06 Grudzień 2022 06:07:09

Si@tkówka
Polski Związek Piłki Siatkowej
Strefa Siatkówki
Małopolski Związek Piłki Siatkowej

Klub Kibica UMKS Kęczanin
Klub Kibica
Kęczanin ver. Hutnik już w sobotę

Harmonogram spotkań 10-13.03.2022

II liga mężczyzn - IV grupa

Sędziszów  - 12.03.2022 r. 

Extrans Sędziszów - UMKS Kęczanin Kęty 1:3 (23:25, 25:22, 20:25, 24:26)

 

I Małopolska Liga Kobiet

Tarnów  - 12.03.2022 r. 

UKS Jedynka Tarnów - UMKS Kęczanin Kęty 2:3 

 


Ćwierćfinał Mistrzostw Polski Kadetów - grupa VII

Białystok - 10-13.03.2022 r.


grupa A

10.03 BAS Białystok - UMKS Kęczanin Kęty  1:3 (25:23, 15:25, 23:25, 21:25)

11.03 UMKS Kęczanin Kęty - IUKS Jedynka Poznań 1:3 (18:25, 25:20, 23:25, 23:25)

11.03 BAS Białystok - IUKS Jedynka Poznań 0:3

 
grupa B

10.03 UMKS MOS Wola W-wa - UKS Serbinów Biała Podlaska 3:0

11.03 UKS Serbinów Biała Podlaska - IM Volley Jelcz-Laskowice 0:3

11.03 UMKS MOS Wola W-wa - IM Volley Jelcz-Laskowice 3:0


Mecz o V miejsce

12.03 godz. 10. BAS Białystok - KS Serbinów Biała Podlaska 3:0


Finały 

12.03 godz. 12.30 1A - 2B IUKS Jedynka Poznań - IM Volley Jelcz-Laskowice 2:3

12.03 godz. 15.00 2A - 1B UMKS Kęczanin Kęty - MKS MOS Wola W-wa 0:3 (14:25, 14:25, 17:25)


13.03 godz. 10.00 2A - 2B UMKS Kęczanin Kęty - IM Volley Jelcz-Laskowice 0:3 (15:25, 15:25, 20:25)

13.03 godz. 12.30 1A - 1B MKS MOS Wola W-wa - IUKS Jedynka Poznań 3:0

 

Klasyfikacja końcowa:

1. UMKS MOS Wola W-wa - awans do 1/2 MP

2. IM Volley Jelcz-Laskowice - awans do 1/2 MP

3. IUKS Jedynka Poznań

4. UMKS Kęczanin Kęty

5. BAS Białystok

6. KS Serbinów Biała Podlaska

Wygrana z Jasłem i MKS Andrychów

II liga mężczyzn - IV grupa

Kęty (hala OSiR)  - 26.02.2022 r. godz.18.

UMKS Kęczanin Kęty - Gamrat MOSiR Jasło 3:0 (25:19, 25:21, 25:23)

MVP: Bartosz Buniak

 

I Małopolska Liga Kobiet

Kęty (hala OSiR)  - 26.02.2022 r. godz.15.

UMKS Kęczanin Kęty - MKS Andrychów 3:1 (25:23, 21:25, 25:19, 25:21)

 

II Małopolska Liga Mężczyzn

Myślenice - 26.02.2022 r. godz.15.

Dalin Myślenice - UMKS Kęczanin Kęty 1:3

II-ligowcy wracają na parkiet

Finał Mistrzostw Małopolski Młodzików i Młodziczek

Finał Mistrzostw Małopolski Młodzików

Nowy Sącz - 26-27.02.2022

Hala IV Liceum Sportowego przy ulicy Nadbrzeżnej 77

 

 

Grupa A:

1. SKPS Dunajec Nowy Sącz

2. LKS Bobowa

3. GKPS Gorlice

Grupa B:

1. SMS Sparta AGH Kraków

2. UMKS Kęczanin Kęty

3. UKS 22 Kraków

 

Harmonogram spotkań:

 

26.02.2022 r. (sobota)

10:30 SKPS Dunajec Nowy Sącz – GKPS Gorlice 0:2

12:00 SMS Sparta AGH Kraków – UKS 22 Kraków 2:0

13:30 LKS Bobowa – GKPS Gorlice 0:2

15:00 UMKS Kęczanin Kęty – UKS 22 Kraków 2:0 (25:23, 34:32)

16:30 SKPS Dunajec Nowy Sącz – LKS Bobowa 2:0

18:00 SMS Sparta AGH Kraków – UMKS Kęczanin Kęty 0:2 (15:25, 21:25)

 

27.02.2022 r. (niedziela)

10:00 Półfinał – 1A – 2B GKPS Gorlice - SMS Sparta AGH Kraków 0:2

11:30 Półfinał – 1B – 2A UMKS Kęczanin Kęty - SKPS Dunajec Nowy Sącz 2:1 (18:25, 25:17, 15:10)

14:00 Mecz o 3 miejsce: SKPS Dunajec Nowy Sącz - GKPS Gorlice 2:0

15:30 Finał : UMKS Kęczanin Kęty - SMS Sparta AGH Kraków 0:2 (19:25, 18:25)

 

Klasyfikacja końcowa:

1. SMS Sparta AGH Kraków - awans do 1/4 MP

2. UMKS Kęczanin Kęty - awans do 1/4 MP

3. SKPS Dunajec Nowy Sącz - awans do 1/4 MP

4. GKPS Gorlice

5. LKS Bobowa

5. UKS 22 Kraków

 

Najlepszy przyjmujący - Wojciech Olearczyk

Najlepszy środkowy - Antoni Handzlik

 

 

Finał Mistrzostw Małopolski Młodziczek

Nowy Sącz - 26-27.02.2022

Hala Szkoły Podstawowej Nr 3 przy ulicy Na Rurach 16

 

Grupa A:

1. WTS Solna Wieliczka

2. KS Prądniczanka Kraków

3. UMKS Kęczanin Kęty

Grupa B:

1. SKPS Dunajec Nowy Sącz

2. KPS Gorce Nowy Targ

3. Ogniwo Piwniczna STS Sandecja

 

Harmonogram spotkań:

 

26.02.2022 r. (sobota)

10:30 WTS Solna Wieliczka – UMKS Kęczanin Kęty 0:2 (16:25, 17:25)

12:00 SKPS Dunajec Nowy Sącz – Ogniwo Piwniczna STS Sandecja 2:0

13:30 KS Prądniczanka Kraków – UMKS Kęczanin Kęty 2:0 (25:13, 25:19)

15:00 KPS Gorce Nowy Targ – Ogniwo Piwniczna STS Sandecja 2:0

16:30 WTS Solna Wieliczka – KS Prądniczanka Kraków 1:2 

18:00 SKPS Dunajec Nowy Sącz – KPS Gorce Nowy Targ 2:0

 

27.02.2022 r. (niedziela)

11:00 Półfinał – 1A – 2B KS Prądniczanka Kraków - KPS Gorce Nowy Targ 1:2

12:30 Półfinał – 1B – 2A  SKPS Dunajec Nowy Sącz - WTS Solna Wieliczka 0:2

15:00 Mecz o 3 miejsce : KS Prądniczanka Kraków - SKPS Dunajec Nowy Sącz

16:30 Finał : KPS Gorce Nowy Targ - WTS Solna Wieliczka 

 

Klasyfikacja końcowa:

1. WTS Solna Wieliczka - awans do 1/4 MP

2. KPS Gorce Nowy Targ - awans do /4 MP

3. KS Prądniczanka Kraków - awans do 1/4 MP

4. SKPS Dunajec Nowy Sącz

5. UMKS Kęczanin Kęty

5. Ogniwo Piwniczna STS Sandecja

Ostatnie turnieje ligowe młodziczek i młodzików

Mistrzostwa Małopolski Młodziczek - I liga

Wieliczka- 19.02.2022 r.

UMKS Kęczanin - WTS Solna Wieliczka I 0:3

UMKS Kęczanin - Prądniczanka Kraków 1:2

 

Mistrzostwa Małopolski Młodzików - II liga

Kraków - 19.02.2022 r.

UMKS Kęczanin - UKS 22 Kraków 0:3

UMKS Kęczanin - WKS Wawel Kraków 0:3

 

Oba nasze zespoły, młodziczek i młodzików, zagrają w Małopolskim Finale. 

1/4 MPJ w Kędzierzynie-Koźlu

1/4 Finału Mistrzostw Polski Juniorów - grupa VII

Kędzierzyn-Koźle - 17-20.02.2022 r.


grupa A

17.02 MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - UMKS Kęczanin Kęty 3:1 (25:20, 18:25, 25:21, 25:16)

18.02 UMKS Kęczanin Kęty - TS Volley Rybnik 3:0 (25:14, 25:20, 25:9) 

 18.02 TS Volley Rybnik - MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3 (12:25, 23:25, 16:25) 

 

grupa B

17.02 SMS Police - Set Gorzów Wlkp. 3:0 (25:11, 25:18, 25:13) 

18.02 Set Gorzów Wlkp. - MKS Będzin 0:3 (15:25, 19:25, 24:26)

18.02 MKS Będzin - SMS Police 0:3 (20:25, 14:25, 25:27)

 

Mecz o 5 miejsce

 19.02 godz. 10. Set Gorzów Wlk. - TS Volley Rybnik 3:1 (21:25, 25:14, 25:21, 25:15)


finały

19.02 godz. 15. MMKS Zaksa Kędzierzyn-Koźle - MKS Będzin 3:1 (25:22, 25:18, 13:25, 25:19)

19.02 godz. 17. UMKS Kęczanin Kęty - SMS Police 1:3 (16:25, 25:17, 26:28, 19:25)

20.02 godz. 10. UMKS Kęczanin Kęty - MKS Będzin 3:2 (25:22, 21:25, 23:25, 25:18, 15:7)

20.02 godz. 12. MMKS Zaksa Kędzierzn-Koźle - SMS Police 3:2 (18:25, 15:25, 25:19, 25:22, 15:13)

 

Klasyfikacja końcowa:

1. MMKS Zaksa Kędzierzyn-Koźle - awans do 1/2 MPJ

2. SMS Police - awans do 1/2 MPJ

3. UMKS Kęczanin Kęty

4. MKS Będzin 

5. Set Gorzów Wielkopolski

6. TS Volley Rybnik

Pozostałe grupy 1/4 MPJuniorów 

UMKS na Facebook UMKS na Instagram

Wspierają Nas
Gmina Kęty

Ice-Mastry

Czanieckie Makarony

PSB Gabryś-Sikora

Witmet


Powiat Oświęcimski

Tauron

Aksam

Wranglery

Kenty Bouw

Unique Forms

Z galerii
9,047,095 unikalne wizyty