruszka, Gaweł, Śliż, Kraśnicki, Waloch (libero) oraz Gandyk, Szpyrka, Tupta, Pochłopień

Pozostałe wyniki II kolejki:
MKS II Będzin - Volley Rybnik 0:3 (26:28, 19:25, 21:25)
AZS Politechnika Opolska - AT Jastrzębski Węgiel 0:3 (25:27, 18:25, 22:25)
BBTS II Bielsko‐Biała - TKS Tychy 0:3 (21:25, 11:25, 13:25)
----------------

I Małopolska Liga Kobiet
Kęty (hala PZ 10) - 12 października 2019 r.

UMKS Kęczanin - MKS MOS Wieliczka 3:1 (25:13, 25:21, 25:27, 25:14)

Skład Kęczanina: Jóźwin, Moskal, Drabińska, Łozińska, Kasperek, Smolarek, Kos, Naglik, Tomasik (libero), Gregorczyk (libero)

II Turniej Kwalifikacyjny Kadetek
Krzeszowice - 13 października 2019 r.

Wyniki:
UMKS Kęczanin - SMS Dalin Myslenice 0:2 (-20, -7)
UMKS Kęczanin - CKiS Maraton Krzeszowice 0:2 (-19, -23)
SMS Dalin Myślenice - CKiS Maraton Krzeszowice 1:1 (-15, 22)

Pewna wygrana na inaugurację sezonu

II liga mężczyzn
Kęty (hala OSiR) - 5 października 2019 r. godz. 18.

UMKS Kęczanin Kęty - BBTS II Bielsko-Biała 3:0 (25:16, 25:22, 25:23)

Skład Kęczanina: Błasiak, Ferek, Gruszka, Gaweł, Śliż, Kraśnicki, Waloch (libero) oraz Gutt (libero), Szczepańczyk


Pozostałe wyniki I kolejki:
MKS Andrychów - MKS II Będzin 3:0 (25:10, 25:12, 25:21)
TKS Tychy - AZS Politechnika Opolska 3:1 (25:17, 25:16, 12:25, 25:16)
AT Jastrzębski Węgiel - Volley Rybnik 1:3 (14:25, 23:25, 27:25, 15:25)

----------------

Mistrzostwa Małopolski Kadetów
Kęty (hala PZ 10) - 5 października 2019 r. godz. 12.
UMKS Kęczanin - WKS Wawel Kraków 3:1 (25:17, 25:12, 23:25, 25:15)

Turniej Kwalifikacyjny Kadetek
Kęty (hala OSiR) - 6 października 2019 r. godz. 9.

Wyniki UMKS Kęczanin
UMKS Kęczanin - MKS Andrychów 0:2 (-22, -20)
UMKS Kęczanin - Setbol Oświęcim 0:2 (-23, -17)
UMKS Kęczanin - UKS Gminy Brzeszcze 2:0 (11, 14)
UMKS Kęczanin - Grunwald Chełmek 2:0 (19, 14)

Klasyfikacja końcowa:
1. MKS Andrychów
2. Setbol Oświęcim
3. UMKS Kęczanin Kęty
4. Grunwald Chełmek
5. UKS Gminy Brzeszcze

UMKS na Facebook UMKS na Instagram

Wspierają Nas
Gmina Kęty

Ice-Mastry

Czanieckie Makarony

PSB Gabryś-Sikora

Witmet


Powiat Oświęcimski

Tauron

Aksam

Z galerii
6,802,605 unikalne wizyty